PDA

View Full Version : Моля Ви за помощ ! Ефикасна диета !



lorinka96
02-05-2012, 13:05
Здравейте , на 15 години съм ! Искам да отслабна 10 килограма за около 2 седмици това е по 5 килограма за 7 дни . Моля дайте ми съвети . Не ми оябснявайте колко вредно е да сваля толкова много килограми за толкова кратко време ! Моля за ефикасна диета . Искам да кажа ,че нямам много време за фитнес и физическа активност . Ще въртя колело вкъщи ,ще правя коремни преси и ще ходя ! Моля спешно ми е!

kalpazanka
02-05-2012, 13:31
Избери си коя тема да заключа.

TheBeliever
02-05-2012, 13:32
Дай основателна причина и може и да ти препоръчам нещо.

lorinka96
02-05-2012, 13:44
Заключи първата теме тази ми я остави ! TheBeliever - имам много причини първо ,че за мен е по - добре и второ ,че ще пътувам и басейни .... няма начин .

TheBeliever
02-05-2012, 13:58
И се сети за всичко това точно 2 седмици преди пътуването и басейните?

divacheee
02-05-2012, 14:21
Пропускaм всичко оновa, което не искaш дa четеш !! Не могa дa ви рaзберa.. сaмо зaрaди някaкво пътувaне дa се тормозиш толковa много.. Еднaтa причинa, която си изтъкнaлa е, че зa теб тaкa е по-добре. Дa, по-добре ще ти е, но не и aко свaлиш тези кологрaми с глaд !

Кaрaй 10 денa сaмо нa зеленчуци и пaк не е гaрaнция, че ще свaлиш 10кг.. Всичко зaвиси от оргaнизмa ти ...

Rebirthing
02-05-2012, 15:38
А така, "хубаво" си се сетила 2 седмица преди ! Няма начин да свалиш 10 кг. за 2 седмици освен ако не си 100 в момента. А дори и да имаше начин кожата ти щеше да увисне БРУТАЛНО !

lorinka96
02-05-2012, 18:48
Ама милички казала съм Ви още в началото ,че не Ви искам разсъжденията ! А питам някой за диета ! Дали Ви стана ясно ,а ?

HolyShit
02-05-2012, 18:54
А ние ти казваме,че няма такава.Дори и да смъкнеш ще е само вода и гликоген,нищо повече.За 10 дена не стават чудеса.Да си сетила по-рано.

brutaLxxbunny
02-05-2012, 19:06
Ама милички казала съм Ви още в началото ,че не Ви искам разсъжденията ! А питам някой за диета ! Дали Ви стана ясно ,а ?

Арогантна much.. миличка? Няколко човека се изредиха да ти обясняват, че НЯМА такава диета. Най-ефикасната, за която съм чувала и пробвала е 90-дневната. 90 дена=3 месеца.

fair
02-05-2012, 19:15
А ние ти казваме,че няма такава.Дори и да смъкнеш ще е само вода и гликоген,нищо повече.За 10 дена не стават чудеса.Да си сетила по-рано.

Това е положението.

ALetterFromTheSky
02-05-2012, 20:01
А на теб дали ти стана ясно , че късно си се сетила. Като си тъпкала кюфтаци не рева налЕ?! Няма как -дори само на вода... аз съм карала 2 дена на вода и смъкнах само 1 кг, то не че имах нужда- от 46 бях 45. А ти си направи изводите-там като отидеш ще качиш двойно само от закуската . О . и още нещо- не ми отговаряй :)

tanch3t093
02-05-2012, 20:07
Aпф ненормална работа! В последния момент се сещаш ..... И да успееш да свалиш няколко кг за тия две седмици, ще си ги върнеш двойно след и по време на почивката! Ама твоя си работа

HolyShit
02-05-2012, 20:18
А на теб дали ти стана ясно , че късно си се сетила. Като си тъпкала кюфтаци не рева налЕ?! Няма как -дори само на вода... аз съм карала 2 дена на вода и смъкнах само 1 кг, то не че имах нужда- от 46 бях 45. А ти си направи изводите-там като отидеш ще качиш двойно само от закуската . О . и още нещо- не ми отговаряй :)

Супер храна са си кюфтетата.Месо си е.Телешко и свинско във фурна или на скара.Хубаво протеинче и мазнини.

Rebirthing
02-05-2012, 22:12
Ама милички казала съм Ви още в началото ,че не Ви искам разсъжденията ! А питам някой за диета ! Дали Ви стана ясно ,а ?

"Скъпа" , много си недорасла за да ми говориш така. Пробвай да се отваряш на набор 2000. А междувременно аз нямам намерението да пиша самоубийствени "съвети" из Интернет пространството.

divacheee
02-06-2012, 08:19
Искаш диета .. ето ! Диетата на самоубиеца ...

