PDA

View Full Version : Как бихте реагирали, ако разберете, че най-добрият ви приятел има сексуални фантазии



D1esel
02-06-2012, 13:30
с вас, като имате предвид, че и двамата сте момчета?

yakuza_
02-06-2012, 14:27
нямам такова нещо като най - добър приятел и не разбирам хората които казват, че имат такива, с какво е по - добър от другите ти приятели ? :lol:

D1esel
02-06-2012, 14:30
нямам такова нещо като най - добър приятел и не разбирам хората които казват, че имат такива, с какво е по - добър от другите ти приятели ? :lol:

Добре тогава, кажи какво би направил, ако някой твой приятел, с който сте в перфектни отношения, ти каже, че изпитва сексуално влечение към теб? Освен, че би се възгордял колко си секси, ще бягаш ли от него, ще му пуснеш ли?

yakuza_
02-06-2012, 14:39
ще започна лека - полека да го избягвам, докато станем неприятели, гейовете са зло, трябва да бъдат убити с огън, те пренасят болести

нямам познати гейове и от 2та пола

D1esel
02-06-2012, 14:41
ще започна лека - полека да го избягвам, докато станем неприятели, гейовете са зло, трябва да бъдат убити с огън, те пренасят болести

нямам познати гейове и от 2та пола

Oчаквах точно така да отговориш, че ще го избягваш. А не би ли ти станало мъчно за него по някакъв начин, били сте приятели все пак? Не би ли поговорил с него, не би ли се държал като пич? А и това, че си пада по теб не означава непременно, че е гей. Може да е временно увлечение по теб, ако си много красив или готин, или пък да е бисексуален...

Oy7ofCon7roL
02-06-2012, 15:19
няма такъв вариант, всичките ми френдове са мъжки момчета

D1esel
02-06-2012, 15:23
няма такъв вариант, всичките ми френдове са мъжки момчета

Ама този може и той да е мъжко момче, а просто да му е моментно увлечение.

Wax
02-06-2012, 15:24
За жалост азе познавам доста лезбийки.

EinGutesKind
02-06-2012, 15:30
Ако и мен ме привлича, що да не се позабавляваме :lol:

yakuza_
02-06-2012, 15:51
Oчаквах точно така да отговориш, че ще го избягваш. А не би ли ти станало мъчно за него по някакъв начин, били сте приятели все пак? Не би ли поговорил с него, не би ли се държал като пич? А и това, че си пада по теб не означава непременно, че е гей. Може да е временно увлечение по теб, ако си много красив или готин, или пък да е бисексуален...

aма какво да говоря с него, той е ГЕЙ, не желая да разговарям с гейове/цигани, а такова нещо като бисексуален няма, пак си си гей, само, че те е срам да си го признаеш

и да красив и готин съм

D1esel
02-06-2012, 16:08
aма какво да говоря с него, той е ГЕЙ, не желая да разговарям с гейове/цигани, а такова нещо като бисексуален няма, пак си си гей, само, че те е срам да си го признаеш

и да красив и готин съм Но този човек ти е бил приятел до момента, в който си го разкрил. Наистина ли си толкова безчувствен? Не вярвам.

yakuza_
02-06-2012, 16:30
ако ми беше приятел, нямаше да ми говори такива неща, особенно като знае отношението ми към гейове и хора от малцинствата

D1esel
02-06-2012, 16:37
ако ми беше приятел, нямаше да ми говори такива неща, особенно като знае отношението ми към гейове и хора от малцинствата

Mисля, че не ме разбра правилно. Аз не казвам, че той едва ли не ти налита да те е*е. :D Той просто ти споделя: "бате, трябва да ти кажа нещо. Ти си ми добър приятел, много държа на теб и не искам да те изгубя като такъв. Но от известно време те харесвам не само като приятел, не само така както мъж харесва друг мъж, а и като нещо повече. Не искам нищо от теб, не искам да спиш с мен или нещо такова, знам че си кораво копеле, не искам да правиш неща, които не би правил. Просто мисля, че трябваше да го знаеш, за да не те лъжа. Нали си оставаме приятели?"

Wax
02-06-2012, 16:39
Подкрепям долния варненец.

yakuza_
02-06-2012, 16:42
Mисля, че не ме разбра правилно. Аз не казвам, че той едва ли не ти налита да те е*е. :D Той просто ти споделя: "бате, трябва да ти кажа нещо. Ти си ми добър приятел, много държа на теб и не искам да те изгубя като такъв. Но от известно време те харесвам не само като приятел, не само така както мъж харесва друг мъж, а и като нещо повече. Не искам нищо от теб, не искам да спиш с мен или нещо такова, знам че си кораво копеле, не искам да правиш неща, които не би правил. Просто мисля, че трябваше да го знаеш, за да не те лъжа. Нали си оставаме приятели?"

първото нещо което ще кажа е: Ти гей ли си ?! Ебаваш ли се ? Друсан ли си ? Да не би да не си кърмен ? На кокаин ли си ? Пак ли си пиян ? Изтрезней ! ГЕеееееееееееееееееееееее ейййййййййййййй.

