PDA

View Full Version : Само заради секса ли е с мен?



bunbonata
02-05-2012, 14:23
Такаа от 1 месец ходя с едно момче , много го харесвам .... Обаче започвам да си мисля че е с мен заради секса, той иска сериозна връзка или поне така казва , ревнува ме, държим се за ръка това - онова с една дума нормалните неща, даже искаше да се запознае с ротителите ми ама те заминаха в чужбина и нямаше как, но понеже той е на смени на работа , а аз съм на училище неможем да се виждаме всеки ден ... Когато сме заедно се държи супер добре немога да се оплача , но през другото време изобщо не ми се обажда все едно не мисли за мен ,а аз постоянно мисля за него и ми супер гадно и ме вика във тях само когато е сам, за да може да се ебем досега не сме излизали никъде другаде само съм ходила до работата му няколко пъти и ми е много кофти , та въпроса ми е според вас всичко само зараи секса ли е защото ако е така , по - добре да не се привързвам към него, за да не ми е кофти после ... (знам че е малко тъпичко, но ако попитам него той никога няма да си признае, а аз необичам несериозните работи) :|

SisiStrange
02-05-2012, 14:36
На колко сте?

bunbonata
02-05-2012, 14:36
аз на 17 той на 20

SisiStrange
02-05-2012, 14:38
Лично според мен не е за секса.
Просто човекът е зает, вероятно уморен от работата и затова не те търси.
Сигурно има нужда от лично пространство, да си почине, да се наспи и тн. Няма как да ти обръща нон стоп внимание.

Щом се държи с теб добре, не се криете, дори би се запознал с вашите, значи едва ли гледа несериозно на нещата.