PDA

View Full Version : Тема, в която пиша в 04:22



ShtrudeL
02-06-2012, 01:25
След дълго търсене на себе си, открих, че ме влечат много неща! =О Снима ми се, пее ми се, рисува ми се, дори искам да ме снимат в късометражно филмче! Току що успях нарочно да се разрева без причина и съм ебати добрата! хаха ^^ Обичам се. <3 Сигурна съм, че ако не бях толко срамежливО и страхливо, щях да съм супер гениална актриса и мисля, че драматичните/ревливи/депресарски/истерични роли ного щяха да ми се отдават. ^_ <3 нанана
Сега си пускам 'Широко затворени очи' с Том Круз и утре ще си тренирам драматизма, защото ми предложиха нещичко и смятам да съм голямо момиче и да взема та направя нещо.

Памуковите облаци над нас <3

БожиятАгнец
02-06-2012, 02:24
Прочетох темата ти и си представих как седиш гола в някоя празна стая с лаптопът си и живееш в малкият си измислен свят...Но нека не се отклонявам от въпросът, който искам да ти задам - когато ги пишеш тези неща гола ли си?

Едвам си движа левят крак, а да не говорим, че като искам да си ги кръстосам трябва да си го вдигна с ръце и положа върху другият. Но е не е много зле спокойно. Поне мога да ходя.
А кръста и вратът (заедно с раменете) ми иде да ги отрежа.
Поне мога да си сядам на дупИто вече.
Никога, ама НИКОГА повече няма да падам по стълбите. НИКОГА! И вие недейте. Не е яко.
Въобще не е яко.
Това дори не знам защо го написах, но трябва да си лягам. :lol:

Wax
02-06-2012, 06:30
Прочетох темата ти и си представих как седиш гола в някоя празна стая с лаптопът си

:lol: :lol: :lol:

yakuza_
02-06-2012, 07:38
DRUGS STRIKE AGAIN !

NightGuardian
02-06-2012, 09:22
http://store.picbg.net/pubpic/FD/3E/aafc895f268afd3e.jpg

machoka
02-06-2012, 10:13
Интересно ще ми е да видя темата, която пишеш между 00 и 02:00 :evil:

ledenakrasota
02-06-2012, 10:23
Прочетох темата ти и си представих как седиш гола в някоя празна стая с лаптопът си и живееш в малкият си измислен свят...Но нека не се отклонявам от въпросът, който искам да ти задам - когато ги пишеш тези неща гола ли си?

Едвам си движа левят крак, а да не говорим, че като искам да си ги кръстосам трябва да си го вдигна с ръце и положа върху другият. Но е не е много зле спокойно. Поне мога да ходя.
А кръста и вратът (заедно с раменете) ми иде да ги отрежа.
Поне мога да си сядам на дупИто вече.
Никога, ама НИКОГА повече няма да падам по стълбите. НИКОГА! И вие недейте. Не е яко.
Въобще не е яко.
Това дори не знам защо го написах, но трябва да си лягам. :lol:


Аз съм професионален каскадьор. Най-голям опит имам със стълбите. В училище всяка едно стълбище съм мела в продължение на 5 години. Всеки знае, че трябва да ми се прави път за парапета. За моя радост вече нямам подобни проблеми, а само на моменти губя равновесие и залитам по стълбите. :)

Oy7ofCon7roL
02-06-2012, 10:26
Е, ако не друго поне филма, който си избрала да гледаш не е никак лош, особено тази сцена от филма е много впечатляваща
http://www.vbox7.com/play:4efe1fb5