PDA

View Full Version : Красиви момичета ?



just_cwety
02-08-2012, 12:43
Според вас съществуват ли красиви момичета които да нямат перфектното тяло ? :)

Glamour92
02-08-2012, 12:51
Разбира се...Красотата като цяло е много субективно понятие-поне според мен,тя изключва перфектността.Перфектното е прекалено стерилно ,за да бъде наречено привлекателно...Отделно,че съвършенство не съществува.Както и да е,много се отплеснах...
Съществуват момичета с красиви лица,интересна самоличност и нормално телосложение,които не са 1,80 и нямат вид на манекенки,ако това питаш...

пAteNцЕ
02-08-2012, 12:55
хмм....ами то красотата си е индивидуално за всеки не можеш да сравняваш хората и да казваш кой е красив и кой грозен нали? а и красотата идва отвътре, излъчването и държанието ;) опаковката е важна но не толкова в повечето случеи е бонус :)

DisappointedDreamer
02-08-2012, 13:00
Hесъвършенство е красота.

Imperfection is beauty.

Chacho
02-08-2012, 13:42
Също така съществуват малко оправдания за лошо тяло.

flawless_
02-08-2012, 13:47
Красотата е Хубост
Хубост на тялото и лицето
От очите ти не сълзи текат
а падат диаманти и бисери
Цялата облечена в перли и рози
Ето това е хубостта и перфектността
А в косата вдянати венче от цветчета
и злата

Hilary_
02-08-2012, 14:45
Естествено, че има.

SisiStrange
02-08-2012, 14:47
Зависи какви вкусове има човек.

Аз лично не познавам перфектни хора, но красиви - бая.

FuCKkK13
02-08-2012, 15:05
перфектни хора няма.. красиви хора има.. красотата=хубави черти + лоши черти ...

MaGuSs
02-09-2012, 01:15
или си красив човек или ......... красив. Няма грозен. Всеки човек си е идеален и перфектен по негов си начин ;)

PullMeCloser
02-09-2012, 01:23
Адел, Кели Кларксън- много красиви лица с видимо неперфектни тела.

flawless_
02-09-2012, 08:20
или си красив човек или ......... красив. Няма грозен. Всеки човек си е идеален и перфектен по негов си начин ;)

Не всеки надарен от боговете е с красота

Esperanza
02-09-2012, 14:02
Разбира се.Красотата е субективно понятие.Всеки приема различни различни хора за красиви,понякога дори изглеждат перфектни в нашите очи,без значение какво мислят другите.А перфектното тяло е нещо постижимо-било то с много усилия,но когато има желание,има и начин :)

flawless_
02-09-2012, 14:31
Красотата не е субективно понятие.
Един некрасив човек с неправилни черти може да ти бъде симпатичен, погледът му да е омайващ, за теб да е с зашеметяващ, но това не променя факта че чертите му са неправилни/несъразмерни, нито пък го прави красив.

Cold_Tearsss
02-09-2012, 14:48
Красотата не е субективно понятие.
Напротив!!

dessbe98
02-09-2012, 14:52
Има естествено! Фигурата не прави човека, обаче човека прави фигурата.. Няма смисъл от такива безсмислени въпроси, защото има толкова грозни хора с лоша фигура, хора, които са с перфектен и дружелюбен характер, хора, които не биха те изоставили НИКОГА, хора, които винаги биха изслушали за вашия проблем и премълчали за техния, за да решат вашия! Външността е за списанията, вътрешната красота за - хората, които не летят в облаците с техните заблуди! .. Преди да се подиграете на някой пълен човек си помислете защо той е с наднормено тегло! Преди да обиждате си помислете, тази дебела майка на която сте се подиграли, може би е надебеляла, за да дари живот . . . Този дърт дебелак, който гледате, може би има някакво заболяване, поради което не може да отслабне или да тренира. Замислете се пак, защото има много хора с наднормено тегло и те не са виновни. Виновни са производителите на храна, ако храната беше качесвена 50% от болестите нямаше да съществуват! Това, че един човек е с наднормено тегло не го прави грозен! ;)

flawless_
02-09-2012, 14:54
Напротив!!

Не ми копирай само една част от мнението и без да се обосноваваш да викаш напротив, ами цитирай и частта където съм се обосновала защо.

Esperanza
02-09-2012, 15:22
Красотата не е субективно понятие.
Един некрасив човек с неправилни черти може да ти бъде симпатичен, погледът му да е омайващ, за теб да е с зашеметяващ, но това не променя факта че чертите му са неправилни/несъразмерни, нито пък го прави красив.
Наистина не всички могат да бъдат красиви в очите на заобикалящите,но пък този,както го описваш ти,некрасив човек,с неправилни черти е симпатичен в нечии очи,защо пък това да не го прави красив?Това,че някой е оценил,че си симпатичен е стимул и мотивация,за да повярва един човек,че е хубав.Разбира се,това не означава всяка втора да се мисли за Мис Свят,а вместо това да е един земен човек с реална представа за себе си :)
А относно неперфектното тяло,наистина има хора със заболявания,но иначе главните причини са стотиците магазини,затрупани в нездравословни храни и липсата на движение.

