PDA

View Full Version : Расисти ли сте? ..



CSKA_FOREVER
02-08-2012, 10:38
Амии..Мисля,че е ясен въпроса :)

Аз лично НЕ съм расистка :)

nIkEnCeTy_bE
02-08-2012, 10:47
Не. 10букви.

emkata_emilow
02-08-2012, 11:39
Не съм расист.

BrainDamage'
02-09-2012, 20:26
Не съм....

TheBeliever
02-09-2012, 20:55
Трудно ми е да преценя, имайки предвид, че нямам пряк контакт с хора от друга раса. На теория не съм. Ще ми се да мисля, че и на практика не бих била.

psychopath
02-10-2012, 16:12
Изпитвам (силна) нетърпимост към някои етноси и нации.
Вие преценете дали отговарям на определението расист. :>

MojoJojo88
02-10-2012, 16:45
^^ и аз съм така.

Biskfitka
02-10-2012, 17:03
Не харесвам цигани,с други толкова рядко имам контакт,че не мога да преценя,мисля,че не съм :))

granger
02-10-2012, 17:05
До известна степен.

gersinkaa
02-10-2012, 17:31
Нямам нищо против други националности, ОСВЕН към цигани... Питам се защо няма някой Хитлер 2 сега, че да ги избие... Толкова са ми противни.. И когато кажа това на някой ми казва, че съм расистка.... Хах, не мога да преценя :)

trabi_bs
02-10-2012, 17:43
зависи от ситуацията

psychopath
02-10-2012, 19:27
Ше се сетите, че Фюрера беше прав...ше се сетите... xaxaxaxa

flawless_
02-10-2012, 19:36
Изпитвам някаква непоносимост към циганите, на тях просто им е в кръвчицата да свинстват, към различните раси-не, даже са ми интересни. Братовчед ми е мулатче хихи ^^

Rar3
02-11-2012, 00:15
До степен, в която мразя простащината в ромите...

darinnkaa
02-11-2012, 00:26
Не съм расистка , аз съм на мнение че какъвто и да е цвета на кожата или религията,все пак всички сме хора .

Mo6no
02-14-2012, 15:07
Естествено, че НЕ. Расизмът е голяма глупост. Проблем идва вследствие на лошата социалната среда и образованието и културата, която тя му дава - не е последица от цвят на кожа или пък принадлежност към определен етнос или нация.

lubovvv
02-16-2012, 19:43
Расистка съм и не мога да понасям циганите, само като ги видя колко са черни, мръсни и мазни ми се повръща. Обичам да общувам с чистоплътни хора. Също така циганите са проклети същества които знаят само да правят мръсно на другите. Не ги понасям.

awerw
02-16-2012, 19:49
Расистка съм и не мога да понасям циганите, само като ги видя колко са черни, мръсни и мазни ми се повръща. Обичам да общувам с чистоплътни хора. Също така циганите са проклети същества които знаят само да правят мръсно на другите. Не ги понасям.

значи това тъкмо щях да кажа сега, че расист означава човек, който мрази ВСИЧКИ други раси, не само една от тях, и аз мразя циганите, но да речем негрите не, нито пък азиатците.....

lubovvv
02-16-2012, 19:57
значи това тъкмо щях да кажа сега, че расист означава човек, който мрази ВСИЧКИ други раси, не само една от тях, и аз мразя циганите, но да речем негрите не, нито пък азиатците.....

Знам че расист значи това, но аз досег с негрите и другите раси нямам, за разлика от циганите

awerw
02-16-2012, 20:02
е нали това казах, че не си расистка щом мразиш само една от расите, а и то в България по твоята логика всички сме расисти........

lubovvv
02-16-2012, 20:12
Достатъчно е че мразя поне една от расите, което ме прави расистка

Mo6no
02-17-2012, 12:46
Мангалите не са друга раса. ;)

TheBeliever
02-17-2012, 12:52
"Расизмът според ООН, е расова дискриминация спрямо личности, обществени групи, части от населението или групи хора, политика на преследване, унижаване, опозоряване, насилие, подстрекаване към вражда и омраза, разпространяване на опорочаващи сведения и нанасяне на вреди според цвета на кожата, етническата, религиозната или националната принадлежност."