едно от тия неща, после ще кажа, че ще си останем само приятели и после ще почна да го игнорирам, имал съм съученици с който за 8 години не съм им казал и 1 дума, така, че това не ми е проблем

D1esel
02-06-2012, 16:44
първото нещо което ще кажа е: Ти гей ли си ?! Ебаваш ли се ? Друсан ли си ? Да не би да не си кърмен ? На кокаин ли си ? Пак ли си пиян ? Изтрезней ! ГЕеееееееееееееееееееееее ейййййййййййййй.

едно от тия неща, после ще кажа, че ще си останем само приятели и после ще почна да го игнорирам, имал съм съученици с който за 8 години не съм им казал и 1 дума, така, че това не ми е проблем
А ако много държиш на него?

yakuza_
02-06-2012, 16:46
какво разбираш по "държиш на него" ?

D1esel
02-06-2012, 16:49
какво разбираш по "държиш на него" ?

Никога ли не си имал приятел, без който наистина да не можеш да си представиш какъв би ти бил живота, ако го нямаше?

yakuza_
02-06-2012, 16:54
не, не се обвързвам толкова с хората, че като стане нещо, да почна да ги търся веднага, защото не мога да се оправя сам и ако не може да ми помогне, да почна да лая, че вече не ми е приятел, че ще види той и разни подобни, мразя да товаря други хора с мойте проблеми, макар и да нямам почти никакви

D1esel
02-06-2012, 16:58
не, не се обвързвам толкова с хората, че като стане нещо, да почна да ги търся веднага, защото не мога да се оправя сам и ако не може да ми помогне, да почна да лая, че вече не ми е приятел, че ще види той и разни подобни, мразя да товаря други хора с мойте проблеми, макар и да нямам почти никакви
Пич, според мен не си искрен в това, което казваш. Но както и да е.

yakuza_
02-06-2012, 17:00
не ми викай пич, това е синоним на копеле, а баща ми гледа ТВ в другата стая, свободен си да мислиш каквото искаш

D1esel
02-06-2012, 17:02
не ми викай пич, това е синоним на копеле, а баща ми гледа ТВ в другата стая, свободен си да мислиш каквото искаш Знам. А все пак, ако този твой приятел, който да речем си изолирал дълго време, го срещнеш на улицата и ти каже "Здравей" и понечи да те прегърне, ти кво ще направиш? Ще му счупиш носа ли?

yakuza_
02-06-2012, 17:04
никога не ме е прегръщал мъж лол и никога някой мой приятел няма да го направи, само ще си стиснем ръцете

EinGutesKind
02-06-2012, 17:08
Темата замириса на комплексарщина :D

D1esel
02-06-2012, 17:10
никога не ме е прегръщал мъж лол и никога някой мой приятел няма да го направи, само ще си стиснем ръцете A някой чичо брадат не те ли е гушкал като малък? А баща ти, който гледа тв в съседната стая?

Ок, ако този твой приятел ти каже здравей на улицата ти ще му отвърнеш ли? А ще му подадеш ли ръка ПРЪВ, за да се здрависате?

yakuza_
02-06-2012, 17:18
не, не съм имал травмиращи преживявания като малък, защото мразех хората да ме мачкат и целуват, особенно една лелка в детската градина и баща ми не ме прегръща :lol: мисля, че съм казвал и преди, но не обичам да ме пипат мъже, освен ако не е за здрависване
ако не съм го виждал отдавна, ще му подам, но ако не съм го виждал да речем от седмица, ако той не ми подаде и аз няма,

D1esel
02-06-2012, 17:21
не, не съм имал травмиращи преживявания като малък, защото мразех хората да ме мачкат и целуват, особенно една лелка в детската градина и баща ми не ме прегръща :lol: мисля, че съм казвал и преди, но не обичам да ме пипат мъже, освен ако не е за здрависване
ако не съм го виждал отдавна, ще му подам, но ако не съм го виждал да речем от седмица, ако той не ми подаде и аз няма,

OK. И последен въпрос към теб. Ако видиш, че е станал някакъв инцидент с него на улицата и трябва да му се направи изкуствено дишане, но никой друг не иска, ти като негов бивш приятел, би ли го спасил?

yakuza_
02-06-2012, 17:22
по - скоро бих се обадил на 112, едно, че едва ли ще разбера, че му трябва уста в уста, а и тук линейката идва за 2 минути

D1esel
02-06-2012, 17:24
по - скоро бих се обадил на 112, едно, че едва ли ще разбера, че му трябва уста в уста, а и тук линейката идва за 2 минути

Линейките винаги закъсняват повече от 15-20 минути. А ако разбереш, че му трябва, би ли го спасил?

EinGutesKind
02-06-2012, 17:25
Друг е въпроса дали знае как :D

yakuza_
02-06-2012, 17:31
Линейките винаги закъсняват повече от 15-20 минути. А ако разбереш, че му трябва, би ли го спасил?

не живееш в моя град, тука и с лунната походка, пак ще им отнеме по - малко от 5

D1esel
02-06-2012, 17:32
ОК. Искам да знаеш само, че ако не би го спасил, значи НЕ си пич.

dude99
04-16-2012, 17:31
Еми ще напуши на смях !!! :D

D1esel
04-16-2012, 17:52
^ А няма ли да го изолираш щото е педал? :D