PDA

View Full Version : Защо трябва да се измъчвам и какво аджеба да направя



striker697
02-09-2012, 00:37
Преди почти година се запознах с едно момиче(по-голямо от мен), което от начало го имах за просто красиво... даже нямах никакви намерения към нея, но в момента във който изрече първата си дума и вече знаех, че съм влюбен както никога до сега. Колкото повече я опознавах толкова повече разбирах що за прекрасен човек е, колко общо имаме, колко си приличаме и как се допълваме. Просто за първи път в жалкият си живот се влюбих в самият човек, а не във външността му. Но понеже тя почти никога не пишеше първа и до колкото разбрах имаше все още вземане-даване с бившия реших да се оттегля. Колкото и пъти да се пробвах да продължа напред, да спра да мисля за нея, да се пробвам с друго момиче и така нататък, тя все се появяваше като че ли магически от нищото и чувствата се възпламеняваха отново и отново(даже все повече със всеки следващ път). За почти година аз НЕ можах да предприема каквото и да било с което и да било друго момиче колкото и силно да се опитвах. Бях обречен на самота. Не се бяхме виждали от 2 месеца, вече чувствата ми бяха поотминали малко и реших да се пробвам с едно друго момиче, което беше красиво и сравнително свястно. Няколко дена преди срещата ми с въпросното момиче, я засякох случайно в градския транспорт и старата песен запя отново. Вече чувствата ми са толкова силни, че просто не мога да мисля за нищо друго, буквално всяка нощ я сънувам. Едва ли не съм обсебен. Тия дни я каних да излизаме, тя се съгласяваше, всичко минаваше добре. Тя беше много лъчезарна, държеше се невероятно мило, но някак си нито почувствах, че иска да има нещо повече между нас, нито пък, че не иска. До сега всички момичета или са показвали по всякакви начини, че ме харесват, или просто директно са ме рязали/игнорирали. Не мога да разбера защо тя се държи толкова неутрално и все пак толкова мило. Мислих да предприема нещо, но някак си ме е страх. Тя все още не ми пише първа, нито пък ме ръчка да ходим където и да било, а и като че или пак се е сближила с бившият си(не знам дали ходят). Просто не знам какво да правя. Объркан съм.

broken-barbiee
02-09-2012, 09:38
Може да не те ръчка да излизате, защото примерно я е срам. Има и по-затворени момичета, на които им е по-трудно да се отпуснат, така че не си прави изводи от това. :)

paradosou
02-09-2012, 10:52
Обречен бил на самота :Д Стегни се, моля те.
Тва тя кви отношения има с бившия си изобщо не трябва да ти се върти в главата. Ако си изиграеш правилно картите е много възможно да се получи нещо. :)

shmatarok
02-09-2012, 11:27
ПФ, тя никога не пишела първа... Ами и аз не обичам да пиша първа на някого (не че не го правя въпреки това), освен ако не ми е страшно близък и не го познавам много добре. Тъпо е, ама шанс. Може просто да е по-срамежлива..?

След като сте излизали, очевидно й е приятно с теб. Както казаха преди мен, ако знаеш как да се държиш на това ниво, има шанс да се получи нещо. ;)

lisi4ety
02-09-2012, 11:27
Според мен тя просто се държи приятелски, след като ти казваш, че така е започнало всичко. Защо да те "реже", ако те има за добър приятел и ако ти се държиш по същия начин? Ти показвал ли си й, че изпитваш нещо повече към нея?

striker697
02-09-2012, 13:15
Е как да покажа, че изпитавам нещо към нея освен да и го кажа директно? Показвам някакъв интерес и мисля, че не съм останал неразбран.

summer_
02-09-2012, 19:32
Както казаха по-нагоре, някои момичета наистина са по-срамежливи, затова може да не те ръчка да излизате и да не ти пише първа. А това всъщност според мен въобще няма значение - дали ти пише първа или не. Може да си мисли, че ти я възприемаш само като приятелка и затова да не смее да предприеме нещо. Според мен има шанс да се получи нещо, така че пробвай, не знам как би било най-добре да подходиш дали директно да говориш с нея или да я поканиш да излезете и да предприемеш нещо тогава, прецени си, но задължително пробвай, за да не съжаляваш после и да се измъчваш още повече. Успех ! :)