PDA

View Full Version : Любов без комуникация ?



aMbushhEr
02-05-2012, 19:18
Здравейте :)
Имам проблем който се упасявам че ще ми коства връзката :(
Имам приятелка с която се харесваме и обичаме много.
Проблемът е в комуникацията между нас..
Въпреки че се опитваме много и се личи когато другия се опитва, комуникацията между нас е слаба..не знам как да го обясна точно.
Просто не можем да намерим общи език а има много неща които ни свързват..

SisiStrange
02-05-2012, 19:35
Къде се виждате? Опитайте често да се виждате на някакви удобни, тихи места. Гушнете се на леглото/дивана и си направете атмосферата уютна. Би следвало да ви се развържат езиците. Или започнете да правите нещо заедно. Гледайте филми, практикувайте общо хоби, коментирайте разни познати, разменяйте си книги...
Къде по-точно ви се проваля комуникацията?

TheBeliever
02-05-2012, 20:48
Какво точно ви куца в общуването? Опиши примерна ситуация.

ledenakrasota
02-06-2012, 10:43
Комуникация без общи неща не е такава. :) Любовта също е вид комуникация. :) Сподели слабите звена. :)

Audiophile
02-06-2012, 15:13
Няма ли правилна комуникация между двама души, значи връзката няма да просъществува дълго. Тва е като да лижеш сладолед през стъкло. Приятелката ти ли е по-затворена и не може да се отпусне пред теб или ти си такъв? Да не ви е неудобно един от друг?

bloodyF
02-06-2012, 16:58
да не те излъжа, ама една такава връзка при мен издържа 1 месец; разликата беше, че аз бях момичето и му се молех да се отпусне и да си говорим нормално, отговора всеки път беше "не мога да се променя" или "аз съм си такъв"..
ами като си беше такъв си го оставих и май втора не се е излъгала да го вземе.. 8-)
както и да е, ако ти си такъв или тя е такава мисля че да се променяте е глупаво, защото примерно друг може да му харесва този начин на не-говорене..
така че просто търси ТВОЯТА половинка, сродна душа, както искаш го наричай и я остави, не я карай да се променя заради теб :)

Thrombocyte
02-06-2012, 17:10
Т'ва схващане, че когато някое момиче намери черта у партньора, която не и допада и задължително момчето трябва да се промени е напълно абсурдна.
Не виждам как някакви непознати могат да ти дават съвети относно връзката ви.