ЯПОНСКОТО ЧУДО

(Сваляте 3- 4 кг. седмично!)


ПЪРВИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две твърдо сварени яйца.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) и салата подправена с лимон.

ВТОРИ ДЕН

Закуска – чаша кафе и парче сухар.
Обяд – две твърдо сварени яйца.
Вечеря – парче шунка, салата подправена с лимон и една чаена чаша кисело мляко.

ТРЕТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – зеленчуци и плодове.
Вечеря – две твърдо сварени яйца, салата подправена с лимон и шунка.

ЧЕТВЪРТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две твърдо сварени яйца и сок от моркови.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) и салата подправена с лимон.

ПЕТИ ДЕН

Закуска – настърган морков подправен с лимон.
Обяд – печена риба подправена с домат.
Вечеря – не се яде.

ШЕСТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две големи парчета пилешко месо (варено или печено) и салата.
Вечеря – парче две твърдо сварени яйца и морков.

СЕДМИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – парче месо (печено или варено без мазнина) и плод.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) или риба и салата подправена с лимон.
От 7-ия ден до 14-тия ден диетата се повтаря същия ред . . .

ALetterFromTheSky
02-06-2012, 08:50
Супер храна са си кюфтетата.Месо си е.Телешко и свинско във фурна или на скара.Хубаво протеинче и мазнини.
Пффф , хубаво нека си нагъва кюфтетата според теб... не ми се спори-гледам , че във всяка тема за диета се изказваш постоянно . А и от месата за диета е препоръчително пилешко, ама оооке нека и яде кюфтета кебапчета и тн . Не аз съм дебелата, а тя :)

divacheee
02-06-2012, 09:23
ALetterFromTheSky, всяко месо е препоръчително ! :Д

HolyShit
02-06-2012, 10:15
Пффф , хубаво нека си нагъва кюфтетата според теб... не ми се спори-гледам , че във всяка тема за диета се изказваш постоянно . А и от месата за диета е препоръчително пилешко, ама оооке нека и яде кюфтета кебапчета и тн . Не аз съм дебелата, а тя :)

Телешкото също е много хубаво,а и чисто месо.Не говорим разбира се,че може да свали 10 кила за 2 седмици..
С доста добавки,зоб и тренировки ще ги свали.....

Rebirthing
02-06-2012, 11:49
ALetterFromTheSky, всяко месо е препоръчително ! :Д

Да, нали ?! Най-вече червеното и това с много сланина !

HolyShit
02-06-2012, 13:08
Да, нали ?! Най-вече червеното и това с много сланина !

Да,заради мазнините ;)

choparkopar
02-06-2012, 13:17
HolyShit е много забавен :)

HolyShit
02-06-2012, 14:17
Приемам като комплимент,луд.. :)

divacheee
02-06-2012, 14:21
Rebirthing, HolyShit ти отговори .. Няма нищо лошо в животинските мазнини ;)

TheBeliever
02-06-2012, 14:23
Rebirthing, HolyShit ти отговори .. Няма нищо лошо в животинските мазнини ;)

Не се хабете. Повечето госпожици бягат от мазнините като дявол от тамян.

HolyShit
02-06-2012, 14:26
Може да отиде някъде и да й пробутат някоя добавка..Например ala или cla и ей ти мазнини.Само дето няма да знае.

annsay
02-06-2012, 17:45
ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

дано ти помогне....естествено килограмите се връщат,ноо не мисля,че си очаквала да отслабнеш за дълго за 2 седмици....:)

GunSnSteelflowers
02-06-2012, 18:26
Да, нали ?! Най-вече червеното и това с много сланина !
Ей, ама не можеш да не изтъкнеш, че си веган във всяка тема. :Д

А, авторке, те такова животно няма; ще свалиш само вода за толкова време.

HolyShit
02-07-2012, 17:25
ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

дано ти помогне....естествено килограмите се връщат,ноо не мисля,че си очаквала да отслабнеш за дълго за 2 седмици....:)

Диетата е адски проста,не знам ти ли си я измисляла или някой друг.
Най-малкото нищо не е оточнено.

Кофички - какъв процент мазнини и колко грама
Зеленчуци- на корем??
Картофи- колко грама (има картоф по около 100-150 грама,има по 350-400 ми е излизал)
Месото- сварено 800 гр. ли или печено.Ако е печено тези 800 грама означават около 240 грама протеин.

Бахти скапаната работа.

annsay
02-07-2012, 17:55
ами не взета е от интернет...води се "диетата на Боряна" ; )

HolyShit
02-08-2012, 04:22
Да й сера на образованието на тази....