PDA

View Full Version : Подарък за Св.Валентин



nekuffff
02-05-2012, 07:33
Здравейте,искам да ви попитам от къде мога да купя голямо,ама наистина голямо плюшено сърце за най-красивото момиче на света ? Търсих по моловете и в някои магазини,ама не намирам :(

MaGuSs
02-05-2012, 08:20
СМЪРТ ЗА ТУРЦИТЕ !
Смятам че е забранен расизма в този форум.

И въпреки обиждащия ме твоя подпис бих те посъветвал да отидеш в хипермаркетите за плюшени играчки. Във Варна има до ЖП-гарата или до Окръжна болница на улица Пирин. Там май имаше не съм сигурен. За другите градове питай приятели,родителите на твои приятели, съученици и т.н...

УСпех :)

nekuffff
02-05-2012, 08:36
Не виждаш ли,че съм от София :D Мхм,ще разпитам,а до колкото подписа ми,турците са етнос а не раса.Расите са монголоидна,европеидна и негроидна :)

MaGuSs
02-05-2012, 15:46
Не ме карай да се задълбочавам в темата за това какво съм искал да кажа. Подразбира се и е обидно, а обидите във форума и подписите са забранени, тъй да го кажем обиди на етническа основа /Дискриминация/ и не само ;) !

Sh@d0w
02-05-2012, 15:55
nekufff промени си подписа, първо и последно предупреждение.

Расизма не се толерира тук.

bloodyF
02-05-2012, 16:34
виж в джъмбо, хейтър..

nekuffff
02-05-2012, 16:40
Значи цъках на всякъде,редактирай подписа,панела,профила и подписа ми е скрит смисъл не се появява да го изтрия или да го променя,смисъл самото поле го няма ... а по темата отивам в джъмбо значи :)