В днешно време расизмът не се отнася само до расовата принадлежност. ;)

BrokenInnocence
02-17-2012, 15:10
Вече не. През последните години общувам с ужасно много хора от различни раси и открих, че повечето са супер готини хора... или поне тези, които срещам в моята среда. Но все още имам малко резерви към двойки от различни раси... не знам... не, че имам нещо против, просто ми е малко странно...

iLovePussyJuice
02-17-2012, 17:54
значи това тъкмо щях да кажа сега, че расист означава човек, който мрази ВСИЧКИ други раси, не само една от тях, и аз мразя циганите, но да речем негрите не, нито пък азиатците.....

Глупости говориш. : )


Иначе като ви гледам вашите представи за расизъм... аз съм за няколко доживотни присъди за престъпления срещу човечеството. хахахах

4o4ina
02-17-2012, 18:23
Не знам да ли съм расистка,само циганите мразя!

Verminaard
02-18-2012, 16:11
Амии..Мисля,че е ясен въпроса :)

Аз лично НЕ съм расистка :)

Ем чорба,ем толераст...мали мали.

PainMonopoly
02-18-2012, 16:43
Смятам, че съвкупността от раса, етнос, нация, религия и култура определя до голяма степен психологията на хората, съответно и техните постъпки. Така че отношението ми към дадена раса или етнос се базира на общите характеристики, които показват.

Пример: циганите винаги са били и ще си останат безнадеждни свине, а техните привички са несъвместими с едно цивилизовано общество. Към азиатците изпитвам уважение, защото са успели да изградят цивилизация, конкурентноспособна на европейската на базата на коренно различна ценностна система.

Отношението ми към индивидите от дадена раса няма винаги връзка с това как се отнасям към расата, а зависи от това какъв е индивида. Но отношението ми към расата би ме накарало да избягвам контакти с индивиди от нея.

Maltesiers
02-19-2012, 09:40
според мен всеки е малко или повече расист, но зада го осъзнае трябва да попадне в мултинационална среда

iLovePussyJuice
02-19-2012, 11:29
според мен всеки е малко или повече расист, но зада го осъзнае трябва да попадне в мултинационална среда

Всъщност точно "мултинационалната среда" е основна предпоставка за успешно интеркултурно възпитание и ключовите му характеристики - толерантност, хуманизъм и т.н.
Липсата на досег с други култури, националности, етноси, раси и пр. е предпоставка за насаждане на предразсъдъци. Разликата е в това, че... когато имаш контакт с "другите", ти ги приемаш и свикваш с тях. (Е, не е задължително, но в повечето случаи).

Taam
02-20-2012, 19:00
Интересно какво ви кара да си мислите, че не сте расисти, ако мразите само цигани...

Иначе съм много анти на всякакъв вид дискриминация и се паля ужасно много на тая тема.
Обаче ще си го спестя сега.

iLovePussyJuice
02-20-2012, 22:26
Интересно какво ви кара да си мислите, че не сте расисти, ако мразите само цигани...

Иначе съм много анти на всякакъв вид дискриминация и се паля ужасно много на тая тема.
Обаче ще си го спестя сега.

Не спестявай нищо.

toad
02-20-2012, 22:29
Не съм расист , но подхождам с внимание и предпазливост спрямо някои етноси

xoxi
02-21-2012, 20:01
Прекалено много съм видяла от циганската общност, за да слушам как и те са хора и как трябва да ги толерираме.
Само към тях изпитвам непоносимост.
И ако това ме прави расист, добре.

granger
02-21-2012, 20:03
Няма пълен толеранс. Малко или много - Да!

Concussion
02-22-2012, 09:01
Мухаха, цитирам от един друг форум какъв коментар ми се мярна:
"И аз съм тъкъф... разсист" :lol:

Shammi
02-23-2012, 08:39
всъщност Сиганити не са друго раса .. BTW не съм расист ! :ДД повечето българи са нямали пряк контакт с хора от друга раса, така че няма причина да са расисти ;д

Taam
02-23-2012, 12:21
всъщност Сиганити не са друго раса .. BTW не съм расист ! :ДД повечето българи са нямали пряк контакт с хора от друга раса, така че няма причина да са расисти ;д
Зависи от коя книжка си си извадила определението "расизъм" .
Не е нужно да имаш пряк контакт с друга раса (и да сте си плюли в устата примерно), за да имаш мнение от сорта на: " мен от черни ме е гнус и не бих ги погледнала в очите"

Но дори да приемем, че сме извънземни и нямаме близки срещи с други раси, ще може ли някой "запознат с циганската общност" да се аргументира и да сподели с нас отвратителните си преживявания и разочарованията си от този етнос.Моля.

