PDA

View Full Version : Помощ и съвет за подарък !!!



AntiDeTecTioN
02-07-2012, 00:59
Здравейте искам съвети имам приятелка от скоро ... но не ми се е случвало да ходя с момиче от 1 седмица и да има рожден ден на втората ... не я познавам толкова добре макар да си споделяме много ии дали изобщо да и взема нещо защото сме мисля по големи и мисля да не подаря нищо {нали знаете като пораснете се събирате и ходете на рожденни дни и без подаръци }
И ако съветът ви да и взема какъв да бъде подаръка? :)

Cold_Tearsss
02-07-2012, 01:09
Аз бих и взел нещо малко. Някакво малко плюшено животинче. Добре ще е да го сложиш в хубава кутия. Всеки обича играчки, пък и жеста е важен.

bloodyF
02-07-2012, 08:55
или някаква плюшка (момичетата обичат плюшки подарени от момчета) или цветя поне...
ама й вземи нещо, независимо че ходите от 2 седмици..

ObreCheNa
02-07-2012, 09:45
Вземи й плюшка, както казаха преди мен.. :) Все пак тя не ти е просто приятелка аки гадже и според мен може да се обиди, че не си й взел нещо поне малко..

DesireToFire
02-07-2012, 10:10
Какво значи "поне нещо малко". Има рожден ден все пак, не мисля че трябва да подарява нещо за отбиване на номера. Смисъл не казвам че трябва да и подарява нещо скъпо или голямо, ами че трябва да е нормален подарък, т.е нещо което всеки друг неин приятел би ѝ взел за рождения ден. И щом не я познаваш достатъчно, питай някой неин познат за идеи. Относно плюшените играчки - от както минах 10 не ми допадат като подарък. Естествено бих се зарадвала на всичко, за мен е важен жеста, но в повечето случаи този подарък звучи "ти си момиче, трябва да ти хареса, не измислих нищо друго, затова отбивам номера с това". Ако толкова не измислиш е по-добре да заложиш на другото нещо, което почти всички момичета харесват - бижута. Едни сребърни обеци или висулка няма да ти излязат скъпо или нещо подобно, но можеш да ги подбереш по вкуса ѝ и ще са ѝ от полза, а не нещо, което ще събира прах.
ПП: Сега прочетох, че всъщност не си взимате подаръци, но съм убедена че ще направиш много лошо впечатление, ако не ѝ вземеш нищо. Най-малкото един букет цветя. Но пък си казал и че сте големи, така че плюшената играчка ми звучи още по-абсурдно, въпреки че предполагам има доста момичета, които много биха се зарадвали.

breathless
02-07-2012, 11:13
И аз съм против плюшените играчки.НЕ всички момичета биха се зарадвали на това + това е и по-голяма както каза.По-добре някое бижу както предложиха или нещо друго малко и един букет.

anonymous708973
02-07-2012, 12:05
Не се подаряват подаръци, ако ходиш на един от онези купони, в които гостите събират пари и купуват пиене и храна.
Абсолютно е изключено да не подариш на приятелката си подарък, независимо дали сте на 13 или 33. Проява на всякакво безхаберие и тотална липса на съобразителност.

Имах връзка с едно момче от точно 5 дни, когато той стана на 18. Първо, че му бях приятелка, второ, 18 си е важна цифра, затова вложих малко повечко пари в бижу.

deqnchety
02-07-2012, 23:41
това какво да и подариш е много относително, защото всяко момиче си има своите вкусове и предпочитания.. можеш да вземеш нещо много скъпо и голямо, но да не й хареса.. може пък да е малко и от сърце и да се зарадва адски много. Според мен разпитай някоя нейна приятелка какво харесва или от какво има нужда (ако познаваш такава, че от това, което си написал става ясно, че не ходите много време) или попитай самата нея какво иска.. По принцип повечето правят така, питат от какво има нужда . . . Но определено не отивай без нищо, не е добра идея - поне един букет от уважение вземи :)

AntiDeTecTioN
02-08-2012, 23:34
Да благодаря ви ... и аз така мислех нещо малко в никав случай задължаващо за носене и една роза примерно :)

sexa_na_kompleksa
02-09-2012, 06:50
Опитай се по индиректен начин да разбереш какво харесва или попитай някой от нейните близки дали еди-си-какво би й харесало. А не да я попиташ направо нея или близките й "Ауе кво да ти/й купя?!". Няма значение, че ходите от скоро, трябва да я изненадаш нещо. А и какво разбираш под "вече сме големи"? Нима след определена възраст спираш да правиш подаръци?

marilyn
02-09-2012, 07:09
Аз подкрепям идеята за плюшена играчка. :)

broken-barbiee
02-09-2012, 15:24
Аз бих ти препоръчала да й купиш парфюм. Все пак парфюм може да се подари на всякакви години. Това според мен е прекрасен подарък и на всяко момиче се харесва. Поне на момичетата, които обичат да миришат приятно :D Все пак ти си знаеш, но имай едно на ум за парфюм ;)

anonymous708973
02-09-2012, 19:07
Ако ще й купуваш парфюм, не го избирай така, че да ти излезе евтино.

Cold_Tearsss
02-09-2012, 19:12
Ако ще й купуваш парфюм, не го избирай така, че да ти излезе евтино.

Хубавите са от 150 нагоре, а той е от една седмица с нея или две. Струва ми се непрактично.

anonymous708973
02-10-2012, 07:55
Тогава да не й купува парфюм.

Е, има и някви от сорта на B.U. или пък спрейове за тяло, които са страхотни - например Фрутини с портокал.

AntiDeTecTioN
02-11-2012, 01:42
Остават ми 4 дни ,парфюм не ... нещо малко искам . Ще откача немога да реша какво за цвете там е ясно , плюшката ми се струва малко комерсиално давайте още идеи може да ми щракне мозъка и да измисля нещо но не спирайте да давате идеи :)

anonymous708973
02-11-2012, 08:22
Виж тук (http://grabo.bg/valentine).

буквибукви

mMemories
02-11-2012, 19:13
Вземи й някакво бижу...например колие.....за да не е еднообразно може да включиш и предишните идеи като го сложиш на врата на някое плюшено мече и й го поднесеш с кутия шоколадови бонбони за предпочитане във формата на сърце...
Айде че много се вживях :Д