PDA

View Full Version : ПРОЛЕМ при първия път



Flightless
02-05-2012, 11:31
аз съм на 17 той е на 24 ходим си от 2 месеца... и ре6ихме да го направим.той ме отвори с пръст и и след това взе един презерватив ... не можа да си го сложи ,6тото му спирало кръвообръшението ...мъчи се доста време но не се полу4и и легнахме да спим...питах го преди как е успявал..тои вика с френска любоф... аз не мога да правя такива не6та 6тото ме е гнус и ..просто не мога... не искам без презерватив..противоза4ата4 ните ,май се изписват само с рецепта и освен тва се дебелее от тях....чувствам се много неловко...какво да правяяя???

TheBeliever
02-05-2012, 11:47
Глупости на търкалета. Оралната няма нищо общо с презервативите и кръвообращението. Просто си проси свирка.

granger
02-05-2012, 11:56
Стягането на презерватива има общо с кръвообращението, но не и с френската , така че съм съгласна с горното мнение. Не ви разбирам хора, честно! Готови сте да си легнете с някого , да правите секс с него, но не и да правите френска?! Well , вярно е , разни хора ... и все пак. Няма нищо гнусно в това, но всеки сам си избира.
Няма да е зле и да пишеш по-правилно!

DragonLady
02-05-2012, 14:58
Глупости на търкалета. Оралната няма нищо общо с презервативите и кръвообращението. Просто си проси свирка.

+1 ( десет букви )

NomNomNom
02-05-2012, 15:24
Ти си тъпа, той е зле.
Приятелят ми : Харесва ми как пича работи :Д

Flightless
02-05-2012, 16:03
Добре бе,УМНИЦИ!:D БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ за "СЪВЕТИТЕ" :*

bloodyF
02-05-2012, 18:20
Ти си тъпа, той е зле.
Приятелят ми : Харесва ми как пича работи :Д

и мен ме кефи тактиката му! жалко, че е гнуслива, иначе е щял да намаже поне..
8-)

marilyn
02-05-2012, 21:48
Не ви разбирам хора, честно! Готови сте да си легнете с някого , да правите секс с него, но не и да правите френска?! Well , вярно е , разни хора ... и все пак. Няма нищо гнусно в това, но всеки сам си избира.
Няма да е зле и да пишеш по-правилно!

Присъединявам се. Наистина щом обичаш някого и искаш да си с него... как ще те е гнус да му правиш френска?!
Ииии пишеш не като 17годишна, а като 7годишна...
оправи си правописа, после почни да се вайкаш, че имаш трудности в секса с приятеля ти...

EffinSick
02-06-2012, 18:13
Глупости на търкалета. Оралната няма нищо общо с презервативите и кръвообращението. Просто си проси свирка.

И аз съм на това мнение.

anonymous708973
02-06-2012, 18:58
Чувствам се направо Айнщайн в сравнение с авторката.
Спирало му кръвообръщението...

Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!