MojoJojo88
02-23-2012, 15:34
Ем чорба,ем толераст...мали мали.

Направо срам за нас, чорбарите...

flo0pY
02-23-2012, 16:28
Няма пълен толеранс. Малко или много - Да!
буквитедасдсадас

Marseille
03-03-2012, 22:30
Да, мразя единствено и най-много турци и цигани(гадните и мръсни цигани. Има и добри цигани :D)
За турците 500 години мъчения, няма как да не ги мразя, макар и да е минало историята се помни. На всеки турчин бих му пречукал мамата, не ме интересува какъв е. Никаква милост за тая сган !

DarkTemplar
03-04-2012, 13:10
А арабите обичаш ли ги?

Your.Passion
03-09-2012, 16:21
мм .. не :)

ch0c0late44
03-09-2012, 19:04
Може би до някаква степен да...
Всеки ден съм заобиколена от всякакви раси,и някак си ...изпитвам лека непоносимост към някой хора.

MonnyMonsterr
03-10-2012, 13:49
По принцип не съм расистка, но се дразня от повечето цигани в България. Те си знаят правата, но не знаят задълженията си. Раждат по 10-20 деца за да взимат детски, при положение, че децата им не ходят на училище. Не знам дали сте запознати със закона, но който не ходи на училище - не получава детски.

Отвратиловка
03-10-2012, 19:37
Еми да нормално е да мразиш тези които живеят по-добре от теб и си дават по-малко зор за каквото и да било. Ние ги мразим те ни харесват, защото са щастливи. Докато продължаваме с амбициите за повече псевдо-работа, псевдо-учение и псевдо-реализация колкото съседите и родата да не погледнат за миг с лошо око "милното" ни семейство, защото не сме направили нещо по правилатъ, ще страдат всички, които се стремят към нормален живот :) Тъй като стандартите и манталитета на "белият" човек в нашата така милна родинка са толкова комунизтически, ограниченно-шаблонизирани, базирани на завистта, материалното благополучие, но в никакъв случай и на просперитет от към никакъв аспект освен "да имаме толкова колкото да стигне за да продължъат безценната си аристократична, ако щете и арииска генетика".

Verminaard
03-11-2012, 14:45
Направо срам за нас, чорбарите...

Ще се преживее.И по-големи срамове от това има.

Achoo
03-13-2012, 07:36
Само мангали мразя.

anonymous768631
03-13-2012, 09:45
Расист съм и съм горд с това.
Но надявам се мислещата част от вас няма да се поддаде на предразсъдък и да ме вземе за болен изрод, дето ходи с гола глава, татуирал си е 14/88 на челото и пречупен кръст на гърдите, скандира нещо на немски, пише на маймуница и в същия момент се има за най-големия патриот.
Аз съм расист, защото пренасищането на раси по нашите географски ширини води до етнически разцепления. Аз, макар и представител на мнозинството, което по начало е най-малко сплотено в подобен тип "борба", също не правя изключение и мога със съжаление да се обявя за продукт на бедствения социален конфликт между тези няколко различни етноса, живеещи в България. Няма как да не застана на страната на моята раса, колкото и примитивно да им звучи на някои, защото висшата правда е родовата. Не бих подкрепил кампания настроена против белите, дори хората, издигнали идеята, да имат най-стабилната аргументировка, просто защото аз съм бял. Дори да виждам, че моята раса репресира друга раса без право и в разрез със закона, пак ще застана на страната на моята раса, защото там със сигурност ще бъда третиран като равен и няма да ме ухапе кучето, за чието спасение съм се борил.
В заключение мога да обявя спокойно, че всеки един българин е расист в известна степен. Някои повече, някои по-малко, но никой не може да избяга от неизбежното в исторически план - расовото/родовото разцепление.

