PDA

View Full Version : pomognete..



br0ken17
02-06-2012, 21:02
Tolkova mi e trudno da se spravq.. vseki me typi4e i machka po nai bolezneniq nachin.. zashto trqbva da e taka ? Zashto trqbva horata da sa tolkova jestoki ? Tova , che sym po chuvstvitelna i naivna , trqbva li da e povod da me obijdate , da se ebavate s men , da mi govorite zad gyrba i t.n. .. moje bi nqkoi ot vas ne go osyznavate , no po tozi nachin me naranqvate super mnogo.. ne moga da izdyrja na tazi bolka , prosto kolkoto i stabilna psihika da ima 4ovek ne moje da izdyrji tova.. ne iskam da sym otrepkata , neznaeshcha zashto jivee , zashtoto ve4e za takava se smqtam - horata me napraviha takava.. horata koito me machkaha i typcheha i unijavaha i prodyljavat da go pravqt i do den dneshen.. tolkova boli ot tova.. ne iskam da se samosyjalqvam , prosto iskah da spodelq mnenieto si , zashtoto kazvat , che kogato spodelish s nqkogo ti olekva.. moje bi shte vi prozvuchi na mn ot vas smeshno , no az chuvstvam tochno tova - chuvstvam , che izgubvam sebe si , izgubvam smisyla na jivota si..

besso
02-07-2012, 07:01
Защо позволяваш мнението на другите да те определя? :) Като знам и аз колко съм страдал като бях на твойте години... С времето разбрах, че е било излишно :) Тинейджърите си говорят, плетат интриги, най-вече защото им е скучно. Правят го и когато порастнат, само, че по по-фин и социално приемлив начин. И колкото повече обекта им на внимание се впряга, толкова повече го правят, те точно това искат ;) Незнаеш защо си жива, а кой знае за какво живее?! Някой има мейла на Господ ли? :D Никой незнае как да живее живота си, всеки повтаря като папагал това, което са го учили, определя се според илюзорни критерии за "нормалност" и "успех". Всеки човек е уникален, което е чудесно, представи си колко скучно би било всички да сме еднакви. Няма такова нещо като абсолютна истина, следователно всичко което казват хората е нищо повече от едно просто мнение. Толкова! И това си е техен проблем. "Сам за себе си да бъдеш истина, това е най-важнотото от всичко", както казва поета ;)

kalpazanka
02-07-2012, 07:02
Латиница+грешен раздел.