PDA

View Full Version : Ебавки в даскало



AirCrafter
02-05-2012, 12:47
Искам да питам женската аудитория от форума, ако в училище се ебават с дадено момче, а това момче ви харесва и иска да излезнете примерно, тези ебавки биха ли попречили момчето да се хареса на вас?

4o4ina
02-05-2012, 12:52
Зависи колко го харесвам,дали е просто симпатия,увлечение,харесва не или обич...,но по принцип не!

fenasf
02-05-2012, 12:52
ROFL

като член на мъжката аудитория мога да те уверя, че жените не обичат жертви.

Alabalaportokala
02-05-2012, 13:07
Разбира се, че оказва влияние. Случвало ми се е 3-4 човека да бъзикаме приятел точно пред момичето което го харесва (и той я харесваше де) и то стабилни ебавки. В 1 момент момичето почна и то да се смее на глупостите ни, след 2 седмици ходеше с друг. А нашия приятел вече не беше приятел :D. И до ден днешен още не ни е простил. Ама и ние се оляхме наистина :D. Дали в училище или не колективните ебавки винаги ще оказват влияние за момичето. Каквото искате ми говорете... (момичетата)

Starless
02-05-2012, 13:15
Ами да.. ако го правят за смях.. и не веднъж, би повлияло.

TheBeliever
02-05-2012, 13:28
Много зависи как реагира той на тези ебавки.
Ако се свива като безхарактерен путьо, който във всеки момент ще зареве в ъгъла, не бих излязла с него, и каквито и симпатии да съм имала до този момент ще изчезнат. Ако приема нещата спокойно, с достойнство, чувство за хумор и самоирония, не би ми оказало особено влияние.

tItEufFf
02-05-2012, 14:16
Зависи от ебавките и от неговата реакция.

SisiStrange
02-05-2012, 14:40
Не. Не би било проблем. Твърдо. И само някой да смее да се заяде, че се изкарвам добричка. Случвало ми се е.
Доста бързо млъкнаха след това големите "пичаги" дето много знаеха, но не бяха виждали цици на живо.

againstyou
02-05-2012, 17:26
Не знам,не ми се е случвало а и ще е по-добре да не ми се случва.

djipsito
02-05-2012, 19:32
Много зависи как реагира той на тези ебавки.
Ако се свива като безхарактерен путьо, който във всеки момент ще зареве в ъгъла, не бих излязла с него, и каквито и симпатии да съм имала до този момент ще изчезнат. Ако приема нещата спокойно, с достойнство, чувство за хумор и самоирония, не би ми оказало особено влияние.

Това.
//////////////////////////

Yancheto
02-06-2012, 21:44
Ако го харесвам, въобще не би ми повлияло кой какво говори за него. Имаше един човек, който харесвах преди, а всичките ми познати постоянно му се присмиваха и го обиждаха.. Но това по никакъв начин не намали симпатиите ми.

пAteNцЕ
02-08-2012, 15:13
зависи от ситуацията ......

Blitzcrank
02-08-2012, 16:23
Разбира се, че оказва влияние. Случвало ми се е 3-4 човека да бъзикаме приятел точно пред момичето което го харесва (и той я харесваше де) и то стабилни ебавки. В 1 момент момичето почна и то да се смее на глупостите ни, след 2 седмици ходеше с друг. А нашия приятел вече не беше приятел :D. И до ден днешен още не ни е простил. Ама и ние се оляхме наистина :D. Дали в училище или не колективните ебавки винаги ще оказват влияние за момичето. Каквото искате ми говорете... (момичетата)
Хихи много смешно видели сте че по някакъв начин влияете на взаимоотношенията им и сте продължили? Дано гориш в ада педро.Забелязал съм че тия като вас "смелчаги" си правят шеги само с слабите и тия дето си траят.

NomNomNom
02-08-2012, 16:56
Имах гадже от класа ми, с което бяхме така, много го гавреха, като се събрахме- повече го гавреха, но все тая.
Принципно за да те гаврят - има за какво. Евентуално си смотаняк.
Бившия ми може да беше леко смотан, ама много добро, симпатично, умно и разумно момче.
Дано имаш други външни и вътрешни качества, които да ги видят.
Ако ли не - u r doing it wrong, ако искаш приятелка - промени се.

elenka0093
02-08-2012, 18:49
Ако го харесвам, въобще не би ми повлияло кой какво говори за него.
и аз съм на т'ва мнение

lisi4ety
02-08-2012, 19:12
fenasf - Даааа бе, да, понеже ако ситуацията беше обратна, ако се подиграваха на момичето, момчето щеше да скочи да излиза с нея, нали?