Отвратиловка
03-13-2012, 10:21
Расист съм и съм горд с това.
Но надявам се мислещата част от вас няма да се поддаде на предразсъдък и да ме вземе за болен изрод, дето ходи с гола глава, татуирал си е 14/88 на челото и пречупен кръст на гърдите, скандира нещо на немски, пише на маймуница и в същия момент се има за най-големия патриот.
Аз съм расист, защото пренасищането на раси по нашите географски ширини води до етнически разцепления. Аз, макар и представител на мнозинството, което по начало е най-малко сплотено в подобен тип "борба", също не правя изключение и мога със съжаление да се обявя за продукт на бедствения социален конфликт между тези няколко различни етноса, живеещи в България. Няма как да не застана на страната на моята раса, колкото и примитивно да им звучи на някои, защото висшата правда е родовата. Не бих подкрепил кампания настроена против белите, дори хората, издигнали идеята, да имат най-стабилната аргументировка, просто защото аз съм бял. Дори да виждам, че моята раса репресира друга раса без право и в разрез със закона, пак ще застана на страната на моята раса, защото там със сигурност ще бъда третиран като равен и няма да ме ухапе кучето, за чието спасение съм се борил.
В заключение мога да обявя спокойно, че всеки един българин е расист в известна степен. Някои повече, някои по-малко, но никой не може да избяга от неизбежното в исторически план - расовото/родовото разцепление.

Извинявай, но точно това е идеята на управляващите. Да манипулират хората като теб, които се хващят за най-примитивното ниво на нещата. Под "управляващите" нямам предвид Бойко, Мойко, или тем подобни примати, а като цяло системата, която винаги е работила на стария принцип - "разделяй и владей" ;)
Хора като теб са изключително лесни за манипулация. Идеята е да се поддържа постоянно напрежение м/у гражданите на дадена държава. Така се получава някакъв вид на парадокса, мразим не тоя който прави проблема, а тоя който получава облагата, защото погледът ни е премрежен от завист и чувство на малоценност.
Това, че тука е пълно с турци, цигани, китайци и там каквото се сетиш не е случайно.

И честно казано, ако бяхме в САЩ, като ти прочета мнението и заменя бял с черен, щях да си помисля, че си някой негър от най-долното гето, където им трябва опътване как да си обуят обувките. Нищо лично ;)

anonymous768631
03-13-2012, 14:57
Нямам намерение да обяснявам на разни клавиатурни войни и интернет имбецили колко труден съм за манипулиране.
Искам само да ти кажа, че расизмът задължително НЕ е свързан с етнически конфликти. Онова е болна работа, която нямам желание да обсъждам в момента, защото съм в прекалено добро настроение. Расизмът е просто дискриминация въз основа на етническа принадлежност. Имаме много еквиваленти на расизма в ежедневието си, които се приемат добре от обществото. Ти например не обичаш да общуваш с хора, които се държат като бебета и се лигавят. Правиш го само по принуда. Да, ама това е дискриминация. Те също са хора като нас, просто имат различни виждания. Това не значи, че ще хванеш оръжието и ще почнеш да избиваш порасналите бебета, нали?

krasawichka
03-13-2012, 19:03
Мразя до болка турци и цигани!

fenkaaa
03-13-2012, 21:01
Що се отнася до цигани-да.За турци не чак толкова.

anonymous768631
03-13-2012, 22:55
Ами, аз съм расист, когато става въпрос за зелени човеци. За сините съм расист, ако звездите са се подредили правилно...

Horrificus
03-27-2012, 00:47
Не знам дали съм расист, но смятам, че циганите(тоест индийците) нямат място на планетата ми. За жълтите не съм толкова зле настроен - те нямат място в спорта, защото нямат добра генетика като цяло - тяхната задача е да са евтина работна ръка. Срещу латино и мулати (между бял и негър) нямам нищо против, може би срещу истинските негри имам.
Едно само не ми е ясно - защо мразите турците? Аз пък бих се оженил за европейска туркиня без да ми мигне окото...

cartoonnetwork
03-27-2012, 22:51
Определено ДА!

