PDA

View Full Version : А сега накъде?



evgeni.djingarov
02-05-2012, 21:09
Здравейте на всички . Пусках една тема преди време тук и това помогна горе долу става въпрос за "Съседското момиче?" който иска да е прочете за 2 мин . Та сега вече се разбахме със съседката каза ми че не ме е премахнала от фейсбук тя а нейния бивш . И сега вече аз и казах да се видим на кафе да поговорим . Каних е 2 пъти обаче и двата все намираще причини да не стане срещата. Тогава аз споделих с една моя приятелка(гадже на на най-добрия ми приятел) те се познават 2-те и са близки . Та тя ми каза че са говорили и е попитала харесва ли ме а съседката е отговорила "не знам" трябвало и време преди да започне нова връзка и такива работи общо взето. Та сега вече в тази ситация като знам че не съм и безлазличен. Щото ако и бях щеше поне на нея да го каже. Какво да правя ? Да чакам и да е отбягвам да не и пиша във соц. мрежи . Или всеки ден (образно казано) да и напомням по един или друг начин че съм луд по нея? Благодаръ предварително :)

TheBeliever
02-05-2012, 21:14
Не я отбягвай и не й досаждай ежедневно. Намери златната среда и поддържай ненатрапчива комуникация. Ти вече си направил крачката. Тя знае, че имаш интерес. Сега топката е в нейното поле.

bunbonata
02-05-2012, 21:14
Недей да и пишеш всеки ден изглежда нахално. Тя на колко години е?

evgeni.djingarov
02-05-2012, 21:22
аз съм на 21 тя e в 11 клас. значи на 17 ако не греша :D :D

bunbonata
02-05-2012, 21:27
Според мен не иска да излезете ... и все пак не казвам със сигурност може да е заета или да учи много , но ако човек желае нещо намира време, няма ли желание - намира си оправдание.