PDA

View Full Version : Приготвяте ли холандска фурна на любимата/любимия?



Canis_Dirus
02-07-2012, 15:06
Е споделете?
В тези невиждани студове, грижите ли се за любимия човек и с нетрадиционни средства? Колко усилие влагате? Специална диета, за по-голям обем и специален аромат на горивото?
Колко от вас ще подарят по една холандска фурна на любимия човек на Свети Валентин?

Ако не знаете какво е холандска фурна:
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=dutch%20oven

NomNomNom
02-07-2012, 15:11
Тези неща са евридей нормъл, пусни тема за някакви умрели неща, или нещо по-гнусно със сексуална или насилствена насоченост.

Canis_Dirus
02-07-2012, 15:15
Много си зле. Аз съм добро момче и не съм развратник, за да правя секс преди брака! Освен това на всички е ясно, че жената трябва да се подчинява на мъжа и да се знае кой къде седи в семейството. Когато мама ми намери подходяща булка - ще се оженим!

NomNomNom
02-07-2012, 15:21
Аз съм добро момче и не съм развратник, за да правя секс преди брака!

Прави секс извън брака :D

Защо ти е булка, нали си имаш майка? Тя не задоволява ли всичките ти нужди? Излишен разход са жените.

Canis_Dirus
02-07-2012, 15:24
Естествено, че мама задоволява всичките ми нужди. Твоята не те ли?
Мама днес ми купи чорапки, гащи и наполеонки, за да не настина. Оплела ми е още един пуловер. Но трябва да си взема булка отвреме, за да има време мама да я научи на всичко.

NomNomNom
02-07-2012, 15:26
Нямам майка :< Дай ми твойта.

Canis_Dirus
02-07-2012, 15:30
Нямам майка :< Дай ми твойта.
Canis doesn't share mom!

Единственият вариант да стане И твоя мама е да минеш сложен прцес на одобрение. Включващ оценка на направена баница, мусака, пилешка супа. Оценка на чеиза, възможностите и желание да съждадеш здраво и многобройно потомство (ака челяд), както и други технически формалности като подписи в обреден дом и тн.

t1nk3rb3ll
02-08-2012, 18:58
Canis_Dirus има ТРОЛ! Аз 'па имам два! :P :D

Canis_Dirus
02-09-2012, 14:00
Ех, деЦка история тук. Всички се обичат - цветя, розички, любов като в комикс.
Ама да ви кажа и момиченцата акат. А готиния батко с колата и релефните мускОли, пърди мощно от протеинчето :D