EasyWay
03-28-2012, 13:12
Попринцип не съм расист , но мразя циганите ... това прави ли ме такъв? :D

kitty02
03-29-2012, 10:01
Не съм расистка, но има едно нещо, което УЖАСНО много ме дразни в циганите - не се къпят :(
Всеки ден като мина покрай някое циганче ме лъхва една "приятна" миризма на некъпано.
Има и една циганка от моя клас не се къпе по 2-3 месеца .. :lol: Косата й винаги е мазна, смърди в радиус от 2 метра и направо не се издържа. Мисля, че тя се къпа последно на Свети Валентин - 14 февруари :razz:

ge6aaaa3
03-29-2012, 16:08
Не мога да се определя като расист, тъй като не считам циганите за раса.Те са по-скоро нещо като гавра от страна на природата спрямо приматите.Расизма е като циганите-не трябва да съществува.

dude99
04-16-2012, 18:27
Точно дали съм расист незнам , защото примерно адски много мразя цигани , но пък в крайна сметка нито мразя евреи нито негри :) . Но пък бих убил циганин

x7aZzy
04-16-2012, 22:22
Не. Не се натоварвам с предразсъдъци. Прекалено ограничаващо е.

sapphire5
04-17-2012, 07:19
Анди , ти можеш да мразиш една раса , ама все пак , пак проявяваш някакъв расизъм, нали? Не е нужно да мражиш ВСИЧКИ раси , за да си расист. "Обикновено расизмът включва идеята, че една раса е по-висша и има правото да управлява и доминира над другите."
Както казаха и по-горе...въобще може ли да се определи , че циганите са определена раса...те не са ник'ви.
пт. До известна степен , да.

Punk
04-17-2012, 23:29
Аз съм мизентроп.

SuNsEt
04-18-2012, 22:56
Мне...но и честно казано понякога и самите хора си го правят така,че да се обръщат към тях по расистки начин.

KoRnFlAkE
04-19-2012, 05:26
Форума да се закрие. :(

Hayashi
04-19-2012, 13:04
Абе малко. xD Ама се мъчим да не бъдем.

elenka0093
04-22-2012, 12:40
да,расистка съм

varSAritai
04-22-2012, 17:10
Може да не си расист но да си имаш едно на ум ;)
Както от негрите се мислят все за онеправдани ,циганите за неразбрани итн то това си е белег на расата който трябва да го имаш предвид но това не те прави расист ;)

П.с. ако 1 човек е интелигентен и добре възпитан няма значение какъв е цветът на кожата му ;)

Wax
04-23-2012, 07:51
По-скоро омраза към някой етноси

i*v*i*
04-23-2012, 15:09
Нямам нищо против други националности, ОСВЕН към цигани... Питам се защо няма някой Хитлер 2 сега, че да ги избие... Толкова са ми противни.. И когато кажа това на някой ми казва, че съм расистка.... Хах, не мога да преценя :)

в същото положение :D

stigmata
04-23-2012, 15:38
Ами може да се каже,че съм!

amaz1nG
04-23-2012, 20:58
Не , и съм твърдо против расизма.

godfather33
05-07-2012, 13:54
Браво, радвам се, че малко от вас са расисти, най-накрая нещо, което ме изненада приятно и се радвам за вас. Защото аз съм най, най-големия расист, който можете да си представите. Ама най-големия расист. С основателна причина, в повечето случай.

Кажете една държава и бъдете почти сигурни,че я мразя до гроб...

x7aZzy
05-07-2012, 14:09
Браво, радвам се, че малко от вас са расисти, най-накрая нещо, което ме изненада приятно и се радвам за вас. Защото аз съм най, най-големия расист, който можете да си представите. Ама най-големия расист. С основателна причина, в повечето случай.

Кажете една държава и бъдете почти сигурни,че я мразя до гроб...

Уау! Колко хубаво!

godfather33
05-07-2012, 14:22
Еми не може всеки да не е расист. Трябва да има и някои изключения, по дяволите!

SmilezZz
05-09-2012, 17:01
Не, не съм. Няма значение цвета, езика и всичко останало - всички сме си хора и спазваме едни и същи закони. Тъпо е поради някакви си различия да има омраза между хора.

Joc
05-09-2012, 17:03
не съм расист, мразим всичко и всички

psychopath
05-10-2012, 10:10
При наличието на толкова българи-подчовеци, би било нелепо да мразя само други етнически групи, нации, раси...

Аз не се чувствам част от това жалко общество с ампутирани ценности, морал и мислене.
Така, че няма защо да мразя само определени групи от хора.
Мога много неща да напиша, но съм се изморил вече...затова ще обобщя:

К'ур за гражданското общество, смърт за безличните отрепки и мизантропия88!!!

