PDA

View Full Version : Кремче



BrokenHeartt
02-07-2012, 09:04
Хора препоръчайте ми някое ефектно кремче за белези от пъпки и от шарка хДхД Чувала съм за контратубекс ..Вмомента се мажа с Витасин, но явно само ми достига до корените на косата и ми я омазнява за 2-3 дена :@ МОЛЯ за помощщщщ

billytalent
02-07-2012, 09:12
За белези от пъпки аз съм много доволна от Пали. Струва само 2 лв., а ми оправи кожата.

BrokenHeartt
02-07-2012, 09:17
http://apteka.framar.bg/11011058/%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B8#axzz1lgjQMTHk Tова ли ? То не е ли за премахване на лунички, петна и акне... аз търся за белези .. или и за белези става?

musS
02-07-2012, 17:15
контратубекс става горе-долу.. но отиди по-добре на дерматолог или козметик и питай..

Biskfitka
02-07-2012, 21:11
За белези от пъпки аз съм много доволна от Пали. Струва само 2 лв., а ми оправи кожата.

От аптеката ли се купува :) Иии за колко време минават белезите... :)
А и също...може ли да се маже само на пъпката,не е за цялото лице нали?

billytalent
02-07-2012, 21:48
BrokenHeartt, на мене ми помогна, но принципно белезите ми бяха едва забележими. Най-добре се консултирай с дерматолог.
Иначе перфектно премахва червени петна от пъпки.
Biskfitka, аз си го купих от козметичен магазин. Ти си преценяваш дали само на пъпката или на цялото лице да го нанесеш. На кутийката пише, че става и за основа за грим. Аз лично вечер си го мажех на цялото лице. : )

addy98
02-08-2012, 14:00
zdraveite momicheta :) i az sushto imam problem s petnata ot pupki i vchera bqx v edna apteka i iskax da si kypq kontratybeks no se otkazax i vecherta prochetox za vitasin i prochetox dosta dobri neshta za nego i sigorno shte si go vzema. BrokenHeartt pri teb kakuv e rezyltata i naistina li trqbva da se slaga na kotlon i da se raztapq ?

Lalalalaa
02-08-2012, 14:03
Ами при мен няма ефект.. вече го ползвам повече от 2 седмици и... а това с котлона да ти кажа за пръв път го чувам ;д Витасин-а трябва да го държиш в ХЛАДИЛНИКА, иначе сам ще ти се разтопи и няма да има изобщо ефект.

addy98
02-08-2012, 15:32
mxm blagodarq :))

Biskfitka
02-08-2012, 22:57
BrokenHeartt, на мене ми помогна, но принципно белезите ми бяха едва забележими. Най-добре се консултирай с дерматолог.
Иначе перфектно премахва червени петна от пъпки.
Biskfitka, аз си го купих от козметичен магазин. Ти си преценяваш дали само на пъпката или на цялото лице да го нанесеш. На кутийката пише, че става и за основа за грим. Аз лично вечер си го мажех на цялото лице. : )Мерси,ще си го взема,пък да видим.В нета има мнения,че не става,други пък са много доволни.Нищо няма да ми стане ако пробвам :D