PDA

View Full Version : НЯКАКВИ ИДЕЙ ?



chereshkaaa
02-08-2012, 09:19
Така ЗНАМ,че ставам банална,защото има МНОГО теми по случей Св.Валентин,а и защото това ще ми е втората тема за Св.Валентин,но просто питах няколко приятели/ки,но те само "мии незнам" ;хх . Та,искам да попитам значи за Св.Валентин правя подарък на приятеля ми 101 причини защо го обичам вече съм си написала причините ще купя и едно малко мече,ноо проблема ми е от къде да взема кутия със формата на сърцеее ??? Смисъл мен ми трябва само кутия във формата на сърце цвета и шаринийките върху нея нямат значение,защото ще ми я облицоват или аз ще си я облицовам.От някакви бонбони или просто във какви магазини трябва да търся ?? Четох ж интернет за бонбоните Линдор,но четох че кутията с бонбоните е 20 и няколко, а тъй като съм ученичка нямам толкова и се питах дали има по малъка кутия с Линдор или е само такава ? Търся някаква кутия да купя до 10 15 лева .. предложете от какъв магазин горе доло трябва да търся или някакви бонбони или сладки в такава кутия в формата на сърце ?? Освен Милка..
А, и искам да попитам като направя лисчетата със какво трябва да ги вържа ???

МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ,ЗАЩОТО МНОГО ИСКАМ ДА ПОДАРЯ ТОЗИ ПОДАРЪК !!!! МНОГО ЩЕ СЕ ЗАРАДВА..

ADMIRALKA14
02-08-2012, 09:22
Кутията е най-малкия ти проблем като гледам правописа ти..

chereshkaaa
02-08-2012, 09:32
Добре имам грешки не съм идеална :) .. а сега ако може по темата ?? Ще съм много благодарна!!!

anonymous708973
02-08-2012, 09:54
Провери в магазин за опаковки.
Ако си от Пловдив, мога да ти кажа къде има такъв.

vermili0n
02-08-2012, 09:59
Има такива магазини... опаковат подаръци, продават и кутии. От София ли си? Ако да, мога да ти кажа къде ще намериш такъв :)

dreamon
02-08-2012, 10:04
Na Patriarh Evtimi to4no zad spirkata na troleite ima takuv magazin za podaruchni opakovi i tn tam ima , a kolkoto do list4etata ili si gi ostavi bez da gi vruzva6 ili gi vurji s malki vruzki takiva kato za buket :))

chereshkaaa
02-08-2012, 10:12
От Бургас съм е ама аз искам само кутия значи в магазините където опаковат подаръци ще ми дадат ли само кутия :? ;дд малко тъп въпрос.А, в нета гледах с какво са вързани лисчетата и аз мисля,че са завързани с такова нещо дето правяр букетите :Дд , но една фр ми вика глупости.. ии азз незнамм...

anonymous708973
02-08-2012, 10:25
Да, ще ти дадат. Отивай, имаш достатъчно време. От същия магазин можеш да си избереш връзка, с която да вържеш всички късметчета. Просто кажи, че искаш да си опаковаш подаръка вкъщи.

vassy
02-08-2012, 10:32
банално, лигаво, скучно... дано пък му хареса... има малки Линдор по 5-6лв мисля

chereshkaaa
02-08-2012, 10:38
банално, лигаво, скучно... дано пък му хареса... има малки Линдор по 5-6лв мисля

На мен ми допада :) и не мисля,че е скучно,но всеки си има мнение

chereshkaaa
02-08-2012, 10:39
Добре само да попитам как се казват тези малките неща с които се връзват хартийките ??

TheBeliever
02-08-2012, 11:07
Допада ти защото си малко наивно момиченце. Съмнявам се момче да се зарадва на подобна лигавщина. Както и да е.

Можеш да вържеш хартийките с ленти за опаковане като тези http://shopix.bg/%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B8

chereshkaaa
02-08-2012, 11:32
Допада ти защото си малко наивно момиченце. Съмнявам се момче да се зарадва на подобна лигавщина. Както и да е.

Можеш да вържеш хартийките с ленти за опаковане като тези http://shopix.bg/%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B8

Ами той ще се зарадва,че съм го правила сама и че съм се потрудила това със сигурност ще го оцени. А и не мисля,че само на мен ми допада чела съм,че и на по големи от мен тази идея им допада.Все пак у приятеля ми има романтика и ще се зарадва :)

пп.Мерси за помоща :)))

bloodyF
02-08-2012, 13:06
да му беше купила една бутилка вино и хубави бонбони, да ги изядете и да ги изпиете заедно, меченца, листченца-това са по-скоро неща, които биха се харесали на момиче..
и дано той да ти подари един правописен речник..или да ти инсталира спелчек, да не ти се дразним :-)

maimunka7
02-08-2012, 13:39
В Карфур има бонбони линдор за 8.99 в една много красива червена кутийка с панделка отгоре, ще ти свърши хубава работа. Не е задължително да е кутия от бонбони. Има много хубави кутии за подаръци, които струват 5-8 лв (зависи от размера). Можеш да ги намериш в магазин Евроланд или във всичко по 1 лев. Можеш от някой цветарски магазин да си купиш от панделките за букети (2-3 метра), ще ги нарежеш на малки лентички и ще завържеш листчетата внимателно,за да стане красиво,даже можеш малко да ги оформиш с ножица,като лекичко накъдриш краищата :)))

vassy
02-10-2012, 08:58
Бас държа, че причините са преписани от нета.. колко романтично..
Но наистина е по-добър подарък за момиче, макар че не познавам момче дето та седне да ги пише независимо със или без Интернет.
И е Скучно и Банално, защото има адски много жени, които го правят и не е оригинално... то като си решил можеш просто да изпринтираш готови и да ги нарежеш.. ихаа.
И другото - К`ъф е смисъла?! Мии никакъв.. играеш си, занимаваш се и в крайна сметка му подаряваш празна кутия от бонбони с 101 листчета... Не е ли по-добре сама да му доказваш защо го обичаш, а не да го караш да чете тъпи листчета, които не са написани лично от теб, вероятно?
Помисли си сериозно дали това искаш да му подариш.... Въпреки, че ако е от по-мекушавите може и да го хареса...

BrainlessROCKBABY
02-10-2012, 16:12
идей нямам