PDA

View Full Version : Утре съм на изпит



mlakniwe2
02-05-2012, 11:14
Утре съм по кормуване и все си казвам, че на всяка цена тряя да го взема и вече 2 пъти ме късат и давам мноо пари и то не, щото не мога да карам, а щото ми натискат спирачката, когато не е нужно-първият път минах на жълто и нямаше как да спра, щото светофара се смени в последният момент и му казах, че не съм могъл да спра и затова минах на жълто, не на червено и ме скъса заради намеса в управлението, само парите искат да ми взимат, напрао не знам кво да прая, вторият път пак ми натисна спирачката, щото при обратен завой съм лизнал бордюра-напрао много се нервя, щото давам излишни пари и ме късат само с 1 грешка-намеса в управлението, която е фатална за съжаление, а някои праят по 9 грешки и го взимат, пък аз само 1 и не ми го дават тоя изпит-утре силно се надявам да го взема, щото вече ми писна да ми натискат спирачката и после да ми казват "Много хубаво кара нямам забележки, но трябваше повече да внимаваш"

Вие били ли сте късани на кормуване и ако да от кой път сте го взели, направо се срамувам вече, за 3-ти път се явявам, а листовките ги взех без проблем и не мислех, че това кормуване толкова ще го провлачвам, първият ми изпит беше октомври и ако не ми бяха натиснали спирачката още от ноември щях да имам книжка, а сега сме февруари-ужас

NaOH
02-05-2012, 11:44
Ами да ти кажа, и двете грешки са фатални.
Първата е защото е трябвало да караш внимателно около светофар - с около 20 и да си готов да спреш. Така се прави на учебните автомобили, на твоя прави квото искаш.
А втората е очевидна - ако това беше твоята кола, щеше да имаш одраскан калник или джанта.
Просто караш като пенсионер - бавно, но точно.

EinGutesKind
02-05-2012, 11:47
За какво ти е книжка, няма ли рейсове и таксита в тая държава :lol:

NarutoShippuuden
02-05-2012, 14:40
Успех дано го минеш!

Oy7ofCon7roL
02-06-2012, 18:02
ко стана, зима ли го ?

EinGutesKind
02-06-2012, 18:04
Утре и аз съм на изпит по старобългарска литература :(

mlakniwe2
02-07-2012, 12:52
взех го......

EinGutesKind
02-07-2012, 13:09
взех го......

и аз моя :grin:

LovEsIckk
02-07-2012, 13:53
Аз моя изпит си го взех с една грешка .. ама и на мен пооочти ми скочи на спирачка.
Бях на баир,гаден шибан баир - първа кола - зад мен още 5-6..трябва да правя десен ззавой и да потегля.Крака ми трепери на съединителя,че ще върна колата назад и ще попилея ония зад мен..Тръгвам и изпитващия вика.."чакай,спри,спри.. погледни пак за коли" Спирам втори път на баирчето! По улицата по която трябва да изляза минават само автобуси, и то някви селски - на 2,3 часа.. Кво да гледам чак втори път? Все пак поглеждам и тръгвам без да върна назад.. Свивам на дясно,гледам в ляво и бам! Майка с количка излезе на пътя точно пред мен.Мигновено скочих на спирачката, а изпитващия подскочи и тъгна да настъпва и той.Не разбрах дали се е намесил,щото бях настъпила педала на спирачката до долу. И така - не ме скъса, даже след това от уплаха не дадох мигач, но не забеляза :Д

BrainlessROCKBABY
02-07-2012, 13:57
браво бе ;д

Oy7ofCon7roL
02-07-2012, 17:35
браУс
.....