PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми :(



alabalaa2
02-06-2012, 18:35
Здравейте!Приятелят ми ме заряза преди 2 седмици ходихме 1 година(на по 19 години сме).Страшно много се обичахме,просто аз направих доста грешки.В началото на връзката ни го бях оставила за 1 седмица,защото бях влюбена в един друг и той много ме подлъга,затова имах нужда от малко време да реша какво искам.И така върнах се при моя приятел,той беше много наранен от това нещо,но продължихме да сме заедно,още много дълго време.Всичко беше наред,докато аз не почнах да го ревнувам и се скарах с 2-3 негови приятелки,това доста го ядоса и другото,което е,че когато той ме ядосваше,аз понякога говорех пред някой хора,че ме дразни,че е тъп и тн.знаете човек,като се ядоса какви ги дрънка.И поради тези причини той ме заряза.Аз му се молих казах му,че ще се променя много,защото аз наистина се промених много,през тези 2 седмици,не бях изпитвала такава болка никога и това ме промени,осъзнах грешките си.Какво ли не направих да се върне при мен,молих му се,ходих дори в тях да му се моля,казах му колко съм променена,но той не и нее...Сега една приятелка ми каза,че е била в тях и той е казал,че не му пука изобщо за мен,от това много ме заболя,но не се отказвам да се боря за него (обичам го страшно много) и в момента не знам на кой свят се намирам толкова ме боли,толкова много ми липсва,не мога да погледна друг,всички други са ми противни,само той ми е в главата и в сърцето.Знам,че сега всички ще ми кажете да го оставя,да не се занимавам повече с него,да не го търся и,че след време ще ми мине,но не е така само аз си знам какво ми е и дали ще ми мине и знам,че само човек който е обичал толкова силно,като мен би ме разбрал....От вас искам,просто да ми дадете някаква идея какво мога да направя за да си го върна,знам,че е унизително да му се моля и да му тичам по гъза,но на всичко съм готова за него.Просто ми дайте идея какъв жест или нещо друго да направя за него,за да се разчувства поне малко и да си помисли и в крайна сметка,някога да се върне при мен ;( Моля ви се,ще съм ви много благодарна,ако ми помогнете и,ако не ме обиждате и укорявате :(

TheBeliever
02-06-2012, 18:44
Каквото и да правиш едва ли ще има ефект. Постави се за секунда на негово място. Как ще се почувстваш, ако разбереш, че той е говорел зад гърба ти пред разни хора, че си тъпа и т.н.? Това, че сте били скарани в дадения момент въобще не е извинение. Проявила си тотална липса на уважение. На всичкото отгоре вдигаш бесни скандали от ревност и се караш с приятелите му. Излагала си го с държанието си пред близкото му обкръжение.

Аз да съм и аз ще те зарежа...

daq96
02-06-2012, 18:44
Сега една приятелка ми каза,че е била в тях и той е казал,че не му пука изобщо за мен,от това много ме заболя.
знаете човек,като се ядоса какви ги дрънка.
Ти сама си даваш отговора.
Ако те обича, ще се съберете... Както ти сама казваш, че е унизително да му се молиш и да му тичаш по гъза. Според мен единственото, което можеш да направиш е да му ПОКАЖЕШ (не да кажеш, което вече си направила) колко си се променила, но за целта той трябва да ти даде шанс...

alabalaa2
02-06-2012, 19:00
Ти сама си даваш отговора.
Ако те обича, ще се съберете... Както ти сама казваш, че е унизително да му се молиш и да му тичаш по гъза. Според мен единственото, което можеш да направиш е да му ПОКАЖЕШ (не да кажеш, което вече си направила) колко си се променила, но за целта той трябва да ти даде шанс...

Да вече ви казах,че всички тези неща ги знам и знам,че той не иска да е с мен,но силно вярвам,че ако направя нещо,което ще му се отрази,би си помислил да ми даде шанс.И пак ви моля само за това да ми дадете някаква идея,какво да направя :(

SisiStrange
02-06-2012, 19:08
Няма да се получи. Просто не виждам как.

Човекът вероятно те приема за своя грешка.

djipsito
02-07-2012, 00:12
И аз не виждам как ще се получи, не знам какъв съвет да ти дам, освен да не го обсебваш сега. Мисля, че колкото повече му досаждаш, толкова повече ще го отблъскваш, за тва се поспри малко. Като мине време и се поуспокоиш, като си с чист акъл ако искаш го покани да излезете и се дръж приятелски доколкото е възможно. Не говорете за вас, а си прекарвайте хубаво и приятно. Няколко пъти като излезете, ако наистина си се променила, той ще го види и е възможно пак да се съберете.

Вариант е, не е сигурно, че така ще стане, защото той наистина може да не иска да се събирате отново, ама можеш да пробваш. Не забравяй да спреш да се държиш като обсебена и с цената на всичко да се опитваш да си го върнеш. И не падай толкова ниско да се молиш на някой да е с теб, тва е за отчаяни девойки, а отчаяните хора отблъскват.

deqnchety
02-07-2012, 23:59
Определено спри да му досаждаш, това много отблъсква.. Не му показвай, че си толкова слаба, дори обзета от него и от липсата му.. Защо не го оставиш за малко сам, да усети какво е без теб и да прецени дали ще му липсваш и дали може наистина без присъствието ти - просто да усети липсата ти . . . Ако има истински чувства към теб ще се върне, ако ли не по-добре го забрави, няма да имаш бъдеще с него ако се върне от милост към теб . . .
. . . Колкото за идея - "Море от любов" :)
Успех !!

sashunkaa
02-10-2012, 18:40
не му досаждай най-добре

sashunkaa
02-10-2012, 18:40
Определено спри да му досаждаш, това много отблъсква.. Не му показвай, че си толкова слаба, дори обзета от него и от липсата му.. Защо не го оставиш за малко сам, да усети какво е без теб и да прецени дали ще му липсваш и дали може наистина без присъствието ти - просто да усети липсата ти . . . Ако има истински чувства към теб ще се върне, ако ли не по-добре го забрави, няма да имаш бъдеще с него ако се върне от милост към теб . . .
напълно съм съгласна с това,пробвай го!
Успех и стискам палци!!

Hassell
02-12-2012, 08:48
Хората разбират какво имат, чак когато го изгубят. След това съжаляват, плачат, а когато е трябвало не са мислили за последствията.

mMemories
02-12-2012, 20:51
Да се унижаваш като ходиш да му се молиш?! о.О ....чак у тях отишла.....майкоо как може да се унижаваш така заради мъж ;х