Да. Чуждото мнение винаги е фактор, освен ако това момиче не те харесва.

fenkaaa
02-09-2012, 17:35
Ако е от типа хора,които са всеки ден обект на подигравки,може би да повлияе на чувствата ми..

eminemfenka
02-09-2012, 18:20
Много зависи как реагира той на тези ебавки.
Ако се свива като безхарактерен путьо, който във всеки момент ще зареве в ъгъла, не бих излязла с него, и каквито и симпатии да съм имала до този момент ще изчезнат. Ако приема нещата спокойно, с достойнство, чувство за хумор и самоирония, не би ми оказало особено влияние.

Напълно съгласна! ;) ;)

NomNomNom
02-09-2012, 18:38
Ако е от типа хора,които са всеки ден обект на подигравки,може би да повлияе на чувствата ми..
Какво общо имат подигравките с чувствата ти?

Seattle
02-09-2012, 23:15
Всичко е до с кого ходиш при вас младите. Социалното положение е толкова важно в ушилище че поняга ми става едновременно смешно и тъжно. Нещата бързо се променят обаче. Та по темата, ако си отворена (вървежна) и тръгнеш с него, хората ще почнат да го гледат с друго око и ще спрат да го ебават толкова. Интересно нали?

NomNomNom
02-09-2012, 23:19
поняга ми става едновременно смешно и тъжно.
Свиквай.

101010001011101001.

Chacho
02-09-2012, 23:51
101010001011101001.

Предавам се, кво значи?

Seattle
02-10-2012, 07:37
мързи ме








.

Hilary_
02-10-2012, 07:40
Много зависи как реагира той на тези ебавки.
Ако се свива като безхарактерен путьо, който във всеки момент ще зареве в ъгъла, не бих излязла с него, и каквито и симпатии да съм имала до този момент ще изчезнат. Ако приема нещата спокойно, с достойнство, чувство за хумор и самоирония, не би ми оказало особено влияние.

Точно! ..........

anonymous708973
02-10-2012, 07:46
Предавам се, кво значи?

Двоичен код?

sexa_na_kompleksa
02-10-2012, 10:24
Детски истории...

musicinmyveins
02-10-2012, 12:56
Разбира се, че оказва влияние. Случвало ми се е 3-4 човека да бъзикаме приятел точно пред момичето което го харесва (и той я харесваше де) и то стабилни ебавки. В 1 момент момичето почна и то да се смее на глупостите ни, след 2 седмици ходеше с друг. А нашия приятел вече не беше приятел :D. И до ден днешен още не ни е простил. Ама и ние се оляхме наистина :D. Дали в училище или не колективните ебавки винаги ще оказват влияние за момичето. Каквото искате ми говорете... (момичетата)С тоя пост само показа колко жалък и смешен олигофрен си и понеже явно тебе не те поглеждат момичета решаваш да преебаваш другите за да не се чустваш толкова нещастен.
Офф; Момичетата много се влиаят от мнението на другите.И принципно не мисля,че момиче ще хареса момче,което го правят непрекъснато за смях.Но виж.Ако наистина те харесва може да не е от значение за нея.

Govnyo
02-10-2012, 13:18
Ако си дебел лигльо, на който цялото училище вика Генчо Феята и като цяло да си правиш гаргара с теб е хобито на цялото село, то тя няма да тръгне с теб.

Това не е заради ебавките, а защото си малоумник, който ходи с плетени пуловери и плаче, докато чете за Баба Илийца. Всички го виждат и всички ти се смеят.

Ако горното не описва ситуацията ти, то има изход като си намериш и ти жертви, за предпочитане отговарящи на горното описание. Тормозейки ги печелиш точки пред малките шафрантии с неумити коси и евентуално може да ти стане работата.

CosaNostra93
02-11-2012, 18:19
ROFL

като член на мъжката аудитория мога да те уверя, че жените не обичат жертви.

Много точно казано, поздравления ! :)

mMemories
02-11-2012, 18:56
Зависи в къв смисъл да се ебават....ако е да му се подиграват не мисля.....ако е да се шегуват зависи как го приема- може и дори да започне да харесва от това....

LadyTerrible
02-12-2012, 13:26
Като за начало не казваш за какво го ебават?Аз лично не обичам разни женчовци,които не могат да се защитят,но все пак може да е много срамежлив и тези ебавки да го карат да влезе по-дълбоко в черупката си.Моя личен съвет е да не допускаш това да ти влияе!Оповавай се само на себе си и на това,което чувстваш!Ако се оставиш да бъдеш ръководина от мнението на другите,много ще загубиш.