PDA

View Full Version : Парички от нета



maistorluk
02-07-2012, 18:32
Здравейте! Честита ваканция на учениците макар че то не е за много на честитене но все пак по голямата част от българската младеж се вълнува от този въпрос така че ги поздравявам за "постигнатия" успех. Така да се върнем на темата. Покрай това състояние на милата ни родина и аз намазах така да се каже и ми се отвори свободно време и реших да се опитам да припечеля нещо така и така съм си в къщи. Много сайтове има за тази цел ама доколкото разбрах не всички са лоялни към потребителите си така че исках да се информирам преди това за да не се окаже че съм си губил времето напразно. Та въпроса ми към по разбиращите е към кой сайт да се насоча и по какъв метод след това мога да си получа "заработените" пари. И втория ми въпрос е мога ли по някакъв начин да използвам тези пари за да си купя нещо от интернет примерно а не да ги внасям в карта и така нататък. Благодаря предварително!

dimitar_ak
02-07-2012, 19:46
Обикновено парите се привеждат в PayPal или подобна сметка. Google Adsense пращат парите с Western Union. Като цяло пада по някой долар, но не смятай, че ще правиш лудите пари.

maistorluk
02-07-2012, 20:03
А аз и въобще не съм си и въобразявал че мога да забогатея кой знае колко от такива работи но поне някой лев за интернета да събера :D

dimitar_ak
02-07-2012, 20:17
Във форума, който аз подържам ползвам Google Adsense. При сегашната активност падат по 5 до 10 евро на месец.

maistorluk
02-07-2012, 20:33
Долу горе пак е добре. Като за нищо работа 20 лева приблизително. Никой не ти ги дава ей така все пак.

ПП: Сега се разрових и видях за какво става въпрос но май това е само ако притежаваш сайт или нещо подобно. Поне толкова разбра пилешкия ми мозък. Извинявам се ако бъркам.

ThEKiNgG
02-07-2012, 20:36
В ад сенс кой знае колко пари няма пробвай с афейлт бизнеса ,но задължително да е на английски щото иначе посещения и купуване на продукта няма да имаш и това няма да ти носи приходи и гледай да го напишеш грамотно щото иначе като видят по омазано и бягат. Едва ли ме разбра какво имах предвид ,но след като понаучиш малко за афейлта ще ми схванеш мисълта.

Sh@d0w
02-07-2012, 22:01
Във форума, който аз подържам ползвам Google Adsense. При сегашната активност падат по 5 до 10 евро на месец.

В случая автора май питаше за тия сайтовете дето кликаш и трупаш пари, за да ползваш google adsence трябва да имаш сайт.

Пък и това с гугъл едсенс, беше доходно преди 2009 година, след това България влезе в ЕС, и вече нашите акаунти се водят не към гугъл US, а към гугъл ирландия. Което както всички знаем, са длъжни вече да уведомяват НАП за преводите, които правят, плащат се данъщи на тези преводи и за нас почти нищо не остава.

Не е оферта вече и това, освен ако нямаш някакъв мега голям сайт.

maistorluk
02-07-2012, 23:07
В случая автора май питаше за тия сайтовете дето кликаш и трупаш пари

Точно за това питах но нищо. Май аз не дадох достатъчно информация в началото :D

GregoryHouse
02-08-2012, 01:01
Пейтуклик. И Хейт ю :)

maistorluk
02-08-2012, 07:50
Пейтуклик. И Хейт ю :)

Защооо :D. Какво толкова пък :D. Допълнителни парички :D

saintbgbg
03-11-2012, 11:38
Защооо :D. Какво толкова пък :D. Допълнителни парички :D

Ако става въпрос за ПТС сайтове пишете на личен да не правя реклама тук от близо 2 год. се занимавам и вече изкарвам по около 2700-3000 долара на месец.