PDA

View Full Version : Сурови картофи .



bлаck.cocaiнe
02-06-2012, 09:17
Здравейте. Имам един приятел,който ми каза,че ако изядеш 1 суров картоф,ще ти стане лошо,ще дигнеш температура и т.н. Та имам няколко въпроса относно това.
1. Вярно ли е ?
2. Действа ли ?
3. За колко време д/г ще имаш температура , и колко д/г ще е тя ? смисъл 2-3 часа ли само ще имаш температура, и колко картофа трябва да изядеш,и колко д/г трябва да са големи ?

Знам,че на някои темата ще им се стори глупава/безсмислена и за това не искам отрицателни отговори,като напр. "Защо изобщо питаш ? Това е много глупава идея .. и тем подобни" ;) Не знам дали темата е в правилния раздел,и ако има вече такава [макар че аз не открих] - кош. Благодаря предварително :)

MojoJojo88
02-06-2012, 09:51
Така-вярно е, действа. Можеш обаче да си докараш стомашни проблеми от суровия картоф, освен да вдигнеш температура.
А колко ще продължи, зависи от организма ти, от теб самата-дали ще се опиташ да я свалиш, или ще си седиш така, без да правиш нищо по въпроса.
Моят съвет е, ако смяташ така да клинчиш от даскало, по-добре не си го причинявай.
Има много по-здравословни и безопасни начини да си спестиш ходенето на даскало от това, защото можеш да се натровиш с тоя картоф.

bлаck.cocaiнe
02-06-2012, 09:57
Благодаря за инфото. :) Само да си кажа не е за мен,а за една приятелка ;д На мен лично училището не ми пречи,ходя когато ми скимне,ама тя е .. как да го кажа .. малко по примерна ;д . и отново благодаря ти :)

scar.ss
02-06-2012, 16:58
Една приятелка, за да се отърве от даскало смъркаше лимонтозу и дишаше много дълбоко ванилия. Резултатът беше уникално кихане. На определен период време си взимаше "дозата" за деня и поддържаше кихането. Аз съм пробвала, но при мен не подейства. Започнах да кихам, но не така мощно като нея и в крайна сметка не се получи де :D. Много мои познати правят този номер с кихането и се отърват от даскало. Въпроса е дали ще е пред вашите и дали ще са склонни те да си останеш у вас. :)

Glamour92
02-07-2012, 09:26
^номерът с кихането и ванилията определено работи - печенето на домашни курабийки и последствията от това го доказват xDD

naksdy
02-07-2012, 14:59
За едното бягане от даскало гледай ги кво правят...къде останаха старите номера с фалшивите бележки? :D

PLEYGIRL
02-16-2012, 10:55
Аз си клинча от даскало без бележки и без сурови картофии..... просто нашите са на работа сутрин и мога да си остана ако искам .... :D

raror
02-26-2012, 14:13
благодаря на бог, че е създал картофи :D

rock_that_body
02-28-2012, 15:04
Хахаа, спомням си преди години как ги ядях тия сурови картофи, за да не ходя на даскало. И да, наистина се покачва телесната температура. Не много, но достатъчно, за да мине номера :D

Miimsa98
02-28-2012, 16:50
според мен обаче номарът с картофите не работи, по простата причина, че преди месец една приятелка сутринта на гласен стомах изяде 2 картофа и нищо не яде цял ден и така и не подейства и си остана на даскало. :д

kibagirl
02-28-2012, 17:22
Хахаа, спомням си преди години как ги ядях тия сурови картофи, за да не ходя на даскало. И да, наистина се покачва телесната температура. Не много, но достатъчно, за да мине номера :D


Ми аз съм пробвала с суров картоф и резултата не беше 4ак толкова голям, ама аз като ми мерят температурата вкъщи, нагрявам термометъра на парното и нали съм изяла един суров картоф та като ми пипнат челото да съм топла :D
Tова с ванилията ще го пробвам :D

kitty02
02-28-2012, 20:59
Охоо .. непременно ще пробвам това с картофа, ако някой път не ми се ходи на училище :lol:

Kia_Sportage
03-04-2012, 17:41
Ами гледай сега...Пържиш картофите,копуваш кебапчета една двулитрова биричка + сръбска музика и почваш :D :D :D

DownloadVirus
03-04-2012, 18:10
Една наша,за да се отърве един ден от даскало се обади на майка си да се обади на класната,че имала разстройство :D

martito2121
03-09-2012, 22:59
Същото става и с тебешир :D :D :D

den4o7
03-15-2012, 15:13
Въобще не съм гледал другите мнения но гледах по Discovery Channel (Ловци на митове), че трябва да изядеш килограми сурови картофи за да стане нещо (и не си мисли, че ще е кой знае какво...1-2 градуса повече), най-много да повърнеш от гадост :D

straus
08-18-2013, 18:08
Ако изядеш едно кило има много голям шанс да стигнеш до токсикологията... сериозно

8bit
08-18-2013, 19:40
Кво се занимавате с картофи - давайте направо с цианид.

mlf
08-18-2013, 19:41
Абе що не си купите бележки :д, но и аз го знам номера с картофа

А защо изобщо мислите за даскало като още е лято .. вярно малко остана, но още е лято .. нека живеем докато можем, хора !!

Vladislav Hellsing
08-18-2013, 19:41
straus +1

8bit +1

Smrazqvashta
08-18-2013, 21:08
Направо се учудвам... Аз, като бях тийнейджърка, колко много обичах да ходя на училище... Да съм имала 1-2 отсъствия най-много за цяла година и то натрупани от леки закъснеяния, поради нищожно малкото време за междучасия.

Пробвайте номера с харесването. Както казваше мой учител: "Харесваш си някого и само заради него ходиш на училище". 8-)

Mary_Jane_69
08-19-2013, 17:07
Кво се занимавате с картофи - давайте направо с цианид.

недей, ще вземат да пробват

NissaN
09-01-2013, 08:07
Аз съм пробвал не ми стана лошо стана ми гадно и го повърнах после нищо ми нямаше.Чувал съм,че се вдига температура но аз нямах.След 2 седмици пак ядох и пак ми немаше нищо.