Cold_Tearsss
02-09-2012, 15:34
Красотата не е субективно понятие.
Един некрасив човек с неправилни черти може да ти бъде симпатичен, погледът му да е омайващ, за теб да е с зашеметяващ, но това не променя факта че чертите му са неправилни/несъразмерни, нито пък го прави красив.

Напротив!!!

Душице, този "некрасив" човек за теб може да е "некрасив", но за някой друг е красив. Това е чисто индивидуално , тоест субективно. В природата обективни неща няма.

А ти би ли ми дала мерки или поне определение на тези "правилни черти"?
От къде си ги взела?
Кой ги е определил?
Човек нали?


"Според вас съществуват ли красиви момичета които да нямат перфектното тяло ?" Да, всички са такива.
Перфектни хора няма, нито пък същества. Всичко това е една лъжлива представа, основана на нашите моментни състояния.

flawless_
02-09-2012, 15:37
Защото... красотата си е красота. Не е нужно да си красив като гръцки бог. Това че имаш чар, обаяние, или си просто симпатяга е напълно достатъчно. Не всеки може да е със съвършени черти на лицето. Това е красотата - симетрията; може да си много красив, но пък да не те харесват толкова, да си студен и да не умееш да очароваш другите така както некрасивият примерно.

^Не ми викай "душице" и поживей малко, тогава се обаждай отново.

Cold_Tearsss
02-09-2012, 15:47
Защото... красотата си е красота. Не е нужно да си красив като гръцки бог. Това че имаш чар, обаяние, или си просто симпатяга е напълно достатъчно. Не всеки може да е със съвършени черти на лицето. Това е красотата - симетрията; може да си много красив, но пък да не те харесват толкова, да си студен и да не умееш да очароваш другите така както некрасивият примерно.

^Не ми викай "душице" и поживей малко, тогава се обаждай отново.

Душице, аз ти нямам номера, пък не ти го и искам.

Ние нали уш обсъждахме красотата? Защо намесваш, други неща? Защо тъй умело се опитваш да се отклониш от темата?

Дай ми определение за "съвършени черти на лицето". Да си виждала не симетрично лице? Сигурно за теб само "некрасивите" имат такива лица? Нали?

flawless_
02-09-2012, 15:53
Малоумно е да твърдиш че всички момичета са красиви. Нямам намерение да обсъждам с теб нищо, уЖ. Много си елементарен. И се дръж като момче, на ниво, щото в момента се държиш като абсолютна П**ка. Стига спами.

horacio
02-09-2012, 16:01
Има и аз познавам доста такива момичета ;д
по-добре красива и пълничка, отколкото с перфектно тяло ама като кон в лицето

Chacho
02-09-2012, 16:39
http://www.uni-regensburg.de/Fakultaeten/phil_Fak_II/Psychologie/Psy_II/beautycheck/english/prototypen/prototypen.htm

Cold_Tearsss
02-09-2012, 16:46
Малоумно е да твърдиш че всички момичета са красиви. Нямам намерение да обсъждам с теб нищо, уЖ. Много си елементарен. И се дръж като момче, на ниво, щото в момента се държиш като абсолютна П**ка. Стига спами.

На теб какъв ти е проблема?

Къде прочете "всички момичета са красиви"? Прочела-непрочела, разбрала-недоразбрала, но се имаш за много нещо. Да, аз съм "елементарен", защото не съм съгласен с теб, нали? Горкият аз, ще се самоубия.

"И се дръж като момче, на ниво, щото в момента се държиш като абсолютна П**ка."

Според теб как трябва да се държа? Да ти изпълнявам всяка прищявка и да се съгласявам с всяко недомислено, и в повечето случаи злосторно мнение, като че е закон? Ако не съм роб на всезнаещата Госпожичка ще съм "П**ка", нали? Гледай я тази.

Досега един аргумент не предостави, а само повтаряш едно и също като папагал. Вероятно твоята максима е "Хиляда пъти да повтарям една лъжа, тя истина ще стане." При мен такива неща не минават.

Ако толкова изгаряш от желание да обиждаш непознати, защото просто такова ти е настроението или личността, защо не излезеш на улицата да го правиш?

bloodyF
02-09-2012, 17:18
красотата никога не се свежда до това, какво е тялото ти.

fenkaaa
02-09-2012, 17:19
Хах,ами да.. съществуват всякакви хора ;)