PDA

View Full Version : Моля за помощ !!!



meliito
02-06-2012, 12:58
Аз съм момиче на 15 години...миналия месец цикълът ми дойде на 19...аа сега смисъл от вчера имам кръв в бялото течение...не е такава кръв,каквато идва по време на менструация, а поо кафеникава като изсъхнала кръв...и много се притеснявам от какво може да бъде..дали е нещо сериозно..не е много, като отида до тоалетна и по тоалетната хартия има..а и днес бях на училище като се прибрах отидох до тоалетна и имах по боксерките..моля ви помогнте ми ...много се притеснявам :( Благодаря предварително :)

DisappointedDreamer
02-06-2012, 14:35
Да не си в овулация? Посети гинеколог.

meliito
02-06-2012, 21:31
Да не си в овулация? Посети гинеколог.



Незнам дали съм в овулация...преди не ми е идвало кръв беше само веднъж доъде ми около2-3 дена кафява кръв и спря тва беше по миналото лято...ии сега е кръв понякога червена, понякога кафява...възможно ли е да ми доъде предния месец ми доъде на 19, както казах по горе...много се притеснявам, може ли да е нещо лошо...забравих да кажа,че все още съм девствена :)

mariana90
02-07-2012, 11:22
ГИНЕКОЛОГ!!! не е нормално да имаш бяло течение и още повече смесено с кръв

PLEYGIRL
02-16-2012, 11:52
Абсолютно трябва да отидеш на гинеколог! Сподели дори с някой от родителите си! Но също така е възможно да ти дойде цикъла никога не идва на време изпреварва или закъснява ,но въпреки това ако това течение продължи смесено ест с бяло течение и ни ти дойде отиди на лекар...