PDA

View Full Version : Има ли 94-та тукк ;р ?? Абитуриенти 2013



Happiness1
02-08-2012, 21:52
Знам,че е рано.. но ще си кажа к'вото ми е на сърце.. Хорааа, кога остаряхме .. ;х 11 клас сме.. още 4 месеца - ше минат неусетно бързо.. и сме 12 клас.. Аз лично не искам да напусна училището, ще ми липсват хората, с които прекарвам най-хубавите си години, леките спорове.. забавните моменти, някак си така ми е добре :)) А + това в 12 клас са толкова разправии-рокли,балове,изпити,, много ангажименти.. Как се чувствате вие? Сега стоя и съм се замислила колко ми е добре на тази възраст и ми става някакси тъжно, че след броени месеци всичко ще е минало..

И второто- висшето образование,, решили ли сте вече къде искате да учите и с какво ще се занимавате в бъдеще? Какви са мечтите ви? А има ли някои, които още не са решили и се чувстват объркани- споделете :))) Нека това си е нашата тема - на най-готиния набор 94 :))

И от сега искам да уточня, че съветвам на когото не му изнася, да не пише нищо.. не обичам злобните коментари.. Но все пак вие решавате :)))))))))))

ivko94
02-08-2012, 22:15
94 съм и нямам никаква представа както ще правя след това не ми се завършва

webmast3rche
02-08-2012, 22:17
Луди ли сте.. нямам търпение да свърши.

Biskfitka
02-08-2012, 22:53
Не знам,ама при нас е малък града и от много от рано се запазват ресторанти за бала с роднините...аз вече съм си запазила ;д

bloodyF
02-09-2012, 08:11
Славке, луда ли си 8-)
година и половина предварително :O
освен че уча по история и си чета произведенията по литература, друга подготовка нямам..и все пак мисля че е рано за такива неща 8-)

mlakniwe2
02-09-2012, 08:37
Луди ли сте.. нямам търпение да свърши.


и аз така виках като бях 11 клас-но сега съм на друго мнение

granger
02-09-2012, 08:43
Ммм , като знам кво ме чака след това...хем ми се иска, хем не ми се иска :D Уча си по квото рябва, матура по Английски ще държа,за бал още е рано да мисля.

scrooper
02-09-2012, 09:02
Балът не ми изглежда като ангажимент. Просто ще си взема няква семпла рокля и евентуално ще си запазим вила/ хотелче.
Не ме вълнува това. Иначе си зубкам стабилно и проблемът ще ми бъде единствено подаването на документи. Знам къде искам да вляза и се готвя от началото на 11 клас. Вълнувам се, че ще замина в чужбина, но сигурно ще ми липсват семейството и приятелите.
Simple as that

Thrombocyte
02-09-2012, 09:52
Имам да уча теми по биология тази година, а догодина по химия и да решавам задачи.
Матурата ще е по английски, а предполагам, че оценката от дипломата ще е над 5.90.
Да се надяваме, че ще ме приемат където искам и .... Софето -here I come.

LeprikonA
02-09-2012, 11:04
балът не ме вълнува особено, дори ако ме ядосат въобще няма да ида. матурата ще е по математика със сигурност, а за университет се колебая още. " Луди ли сте.. нямам търпение да свърши. " - до някъде и аз така.

HolyShit
02-09-2012, 11:09
Наще в началото на годината запазиха вече места 2 години по-рано...За бала......

lisi4ety
02-09-2012, 11:23
Вече има тема за 11ти клас. Следващия път потърси преди да правиш ;)

Biskfitka
02-09-2012, 20:10
Славке, луда ли си 8-)
година и половина предварително :O
освен че уча по история и си чета произведенията по литература, друга подготовка нямам..и все пак мисля че е рано за такива неща 8-)Ми и аз мислех,че е рано,но случайно питахме и казаха,че вече има много запазени иии... :D

От къде знаеш как се казвам :D

bloodyF
02-09-2012, 20:12
следя те денонощно!
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/482749-%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D1%81%D 0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0% B8%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5-2011-2012-)
пиши в нашата си тема ;p

eternal_touch
02-13-2012, 20:59
Здравейте, аз съм 95, но също съм 11 клас.И на мен ми е тъжно, че свършва училище,но няма начин.Тревожа се много за матурите и за приемните изпити,на какво точно се базира приема, или за всяко училище е различно,мога ли да влезна само с биология,имали някакви специални учебници за подготовка за матури или приемни изпити по биология. Мисля да кандидатствам медицина, но не знам къде точно.Някой беше писал,че ще продължава в чужбина,искам да знам защо реши така,трудно ли е да влезнеш в университет извън България ,трябва ли да знаеш добре езика,къде мислиш е най- добре за мене?

mlakniwe2
02-14-2012, 13:35
Здравейте, аз съм 95, но също съм 11 клас.И на мен ми е тъжно, че свършва училище,но няма начин.Тревожа се много за матурите и за приемните изпити,на какво точно се базира приема, или за всяко училище е различно,мога ли да влезна само с биология,имали някакви специални учебници за подготовка за матури или приемни изпити по биология. Мисля да кандидатствам медицина, но не знам къде точно.Някой беше писал,че ще продължава в чужбина,искам да знам защо реши така,трудно ли е да влезнеш в университет извън България ,трябва ли да знаеш добре езика,къде мислиш е най- добре за мене?

Мисля, че е още рано да мислиш за тва аз съм 12-ти клас и имам 3 месеца до матурите и въобще не си давам зор, уча когато ми падне за матурата и съм сигурен, че ще се справя, но ако искаш медицина става по-сложно един от нашият клас ще учи за зъболекар в медицинския Варна и там искат изпит по биология и химия и тряя здраво учене и ще пише матура биология-но матуриала за матурата е 9 и 10 клас а там на изпита тряя да знаеш химия/8-10клас/ и биология/8-10 клас/ перфектно-но аз няя да се занимавам с медицина и ще си пиша матура по физика и ще вляза в теническият с оценката от матурата

didenceeto
02-14-2012, 14:03
Радвайте се, че все още сте 11 клас, на мен останаха по-малко от 4 месеца :(. Сега вече осъзнавам какво става и ми се иска да бях по-малка. :(

sunman
02-14-2012, 18:24
My class are big douchbags so i dont care!!

tonique
02-14-2012, 20:42
Неее, само 95 набори сме тука .. [party] .. :D

DesireToFire
02-15-2012, 19:37
Ох, никак не ми се завършва:/ Март месец почвам курса за Тойфел, началото на лятото ще го карам. После пак, ако има нужда. На уроци по рисуване все отлагам да се запиша. Лятото не мисля да работя - все пак ще е последната ми лятна ваканция. Ще си пиша мотивационното писмо тогава. Ресторантът за бала го запазихме още началото на тази учебна година. Втората бална сме решили да я караме в Слънчев бряг, но не сме мислили подробностите.