PDA

View Full Version : цикъл ..



bbubbyy
02-07-2012, 19:22
Здравейте , извинявам се огледах темите за това но никъде не видях да е описан и проблема ми затова пиша нова тема . Ами накратко имам цикъл от 3 години идва ми на време и ми трае около 4-5 дена , но когато съм в цикъл и пишкам (така да се изразя ) изпитвам огромна болка и това е само когато съм в цикъл. Трябва ли да се притеснявам от нещо ? Питам вас защото живея само със баща си а на него няма как да задам такъв въпрос . :)

bbubbyy
02-07-2012, 19:24
пропуснах да кажа че съм девствена ако е от значение

granger
02-07-2012, 19:42
Според мен не е нормално. Аз никога не съм имала такъв проблем с цикъла. Това ми напомня на цистит, имала съм веднъж и е нещо отвратително. Не знам,нека някой друг се изкаже.

PLEYGIRL
02-16-2012, 11:06
Не се притеснявай сега ще ти обясня защо те боли... Щом е от 3 години предполагам ,че си малка ( около 14).
Когато една жена(момиче) е в цикъл маточната тръбичка по която се стича кръвта се разширява. За да може кръвта да се стича спокойно без да запушва тази тръбичка тя трябва да се разшири. Това естествено причинява болка. Когато пишкаш ти напрягаш пикочният си мехур и му позволяваш да изхвърли урината това естествено напряга и матката, защото и двата органа имат една изходна тръбичка. Нормално е да те боли аз имам цикъл от 7 години и всеки път си ме боли не е много силно ,но си е неприятно. Недей питай баща си ,че ще вземе да се паникьоса :D