PDA

View Full Version : Какви трябва да са мъжете?



toninatora
02-09-2012, 07:36
Здр всички!
Искам да попитам всички момичета пък и момчета как трябва да изглежда един мъж или тинейжър за да го харесват много момичета.Знам че е хубаво да има мускули,но незнам нищо за поведението му.Как трябва да говори да се държи и т.н.Знам че има такава тема но там не намерих отговор. (ако има грешки не се сърдете :Д)

пAteNцЕ
02-10-2012, 13:55
ами да кажа честно аз предпочитам със зряло и интелигентно излъчване (да няма некой кух я) да има чувство за хумор за да ме разсмива да е мил и да проявява разбиране .....за мускули едва ли всички искат по-скоро хубаво тяло и добър външен вид :) колкото до поведение - според мен приятелски настроено и открито

Govnyo
02-10-2012, 14:04
Трябва да има поне 4 много лъскави тениски с надписи.

Да си прави косата нагоре с вода и захар.

Да говори готино с лек регионален диалект, но агресивно, с много жестове с ръце и да се смее много високо.

Очила тип бъбрек задължително.

Да е хем интелигентен, хем да обича да къса салфетки в заведенията и да е голям фен на Локо София.

С една дума, трябва да си готин.

BrainlessROCKBABY
02-10-2012, 16:09
ъъм,
Знам че е хубаво да има мускули
като за начало бъди мил с момичетата, интересувай се от тях, бъди внимателен
мускулите - после..

Glamour92
02-10-2012, 16:29
Преди всичко трябва да си човек с индивидуалност...който никога не си задава въпроса "Какъв трябва да СТАНА,за да ме хареса еди-кое си момиче? "

FuCKkK13
02-10-2012, 16:35
няма да отговарям,защото предполагам искаш да научиш как да се държиш.. ако е така - лошо,много и то.. никой не харесва позьори не зависимо в мъжки или женски род.. за привличане - може би има общо неща,но всяко момиче е различно и съответно иска различни неща ;)

SisiStrange
02-10-2012, 16:36
Да е усмихнат, стабилен, мил и отговорен. Да има хобита и да обича да си говори с мен на всякакви теми.

Cold_Tearsss
02-10-2012, 16:40
А сега някое момиче да напише истината, моля. :D

FuCKkK13
02-10-2012, 16:42
^ ;д;д;д;

*10 букви*

gersinkaa
02-10-2012, 16:43
А сега някое момиче да напише истината, моля. :D

Помогни ни, де :D
По темата: момчето до мен на първо място трябва да ме уважава и цени. Да бъде нежен и да умее да мисли с ГОРНАТА си глава!!!! :D

Cold_Tearsss
02-10-2012, 16:48
Като се държа мило, вежливо и съвсем човешки никоя не ми обръща внимание, а щом премина в другата крайност почти всички ми хвърлят по някой поглед или усмивка. Хайде сега направете заключение.

SisiStrange
02-10-2012, 16:57
За масата от обкръжението ти може да се направи извод. За всяко момиче - не.

lubovvv
02-10-2012, 17:00
Да изглежда здраво стъпил на земята, отговорен, усмихнат, да не е подигравателен и да се бие в гърдите че е големия мъж

toad
02-10-2012, 17:01
SisiStrange за всяко не , за повечето.

SisiStrange
02-10-2012, 17:03
На 13-14 може би. От една възраст нататък този тип момичета са рядкост и по-скоро изключение.

Glamour92
02-10-2012, 17:04
Като се държа мило, вежливо и съвсем човешки никоя не ми обръща внимание, а щом премина в другата крайност почти всички ми хвърлят по някой поглед или усмивка. Хайде сега направете заключение.
извинявай,обаче има разлика между мило и добро държание и поведение тип "мекотело"-може би там бъркаш

toad
02-10-2012, 17:06
На 13-14 може би. От една възраст нататък този тип момичета са рядкост и по-скоро изключение.

Права си , когато навлязат в живота след университета на голяма част им идва акъла . И не , не са 13-14

SisiStrange
02-10-2012, 17:08
Глупости. Чак пък след университета. Около 17-18 повечето са отминали лигавия период, в който си падат по грубияни.

Cold_Tearsss
02-10-2012, 17:11
За масата от обкръжението ти може да се направи извод. За всяко момиче - не.

/facepalm

Ти сериозно ли ? Недей така се излага.

Cold_Tearsss
02-10-2012, 17:12
извинявай,обаче има разлика между мило и добро държание и поведение тип "мекотело"-може би там бъркаш

/facepalm /facepalm

toad
02-10-2012, 17:13
Да , в 11 клас , добре ...

