PDA

View Full Version : ЗА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА ФЕНТЪЗИТО!!!



flawless_
02-05-2012, 18:41
Хайде тук да коментираме любими автори,любими книги,поредици,филми...
Чародейната безусловност на човешката душа най-лесно се описва като използваме думи като фантазия, енергия или магия...
Затова нека да четем фентъзи и да се стремим да бъдем все по-цялостни и бели!!!БЕЛИ, БЕЛИ, БЕЛИ, ВЕЧНОСТТА СМЕ ВЗЕЛИ.В МРАЧНА ПЕЩЕРА, СЛЪНЦЕ ТИХИЧКО ИЗГРЯ! СЛЪНЦЕТО Е ТЯ!!! ЧЕТЕТЕ ТОЛКИН, ГОСПОДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ledenakrasota
02-10-2012, 22:29
ооо, за къде сме без Толкин? <3

Ще се надъхам да прочета и Пратчет. :)

Glamour92
02-13-2012, 16:34
За Толкин или добро,или нищо...
Имам и някакви намерения към Джордж Мартин,само време да намеря =))

lude7ina
02-23-2012, 17:51
Тире Пратчет е много добър.

ledenakrasota
02-23-2012, 20:54
Хрониките на Нарния и Землемория са ми в главата, но имам да изчитам хиляди други неща преди тях. :?

eilhar
02-25-2012, 00:52
ТолкинТолкинТолкинТолкинТ олкинТолкинТолкинТолкинТо лкинТолкинТолкинТолкинТол кинТолкинТолкинТолкинТолк ин <3
иначе много ми се чете Тери Пратчет, песните за огън и лед и колелото на времето и нарния много ми се чете. но нее, аз си седя с учебника по латински.. :/

valaokole
09-22-2012, 17:18
Ако харесвате фентъзи историите,
ако искате да прочетете една увлекателна приказка,
да се потопите в интересен свят, създаден с много въображение,
да откриете дракоси, оркани, фарии, хелаити, русалки, магьосници,
да се включите в трудната б
орба срещу злоба, жестокост, измами и предателства,

гласувайте на http://izdatel.eu/poem.php?id=7
за проекта „Пътуване към Снежните гори”
в конкурса „Търся издател”.

Дайте шанс на една красива история
да стигне до своите читатели!

Amore-Mio*
09-26-2012, 15:46
Тери Пратчет, благодарение на този автор се запалих по този жанр. Другите книги от този род ми бяха изключително скучни и безинтересни. Поредицата на Хари Потър, също си я харесвам, нищо че съм на втората книга. Доста ми грабна вниманието, пък с всяка следваща книга става по - интересна.

Nikolcheto24
10-11-2012, 20:19
Толкен - този човек е гениален.Все пак за мен любими книги си остават Хари Потър.В момента чета на Ан Райс една книга.Много ми харесва, макар да не е типичната фентъзи книга.

cookie78
10-11-2012, 20:22
Толкиин ♥
Точа се на Песните за Огън и Лед, на Пратчет..
И как ми се прииска да си прочета Землемория пак. Тате ми я четеше за лека нощ като бях на 6-7 :) ♥

goldie
10-16-2012, 19:55
Пратчет... Чела съм всичко, излязло изпод ръцете на Патчет по няколко пъти и не мога да му се наситя. А и май никога няма да успея .

Nam3less3
10-16-2012, 22:20
Толкин е човека, но не само Властелина, ами и Силмарилионът(доста философска книга също) !