PDA

View Full Version : Проблем с Pirate Bay



v1sk3o
02-06-2012, 14:01
Здравейте,имам проблем.Като вляза в piratebay и искам да сваля някой торент,не ми дава да го запаметя където искам а ми пуска автоматично и след минути ми дава грешка.Някой съвет.

dzhidzhibidzhi
02-06-2012, 17:34
Как очакваш някой да ти помогне? Дай повече информация... С какъв браузър си? Каква грешка?

v1sk3o
02-06-2012, 17:45
Ами просто като дам да сваля някой торент не ми показва обичайното да сейфам файла където искам,а просто се появява файла автоматично в моя случей (utorrent) и след минута ми показва,че имам грешка.Въобще нз защо до сега не ми е правил такъв проблем.

dzhidzhibidzhi
02-06-2012, 18:06
С какъв браузър си? Каква грешка?
Прочете ли изобщо какво те питах?

torVPN
02-06-2012, 19:57
Може и ЕГН да ти даде и пак няма да знаеш как да му отговориш.
Пиратите имат нова политика и трябва да платиш, за да имаш достъп до повечето им торенти.Няма и как да свалиш торент без да си отворил/запаметил хеша, който е в него.Да не мислиш, че програмата ти има собствен интелект и магически способности.

dzhidzhibidzhi
02-06-2012, 20:06
Може и ЕГН да ти даде и пак няма да знаеш как да му отговориш.
Пиратите имат нова политика и трябва да платиш, за да имаш достъп до повечето им торенти.Няма и как да свалиш торент без да си отворил/запаметил хеша, който е в него.Да не мислиш, че програмата ти има собствен интелект и магически способности.
И откога Pirate Bay стана платен?

torVPN
02-06-2012, 20:52
От както дадоха ефективни присъди на собствениците му, а се плаща само за качествените неща, които не са за такива като теб.

dzhidzhibidzhi
02-06-2012, 21:14
От както дадоха ефективни присъди на собствениците му, а се плаща само за качествените неща, които не са за такива като теб.
Казваш, че обмен на незаконно съдържание се озаконява чрез въвеждането на месечна такса, чрез плащането на която имаш право да обменяш незаконно съдържание. Според това Pirate Bay хем прибират допълнителни пари, хем властите няма за какво да се оплакват (въпреки че все още грубо и масово се нарушават авторски права). Win-win ситуация.

Желязна логика. Сега ми прати и линк към такъв "качествен" торент и ще взема да ти повярвам.

v1sk3o
02-07-2012, 10:04
Аве оправих се всичко е наред.Пак мога да тегля!Все пак благодаря! :)

torVPN
02-10-2012, 11:12
Казваш, че обмен на незаконно съдържание се озаконява чрез въвеждането на месечна такса, чрез плащането на която имаш право да обменяш незаконно съдържание. Според това Pirate Bay хем прибират допълнителни пари, хем властите няма за какво да се оплакват (въпреки че все още грубо и масово се нарушават авторски права). Win-win ситуация.

Желязна логика. Сега ми прати и линк към такъв "качествен" торент и ще взема да ти повярвам.

Пропусна да ме обвиниш в опит за изнасилване само, но ще чакам в следващ пост да се поправиш.Казах ти, че качествените торенти се плащат(филми, музика, софтуер и т.н.), а вие си сваляйте всякви скапани програми и ревете след това.

webmast3rche
02-10-2012, 11:23
Пропусна да ме обвиниш в опит за изнасилване само, но ще чакам в следващ пост да се поправиш.Казах ти, че качествените торенти се плащат(филми, музика, софтуер и т.н.), а вие си сваляйте всякви скапани програми и ревете след това.

Колко глупости изреди само .. малее :d :D :D Дай линк към качествен торент моля те!!! Хората, които не разбират може да заблудиш ама другите само ти се смеят пич : )

doomkillerr
02-10-2012, 11:49
Колко глупости изреди само .. малее :d :D :D Дай линк към качествен торент моля те!!! Хората, които не разбират може да заблудиш ама другите само ти се смеят пич : )

Така си е!!! :D

torVPN
02-10-2012, 19:29
Не се ли изхвърляте, че вие сте от хората, които разбират?

MDestroyer
02-12-2012, 13:08
Уау и такива "качествени" торенти има само за такива като теб, така ли? Като си достатъчно луд да плащаш пари, за нещо платено и направено без пари, давай.

torVPN
02-12-2012, 19:52
Не съм казал, че плащам за всичко, но поне знам да не свалям боклуците, на които вие се радвате като деца в сладкарница.