PDA

View Full Version : Съвет.



fifito19
02-06-2012, 19:36
От 10 месеца излизам с едно момче.
Преди да тръгнем заедно беше най- добрият ми пирятел...
От 5 месеца насам вече не споделя с мен.. Не ми се усмихва, не проявява разбиране, не се интересува.
Изстинал ли ли е към мен?
Защото аз още го обичам, ужасно много...
Сънувам го всяка нощ и плача често щом го няма, мисля за него, той е за мен, усещам това... С най- нежния жест ме кара да изтръпна и да се почувствам добре... Но не това е темата..
На кратко- дали любовта е споделена?
В началото ме обсипваше с комплименти и цветя, целувки и малко сладки жестове.. сега е сериозен и замислен.. А аз го питам как е, интересувам се от него, точно като преди, често се усмихвам и се държа страхотно, сигурна съм в това, точно каквато той ме харесва.. Разсмивам го постоянно, но сякаш вече не му действа, как да съм по- оригинална?
Къде е проблемът и трябва ли да се провежда сериозен разговор.. А дали е дошъл краят?

Когато опитах да поговоря с него, бяхме на косъм да скъсаме.. В него има само два проблема- понякога е твърде повърхностен към моите емоции или твърде сериозен към моите шеги... И това не си пасва, само това е... Заговоря ли му, се вбесява и ...

Помощ?

chereshkaaa
02-06-2012, 21:00
Ами може би вече му е все едно щом си опитала да поговорите и да разбереш какъв е проблема и сте били на косъм да скъсате..,,но все пак за да си сигурна защо се държи така най-добре да поговорите..

пп. Проблема не е в теб !

deqnchety
02-08-2012, 00:10
Една връзка се крепи най-вече на много, много говорене помежду ви и много споделяне ... Поговорете сериозно, сподели му как се чувстваш и какво изпитваш. Подтикни го и той да сподели някой неща, дали държи на теб и т.н., може да има нещо, което го тормози, а да не може да сподели. Ако пак се стигне до това "да скъсате на косъм" си помисли много добре дали има смисъл в този случай.

GregoryHouse
02-08-2012, 05:23
Кажи му това което напиcа.

anonymous708973
02-08-2012, 08:00
5 месеца не е малко време.
Наистина седни и говори с него. Бъди максимално тактична, кажи му ясно какво те притеснява. Избягвай обяснения в любов. Подходи трезво към ситуацията.