PDA

View Full Version : Хайде вече...



BohemianRhapsody
02-08-2012, 20:09
Да пиша от този профил, че се насъбраха разни хорица, къде само преглеждащи, къде пишещи във форума от 'реалният живот', които нещо не ми се иска да ме четат. 8-)
Казаха си ми директно няколко души колко сме зле в този форум и един колко сме зле в 'кофата', така че не ми се ще да ме свързват с това. 8-)
От този профил поне не съм писала толкова.
Ама на вас не ви пука нещо май. 8-)
Разбирам ви.
Ама съм МНОГО ПО-ДОБРЕ. Хубаво е да те посъветват, то бахти и съвета - 'Да не ти пука.' :lol:
Ама пак си ме вдъхнови.
Пф, направо ми се заходи на училище, но като свърши "ваканцията" сигурно ще ми мине. 8-)
Не, ще се стегна. Обещавам.
Ще ходя много напушена на училище, ако трябва. Толкова е забавно.

Вие как сте, прекрасни мои? Разкажете ми за денят си. :lol:

Удебелявам го, защото вие ме интересувате повече от колкото се интересувам от себе си. :lol:

Ох, наистина трябва да отида на психолог. :lol:

Няма по-яко от това да носиш кубинки през зимата. <3 :lol:

BohemianRhapsody
02-08-2012, 21:31
Значи, като ви питам как сте не ми пишете в темите, но като не ви питам нищо и не искам и да знам за вас почвате да пишете? Хората сте много лесни същества. 8-)

NightGuardian
02-08-2012, 22:22
играй , зарибява много

http://www.facebook.com/WeedsSocialClubCommunity

EinGutesKind
02-08-2012, 22:59
Да ни питаш как сме и как ни е минал денят не е интересно :D пробвай с нещо от рода на "акахте ли днес, правихте ли секс, самозадоволихте ли се" :lol:

Сиромахкиня
02-08-2012, 23:07
Д
Вие как сте, прекрасни мои? Разкажете ми за деня си. :lol:


Денят ми не мина особено вълнуващо, но желая да кажа как съм.

Едно такова ми е малко носталгично. Бях доста наивна и сладка. Иска ми се пак да съм наивна.
Макар че и бях заблудена, но ми харесваше :д
Е, сега също не се оплаквам, но преди беше някак си по-истинско.

Но всъщност говоря глупости.
Не харесвам предишните си "аз" и винаги съм се дразнела на стари постове и хронологии.

и все пак...

Не, сладко ми е и миличко от това, но не ми е чак толкова носталгично.

и съм малко жадна

Благодаря.