PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ ??????



chereshkaaa
02-07-2012, 10:06
Незнам дали тук трябва да пиша темата ,но ми трябва помощ.Така за Св.Валентин на моя приятел съм решила да му взема възглавничка със моя снимка.Този подарък много много ми хареса и съм си набелязала,че него ще взема ! ;д . Ето какво представлява горе доло ---> http://www.agent.bg/offers/view/11?gclid=CJGpwvrZi64CFUG_3godIkCrfg , но проблема е че не съм от София. Въпроса ми е знаете ли някъде в Бургас да правят възглавници със снимки,защото малкпо ми се вярва във всяко фото да праеят. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ КОИТО ЗНАЕЕЕЕЕЕЕ ???

ObreCheNa
02-07-2012, 10:12
Ами просто я поръчай по интернет! :)

Sh@d0w
02-07-2012, 10:16
Пиши им на e-maila, поръчай я и поискай да ти я пратят с eконт с наложен платеж на адреса ти във Бургас.

maimunka7
02-08-2012, 13:06
В мола има едно фото,точно срещу Карфура. Там слагат снимки на много неща, ако не си питала там,пробвай,а ако не стане може да си харесаш нещо друго. Аз на моя приятел за годишнината ни му подарих преспапие с наша снимка във формата на сърце и вътре с червени сърчица (в това фото ми го направиха за 40 мин.). Мисля, че това е подходящ подарък за Св. Валентин :)) и сега и аз не знам какво да подаря на моя,но ще измисля нещо, ако нямам идеи ще му подаря себе си :D:D