PDA

View Full Version : Ако някой знае!



Attentiion
02-05-2012, 11:11
Хора всъщност незнам къде да пусна темата..но все пак съм забелязала че тук има хора които наистина знаят какво да кажат по всеки въпрос..Моят сега е понеже си имам приятел и го Обичам но как да ви кажа той се съмнява в това ..как да му докажа че наистина имам чувства към него и да повярва .. ! Ако някой знае нека наистина да ми даде съвети които да ми помогнат..моля ви !!

TheBeliever
02-05-2012, 11:18
Обичта се вижда погледа, в малките жестове. Няма как да убедиш някого в чувствата си, ако той сам не се чувства обичан.

Attentiion
02-05-2012, 11:31
ми той си мисли че не го Обичам защото преди това съм имала връзки в които не съм обичала и той знае и сега си мисли че му го казвам ей така..понякога имам чуството че постоянно ми прави някви номера а у за да му го кажа пак и пак.. незнам точно..в смисъл прави ми няква игра от която все повече се убеждава в това като му го казвам и като види че се ядосвам че не ми вярва..сякаш като ми гледа реакциите разбира истината но продължава да ме изпитва един вид офф незнам !!

TheBeliever
02-05-2012, 11:33
Ами като го повтаряш за щяло и нещяло как да ти вярва. Вие т'ва "Обичам те" за "Здравей" го ползвате. А ако си му го казала на втората седмица е нормално да мисли, че го казваш просто така.

Attentiion
02-05-2012, 11:38
мм не казах му го чакк на втория месец..защото не бях сигурна и затова изчаках ама пак незнам играе ли си с мен какво цели ..да не би като ми прави тея номера да се чуства по добре незнам отчаяна съм !

ledenakrasota
02-05-2012, 11:41
Какви са тези глупости?! :-D
Ако не го обичаше, нямаше да си с него, нито щеше да му го кажеш. Защо да не вярва? Щом не вярва защо е с теб? :shock:
Седнете и си поговорете сериозно. Сподели, че те побърква с това и вече си отчаяна. :)

Attentiion
02-05-2012, 11:44
И аз си мислех да говорим ама незнам как да започна ..иначе миналата вечер си изпуснах нервите и му се развиках защото му казах че тва ме подлудява .. извиних му се ама .. басии трудната работа..

djipsito
02-05-2012, 19:22
Извинила си му се ??
Следващия път като си изпуснеш нервите му кажи, че като не ти вярва няма смисъл да сте заедно и му кажи, че не си кола, че да те пробва!

marilyn
02-05-2012, 21:40
Извинила си му се ??
Следващия път като си изпуснеш нервите му кажи, че като не ти вярва няма смисъл да сте заедно и му кажи, че не си кола, че да те пробва!

Дааа, съгласна съм. Това, че той е недоверчив, не е твой проблем. И това, че преди си имала връзки, в които не си обичала.. не е показател. Човек се променя, казвам го от опит. :)

ledenakrasota
02-06-2012, 10:13
+1 за последните две мнения. :)

Cucko0
02-06-2012, 11:18
грешен раздел .

Chacho
02-06-2012, 12:33
Той да не се захваща много-много за миналото и да не те съди по чужди думи. Има глава на раменете, нека преценява това, което вижда. Какво се доказваш? Щом го обичаш, то ще си проличи. Той на теб показва ли ти го? Според мен с такова недоверие, точно в неговите чувства е проблемът.