Notebook2
05-10-2012, 14:29
Не
101010

an0niimka
05-10-2012, 14:55
Не.
10 букви.

iwwo_
05-10-2012, 15:48
Дамм.... :)

draid
05-10-2012, 21:23
Националисти и родолюбци сме.

Goddess
05-10-2012, 22:34
Не. Да, доста голяма част от циганите са мръсни, смрадливи и прости и съм изпитвала погнуса от тях, но съм изпитвала погнуса и към българи поради същите причини. До човек си е, до среда на живот. Няма човек, с когото не бих седнала на една маса, ако е свестен и чистоплътен, независимо от каква раса е.

DarkTemplar
05-10-2012, 22:37
Вито, то това нашето, ако е гражданско общество...

Иначе ще се радвам някой път да обсъдим тея теми на бири.

psychopath
05-10-2012, 23:25
Е...така се води. :Д

Ами, нямаш проблем. : )

DarkTemplar
05-10-2012, 23:45
Абе води се, ама положението май е като в онзи лаф "ако ме блъсне селянин, важи ли ми гражданската". 8-)

granger
05-12-2012, 17:00
До известна степен -да. Има хора и хора- да,но никой не може да ме убеди,че тук има някой,който е пълен толеранс.Няма такъв човек,по-скоро няма такъв българин.

heartshapedbox
05-13-2012, 23:27
Не, даже имам слабост към чернокожи.

KRAKOMOBILA
05-14-2012, 08:44
Да. Тотално съм против "африканците" местонахождаващи се в България. Само рушат, замърсяват и крадът - как да не ги мразя ? Имам така да се кажа - непряк контакт с тях и нямам положителни мнения.
Е разбира се и от тях вероятно има свестни хора, които работят и си изкарват хляба по честен начин - ама до сега не съм срещал такива.
Ето и два примера що ги мразя:
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/398869_3271719079541_1464311699_32509746_126352388 6_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/544757_3271719319547_1464311699_32509747_890618998 _n.jpg

Navunka
05-14-2012, 12:04
Да. Тотално съм против "африканците" местонахождаващи се в България. Само рушат, замърсяват и крадът - как да не ги мразя ? Имам така да се кажа - непряк контакт с тях и нямам положителни мнения.
Е разбира се и от тях вероятно има свестни хора, които работят и си изкарват хляба по честен начин - ама до сега не съм срещал такива.
Ето и два примера що ги мразя:
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/398869_3271719079541_1464311699_32509746_126352388 6_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/544757_3271719319547_1464311699_32509747_890618998 _n.jpg


Еми много много не ми приличат на африканци... ти изобщо африканец виждал ли си?

Navunka
05-14-2012, 12:10
Не съм расист, на мен не ми пречи кой какъв е, черен, жълт или пък бял... ако ще и извънземен да е... просто нещата не са до какъв цвят е кожата на някои или пък каква "раса" е, има добри и лоши хора и това е, неможе да се накажат 100 зареди 1...

KRAKOMOBILA
05-14-2012, 12:14
Ако забелязваш африканци е в кавички - сиреч за мангалите говоря. И това, че има и добри и лоши хора и от едните и от другите е вярно - въпроса е какъв е процента на добри/лоши при едните и при другите. А и зависи какво имаш предвид под добър/лош - щото някой може да си е добър човек - ама пак да си краде.

Navunka
05-14-2012, 12:21
Ако забелязваш африканци е в кавички - сиреч за мангалите говоря. И това, че има и добри и лоши хора и от едните и от другите е вярно - въпроса е какъв е процента на добри/лоши при едните и при другите. А и зависи какво имаш предвид под добър/лош - щото някой може да си е добър човек - ама пак да си краде.

Еми сега, напримерно никoй не им помага от години и са мразени от всички... и аз да бях на тяхно място и аз щях да крада и мисля че ти също ако нямаш пари да нахранеш децата.

Сега наистина в България работата е по сериозна и ви разбирам но не разбирам хората от по горните отговори да пишат "всички на сапун" и тъй подобни...

KRAKOMOBILA
05-14-2012, 12:47
Значи пари за ядене нямат, а за Булсат на всяка барака имат ? И това не е оправдание - как аз и хората около мен могат да си намерят работа - пък те не могат ? Пък и познавам доста безработни българи - които не са тръгнали да крадът щото нямат пари. Като нямаш пари - отиваш да работиш и да изкарваш, а не да крадеш.

