PDA

View Full Version : Питане, плс отговор



milko1234
02-05-2012, 11:20
Здравейте, на 20 години съм и имам едно питане. Надявам се да се не се смеете ако въпроса е глупав - правихме секс с приятелката 3 дни преди да й дойде миналия месец, след това й дойде нормално, но сега закъснява с няколко дни. Използвахме презерватив. По принцип въобще може ли да е станало нещо, като се има предвид, че на нея вече й дойде веднъг след като сме го правили (обаче едва няколко дена след тва), а след онзи път не сме го правили. По принцип обаче и идва навреме, дори по-рано.

TheBeliever
02-05-2012, 11:25
Не би трябвало да има проблем. Като толкова сте се притеснили защо не направи тест?

shmatarok
02-05-2012, 11:27
Не мисля, че има проблем. Приятелката ти ако се е притеснила нещо по-сериозно или е взимала хапчета някакви, може и да й закъснее.

granger
02-05-2012, 11:52
От много неща зависи закъснението. Може да е от времето ,ако е боледувала също :) Не мисля ,че има повод за притеснение. Използвали сте презерватив , така че няма повод за притеснение. Щом вече и закъснява може да направи тест и той ще и отчете вярно.

milko1234
02-05-2012, 12:32
Добре , а то въобще може ли да има нещо по принцип ако веднъж вече й е дошло и не сме правили след това секс? Имам предвид, понеже не съм много наясно, но си мислех, че жената има само по една яйцеклетка - ако правите секс и тя я изхвърли след това вече няма от какво да се притесняваш? Но се чудех дали малко преди да се изхвърли, преди цикъла вече може би се появява новата? Така ли е или как?

TheBeliever
02-05-2012, 12:35
Има два яйчника. По принцип в месеца овулира (произвежда яйцеклетка) само единия. Но има случаи, в които другият яйчник овулира по никое време.

Във вашият случай не виждам как би могъл да е станал фал.

Освен ако мацката не е спала с някой друг този месец. Ама т'ва вече е друг филм.

granger
02-05-2012, 12:37
Това зависи от овулацията...Ако цикъла ѝ е редовен и овулацията ѝ е редовна , то тогава едвали има повод да се притесняваш.

Ice_b0x
02-06-2012, 20:45
Мисля, че сега е най-подходящото време да избирате детска количка, защото сега зимните са на промоционални цени.
Може да го кръстите milko12345

Sh@d0w
02-06-2012, 21:20
Казаха ти вече по - горе няма причина за притеснение. Правили сте го -> дошло и е. Още повече, че сте се пазили с презерватив.

Причините да и закъснява цикъла може да са много и различни.