PDA

View Full Version : По-малко дупе



someone_like_you
02-07-2012, 14:04
Здравейте!
Имам един проблем,който на много хора ще се види доста смешен.До някъде е така.Аз съм на 19 години и съм дребничка.Около 1.60 см съм и съм била винаги около 40 кг.За кратко качих няколко килограма,но не равномерно,а само в дупето( с извинение ).Не ми пука кой какво мисли,но самата аз не се чувствам добре така.Ако може да ми кажате ефективни диети,упражнения,тренировк и,но не и някакви медикаменти.Искам процеса на отслабването да е естествен.Благодаря предварително:)

Twilight_23
02-07-2012, 16:31
Еми да ти кажа и аз бях така, обаче наскоро ми подариха един колан за отслабване аз предимно за дупето го ползвам и отделно си правя и упражения и така се стегна.

betty-dimitrova
02-07-2012, 16:35
Аз пък искам да си върна дупетооо :( Отслабнах не знам как и дупето най-много го отнесе и сега не ми харесва така.... А иначе тичай, скачай на въже, прави упражнения и мини на лека диета.

someone_like_you
02-07-2012, 16:45
Има и още нещо преди няколко дена оздравях от един грип,при който се повръща и 2 дена не бях яла нисхщо и не пиех вода.след това ядох като ненормална и едвам се спирах,при това само MCdonalds i kfc.според вас дали ако спра тази храна ще възвърна малкото си дупе?

bloodyF
02-07-2012, 18:03
за 2 дни не се качват 5-8 кг ;)
яж повече плодове и зеленчуци, черен хляб, намали сладкото и пърженото, спри газираното, пий много вода, прави си масажи, скачай на въже, тичай, клякай-за 1 месец макс. дупето ще го няма ;)