Navunka
05-14-2012, 21:02
Значи пари за ядене нямат, а за Булсат на всяка барака имат ? И това не е оправдание - как аз и хората около мен могат да си намерят работа - пък те не могат ? Пък и познавам доста безработни българи - които не са тръгнали да крадът щото нямат пари. Като нямаш пари - отиваш да работиш и да изкарваш, а не да крадеш.

Но тях никoй не ги зима на работа... най много да им дадът 10 лева за да гласуват за някоя партия.

KRAKOMOBILA
05-14-2012, 22:11
След като не могат дори името да си напишат - къде да ги вземат на работа ? Чистотата не е безкрайна. Пък и без това и там не вършат работа. Общо взето където и да ги вземат - или не вършат работа и скатават или се чудят как да крадът от работодателя си. Да не говориме, че повечето дори не се опитват да си търсят работа.

bloodyfool
05-14-2012, 23:43
Не ;d 10 букви

Отвратиловка
05-15-2012, 22:13
Аз харесвам мангалите щото на тях не им пука от никой и нищо. Един вид недосегаеми са. Ако не намерим начин да се съюзим с тях, ще изчезнем съвсем

Ivaaaaa
05-16-2012, 20:51
Защо трябва да мразя някой, когато не всички са под един знаменател. И в миналото чернокожите са били мразени от белите и се беше появила масова сегрегация, но днес техният президент е черен, кралят на попа е черен и още куп много примери затова, че те са равностойни на белите. Защо да мразя циганите, когато знам, че не всички са такива каквито са най-често срещаните? Защо до мразя пък турците? Вярно е пет века робство не са малко, но не можем да ги обвиняваме за неща от миналото, които нямат връзка с настоящето. Какво са виновни те, че да ги мразим? Искам само да кажа, че майка ми от доста години работи далеч от мен извън страната и казва, че в тази страна, която се намира гледат с недоверие към българите и не са много харесвани, защото им се носи слава на крадци, а не говорим за цигани , а за българи. Приятно ли ни е да на мразят? Не! Тогава защо ние трябва да мразим?

SemperArdens
05-17-2012, 16:39
не съм, но изпитвам доста нетърпимост към циганите, дразнят ме с наглостта си, селянията и пр. да не изброявам другите им 'качества'

shadowcrew
05-18-2012, 20:29
Не харесвам голяма част от турците. Цигани също не ми допадат.

psychopath
05-19-2012, 00:56
Еми сега, напримерно никoй не им помага от години и са мразени от всички... и аз да бях на тяхно място и аз щях да крада и мисля че ти също ако нямаш пари да нахранеш децата.

Сега наистина в България работата е по сериозна и ви разбирам но не разбирам хората от по горните отговори да пишат "всички на сапун" и тъй подобни...
А защо трябва все да им се помага, бе?
На мен помага ли ми някой?

Аре стига, аман от псведотолерантни...

crazydivane
05-19-2012, 22:05
Попринцип не,но мразя цигани!

Dagichka
05-20-2012, 10:59
то си зависи от манталитета на различните раси.. повечето цигани са ужасни, да. иначе за мен няма значение от каква раса е човекът, ако е сторил нещо лошо на мен или близките ми - мразя го.

Mo6no
05-20-2012, 21:52
Всеки съвременно мислещ, образован, модерен и интелигентен човек би отрекъл расизмът и крайния национализъм. Няма значение от къде си, а колко образован, интелигетен, готин, точен и коректен човек си, колко пари печелиш и как живееш.

Annabeth
05-21-2012, 16:30
Мразя цигани, не знам дали се брои. Само крадат, не работят, оставят си децата и т.н.Все се оплакват, че са дискриминарани, ама отказват да се държат цивилизовано и да си променят манталитета.

ohluv
05-21-2012, 16:40
Дразни ме човека не цвета на кожата му.А защо винаги расизма се свързва с нетърпимуста на европеидната раса към другите раси и когато някой "бял" каже нещо по-различно(спрямо някой етнос или раса) той бива наричан расист?

Navunka
05-23-2012, 01:00
Само да ви кажа на тези които написахте по горе че не сте но мразите цигани .... Вие луди ли сте... Много ясно че сте расисти :facepalm:

bulgarche
05-25-2012, 21:49
Научете се да пускате анкети!