PDA

View Full Version : Наивница..



kosmos
02-06-2012, 17:35
Здравейте !
Реших да споделя моят ''проблем'' въпреки че не мисля че той не е точно за този форум но все пак има някаква връзка :)
Да има едно момче по-голям е от мен живее в моя град и ми е донякъде съсед не съм говорила с него никога .Той е много привлекателен и има едно тайнствено излъчване което ме подлудява. Та един петък бях на дискотека той също беше там отначало не го забелязах но понякое време го видях стоеше срещу мен и буквално беше се хипнотизирал имаше една лека чаровна усмивка и ме гледаше много мило първоначално си мислех че си въобразявам но това беше цяла нощ. Изпиваше ме с очи приближаваше се...минаваше покрай мен, заставаше до мен..бе както се казва прехвърчаха искри...като се прибрах си казах да се осъзная и да престана да си създавам напразни илюзии.Но нещо все ме човъркаше отвътре така и не спрях да мисля цяла седмица за него.Дойде и този петък и пак и пак същата история...погледи, искри, следене, и т.н
Минаха два месеца ... аз вече си има гадже.Разделихме се .. И ето пак същото момче срещнах го на центъра на града отново ме гледаше..и се усмихваше.И вече бях убедена че ще има любов :D започнах да си мечтае да споделям с приятелката си бях щастлива но уви нищо ..Преди 2 дни той ми хареса снимка и статус FB.вече незнам какво да мисля ... наивна съм и веднага си помислих че това е проява на интерес...Вече знаех че тотално съм изтрещяла..Толкова ли съм глупава че от нищо да направя надежда..?!!!
Абе съвет ,..защото вече не мога да се справям сама със себе си и си мисля докога ще вярвам в ''Дядо Коледа'' :|

TheBeliever
02-06-2012, 17:39
Вместо да седиш и да плетеш розови мечти следващия път като го видиш го спри, представи се и го покани да излезете.


Как така решавате, че "ще има любов" преди 2 приказки да сте си казали с човека?

mimeyy
02-06-2012, 18:26
След като сама ти казваш, че те е изпивал с очи и т.н... какво пречи да сте заедно? А колкото до снимката и статуса във фейс.. не знам какво да ти кажа.. зависи от човека.. т.е. дали наистина проявява някакъв интерес или просто те е видял случайно..
А според мен това, че мислиш, че вече не можеш да се справяш със себе си, трябва да го забравиш.. Все пак момчета има колкото искаш на тоя свят нали?.. :)

anonymous708973
02-06-2012, 18:46
Как така решавате, че "ще има любов" преди 2 приказки да сте си казали с човека?

Да!

Стига се вкарва във филми. След като взаимният интерес е очевиден и на него не му стиска да се запознае, бъди мъж (:D ) и направи първата крачка.

djipsito
02-07-2012, 00:16
Може да се притеснява да се запознае той с теб, явно ти трябва да действаш. Тва със Фейсбука ми изглежда като "Ехо, тук съм, пиши ми, понеже нямам топки". Вероятно е искал да ти покаже, че е там и се е надявал да му пишеш. Може да го е шубе да не го резнеш и за това да не действа.

Запознайте се и квото сабя покаже. И все пак не тръгвай с големи очаквания, да не плачеш после. Опознай го, прецени го и после рисувай розови сърца в главата си.

windowlicker
02-07-2012, 05:30
Не разбрах:
1) Защо си наивница?
2) Защо никога не сте си говорили във facebook въпреки че сте си приятели там??

marilyn
02-07-2012, 08:59
Абе хора, не приемайте това във фб толкова на сериозно, харесал ти е една публикация, това не значи, че е умишлено.
Иии щом толкова казваш, че има химия като не иска той да те заговори, заговори го ти! И не се вкарвай в такива филми, вие не сте си разменили и 2 думи, а вече говориш за любов!

kosmos
02-07-2012, 16:09
Да много добре ви разбирам и от една страна сте прави но всички ми казватe Заговориго, пиши му и.т...
НА МЕН МИ ПИСНА все аз да правя първата крачка ..все аз да бутам и да се опитвам и нищо да не става нека веднъж някой се бори за мен както аз винаги се боря за другите дори и това да значи да си остана с ''розовите плетени мечти'' :)

NomNomNom
02-07-2012, 16:52
Ами то момчетата, които се борят за теб, са онези "задръстеняци, сдухари", които или ги слагате във френд зоната, или ги игнорирате и си мислите за лошите момчета. Така не става.

djipsito
02-07-2012, 18:04
Не става въпрос да се бориш, а да направиш първата крачка. Кви борби, кво чудо ? Ти не знаеш дали този човек даже си заслужава пък си седнала да режисираш романтична комедия с наченки на борбена драма. Дай му зелена светлина, никой не ти казва да му се слагаш, да го обсебваш и да му се обесняваш в любов...