PDA

View Full Version : Приятелство (стихотворение) by me :)



limpk0nk3
02-05-2012, 12:43
Две най-добри приятелки бяхме ,
мечтите си деляхме.
Сега се задминаваме
и една на друга се подиграваме.

Мечтая за дни като онея ,
не аз направо купнея.
Да те прегърна
и живота ти да преобърна.

Миличка една ми беше
като полярната звезда блестеше.
Но уви всичко се провали
сега дъжд от очите ми вали.


Получило ли се е ? Отдава ли ми се ? :)

Bloody-girl
02-05-2012, 13:57
Мхм мхм.. Но включи повечко описание в текста и се изразявай по - бавно, т.е - не го натрупвай. х )

Lorka147
02-25-2012, 20:04
Уникално ти се е получило! Аз разбирам това защото наскоро се разделих с най-добрата си приятелка... е важното е, че наистина ти се отдава!

immortaL..
03-03-2012, 20:24
Получило се е ;)

limpk0nk3
06-07-2012, 19:31
благодаря ви :)

IncendiaSanctus
06-16-2012, 12:56
*копнея
Не съм съгласен. Плоско, без много замисъл, и без всякакво чувство за ритмика и рима.
Съжалявам, но не ти се е получило много добре.
Измисли по-интересна тема, намери повече думички в речника си, прочети повече стихотворения, и тогава се опитай пак !
Браво... за опитването.

LadyDi
06-19-2012, 08:11
*копнея
Не съм съгласен. Плоско, без много замисъл, и без всякакво чувство за ритмика и рима.
Съжалявам, но не ти се е получило много добре.
Измисли по-интересна тема, намери повече думички в речника си, прочети повече стихотворения, и тогава се опитай пак !
Браво... за опитването.
Съгласна съм. Не може да се опитваш да пишеш стихове, ако имаш бедна езикова култура. А за "автор" е недопустимо да напише "купнея". За запетайките дори няма да започвам, заложила си на сигурно като си ги пропуснала :) Във всеки случай, имаш нужда да почетеш повече стихотворения, да си обогатиш речника. Ритъмът ти куца. Стихът не е просто подреждане през ред на думи, които се римуват.
Продължавай да се опитваш, може и да го носиш в себе си :)