PDA

View Full Version : Лека диетка



ccdesigns
02-06-2012, 17:58
Предложете няква лека диета. Или по-точно кво да ям по-малко, кво повече. Не искам няква супер строга диета, само да знам кво не трябва да ям толкова. Като за начало съм решил да спра сладкото (или да ям много рядко), нямалявам хляба (аз попринцип не ям въобще, най-много някой сандвич или хамбургер в даскало... тоест спирам и с тия) ии това е като цяло за сега :д Някакви предложения какво друго да ограничавам?

П.П. Темата май беше по-добре да я пусна в Козметика и диети, че там жените са по на Ти с диетите :д

alexchyyyyy
02-06-2012, 19:38
Хмм... не харесвам диетите честно казано (мъж съм :D). Вари бягай на стадиона. :D И не се тъпчи с боклуци.. :)

ccdesigns
02-06-2012, 20:29
И аз не съм по тях. Точно това питам. С КАКВО (точно) да не се тъпча? Вече казах, че сладкото и хамбургерите ги спирам. Нещо друго? Иначе и аз не искам няква строга диета.. Ненавиждам ги :D Сега няма къде да бягам... Правя малко кардио на велоергометър уикенда. От другата седмица може да почна всеки ден или през ден. Въпросът е какво да не ям, за да ми е по-лесно :)

RainBerry
02-06-2012, 22:20
П.П. Темата май беше по-добре да я пусна в Козметика и диети, че там жените са по на Ти с диетите :д

aw, aw.. и тук се намират женски същества.. :D
Газирано, пържено? Намали ги. ;p

Glamour92
02-07-2012, 09:57
в "Козметика и диети" ще те накарат да я караш само на пост и молитва,недей там xDD
та,добре е да се отървеш от трансмазнините (маргарини и производни-има доста инфо в нета =)) и изкуствените подсладители...сладкото и пърженото са ясни

awerw
02-07-2012, 13:45
бе кви жени кви 5 леа е брат, аз тебе те следя отдавна пишеш тук, сега и една диета не мойш си напрайш е ми то за къде е.....

slicky
02-07-2012, 14:14
Яж ядки.
10 букви

flawless_
02-07-2012, 16:55
Диетите са за кифлите. Първо да се научат да ходят на токчета, а не да се киндилкат като патрави, все едно че са на кокили :рig:

Thrombocyte
02-08-2012, 15:56
Намали малко въглените и повече движение.

ccdesigns
02-08-2012, 18:42
движение имам достатъчно, даже увеличавам тия дни точно заради тази цел да сваля няколко кила :)

@аwerw, ако за мене говореше, аз не съм по диетите, бил съм 1 път на диета и то беше една диета и то.. :д иначе като цяло знам горе-долу кво да не ям, просто питах за допълнителен съвет :) ще почна и повече плодове да ям, че ми трябва енергия за тренировките, а у :) все пак не може да не ям

awerw
02-08-2012, 18:48
айде късмет брато !

ccdesigns
02-08-2012, 18:50
ще ми трябва

П.П. сърказъм ли беше? :D

awerw
02-08-2012, 18:52
не, с добри чувства го казах ;д

dessbe98
02-10-2012, 07:19
Тази тема не е за този раздел! Другото е, че ако караш само с диета - мазнините ще се стопят, но кожата ще си седи увиснала! Ако искаш стегнато коремче, прави коремни преси, ходи на фитнес и заедно с това си спазвай диетата ... Ето ти и една "Лека" диета:
Заради множеството си полезни свойства, ябълката е много уважаван плод. В ябълките се съдържат важна за организма минерали и витамини.

Ябълковите диети са една от най-популярните, тъй като спомагат за нормализирането или коригирането обмяна на веществата.
Лекарите също препоръчват ябълки и на хората, които страдат от проблеми с чревния тракт. За тях е задължително да хапват по една ябълка всеки ден. Установено е също, че ябълковата диета е полезна и за хипертониците.

Предлагаме ви три варианта на ябълкова диета

- Този вариант е най-труден за изпълнение. В продължение на 6 дни се приемат ябълки по следната схема: 1 ден – 1 кг, 2 ден – 1.5 кг, 3 ден – 2 кг, 4 ден – 2 кг, 5 ден – 1.5 кг, 6 ден – 1 кг ябълки.

Препоръчително е по време на тази ябълкова диета да се пие зелен чай. Позволени са ви и сухари от черен хляб.

- При втория вариант можете да се подложите на ябълкова диета веднъж в седмица. Този ден ще бъде един вид и разтоварващ. През целия ден хапвате само ябълки без ограничение в количеството. Приемането на течности е задължително.

- При третия вариант можете да прибавите към ябълките мляко. Изяждате 1 ябълка и изпивате 1/2 чаена чаша кисело мляко 5-6 пъти на ден.

Glamour92
02-10-2012, 09:52
^ на мене ми се струва,че е в тоя раздел темата именно,за да не получи мнения като твоето
http://www.myfacewhen.net/uploads/923-facepalm.gif

ccdesigns
02-10-2012, 21:00
^ на мене ми се струва,че е в тоя раздел темата именно,за да не получи мнения като твоето
http://www.myfacewhen.net/uploads/923-facepalm.gif

140% вярно.

аз си ходя на фитнес иначе, както казах вече, и малко кардио правя в нас. не ми казвай, че трябва да го правя.

amnessia
02-10-2012, 21:39
Спри да пиеш безалкохолно - само вода и сокове
Намали пърженото - може и направо да го избягваш
Не яж бял хляб
Спри да ядеш царевични пръчици пуканки , чипсове - това са само консерванти
Намали тестените храни - като пици хамбургери
Започни да тичаш и готово :)

dessbe98
02-11-2012, 19:11
^ на мене ми се струва,че е в тоя раздел темата именно,за да не получи мнения като твоето
http://www.myfacewhen.net/uploads/923-facepalm.gif
Аз само си казах мнението .. Не разбирам какъв е проблема .. !! .. А диетата, която дадох е доста добра ;)

ccdesigns
02-11-2012, 19:13
проблемът е, че аз не искам "доста добра диета", а съвсем лека. или по-точно да ми кажат от какво да се огранича най-вече (въпреки че като цяло знам). ходя на фитнес 4 пъти седмично, 2 пъти седмично правя кардио, все пак ми трябва някаква енергия, аз няма да свалям килограмите само с тая диета. освен това не съм момиче