SisiStrange
02-10-2012, 17:13
/facepalm

Ти сериозно ли ? Недей така се излага.
Съвсем сериозно.

Cold_Tearsss
02-10-2012, 17:16
Съвсем сериозно.

Давай направи извод за масата от обкръжението ми. Нито ги познаваш, нито си ги виждала, нито знаеш нещо за тях.
Много ми е интересно на каква основа си правиш тези глупави заключения.

Canis_Dirus
02-10-2012, 17:16
Няколко неща, които правят истинския мъж, такъв какъвто е. Тези няколко неща го отличават от нещастните гейчета, които се мотаят околовръст, сложили по едно венче върху изрусената си на кичури коса. Мъж, достоен за уважение и вдъхващ респект в двата пола. Ето и двадесет и двете причини, поради които се зове изтински мъж:

1. Истинският мъж мирише на тютюн и ракия. Употребата на парфюми е изключително гейско занимание. Освен това, качествената мъжка миризма се допълва и от вонята на пот. Къпането също е едно досадно дребно занимание.
2. Пиенето на твърди алкохоли по светло. Кафето сутрин е абсолютно забранено. Пие се едно голямо на екс за отскок и така се започва деня. Истинските мъже винаги са леко подпиинали.
3. Махмурлука. Не може да излезе вечер с приятели, да пие една минерална вода или да се лигави на една бира цяла вечер. Десятка бири е само за загрявка, а от там нататъка никой не може да каже… На сутринта е ясно, каквъв махмурлук го чака, но това си е за сутринта. Да се оправят нещастните педерастчета, той е пич и не му пука.
4. Бирения корем е задължителен. Изобщо един мъж, се отнася пренебрежително към външния си вид. Какъв е истинския мъж без бирен корем и някой килограм в повече.
5. Истинския мъж бие поне веднъж дневно жена си. Поне.
6. Истинския мъж харесва футбола. Знае на изуст всички имена на играчите от ЦСКА, Левски, Реал Мадрид, Манчестер Юнайтед, Ливърпул и Барселона. Мрази Дейвид Бекъм, този отвратителен рус гей, на който ти се ще да го минеш на задна без да се замислиш.
7. Драпаненето на ташаците. Особено на обществени места. Жените са възмутени от този начин на поведение, обаче истинския мъж винаги се почесва демонстративно пред тях, за да покаже, че не му пука от тяхното мнение.
8. Маструбирането. Истинският мъж е способен да си удари мощна чикия десет минути след секс. За него чикията е истинското удоволствие, секс прави само за пред другите хора – за престиж.
9. Демонстративното оригване и пърдене. В хубавия човек лоши неща не бива да стоят. Съблюдаването на този принцип е задължителен. Обикновено, когато му се допърди на истинския мъж, демонстративно повдига крак и на всеослушание изревава мощно с гъза си. Казвайки с оригня “Алибабаичетиридесеттера �бойника”, уплашвайки разярени тигри, го прави герой в очите на много други мъже, завиждащи на способността му за изява.
10. Сбиванията. Никой не може да каже нещо наопаки или на въпреки. Тогава рискува да се размине минимум с разбит нос. На истинския мъж, поне веднъж му е чупен носа, избиван зъб или леко е ръгван с нож.
11. Шофирането. Истинския мъж може едновременно да паркира хладнокръвно на задна, да пуши и да говори по мобилния си телефон. За него успоредното паркиране винаги става от първия път, карането винаги в най – лявата лента е закон.
12. Срането. Истинския мъж, когато сере го прави демонстративно. Стоейки на маса, става, казва на всеослушание, че отива да сере и поемайки към кенефа си взема нещо за четене. Едно истинско сране трае минимум половин час. Най – истинските мъже, не пускат водата в тоалетната, ами се връщат на масата, събират всички хора, повеждат ги към тоалетната и им показват какво са сътворили. Вонята на лайна се носи на далеко.
13. Истинският мъж не прави любов – той eбe, чука, клати и т.н.. На него не му правят френска любов, ами му въртят свирки, духат му и пр. Многобройни са случаите, когато групово, с приятели са въртяли на “шиша” разни жени, обещавайки им рани неща.
14. Към приятелите, никога не се обръща по име. Колкото е по – близък човека толкова по – вулгарно е обръщението към него. Куре, педал, смотан, бастун…
15. Жените за него не са просто жени, те са путки. “Абе тази путка вчера една свирка не можах да я накарам да врътне. Тъпа кучка”. Освен путки, те са и курви, мастии, дрисли, пръдли (защото опърдяват кучана) и т.н. и т.н.
16. Един истински мъж, е винаги хладнокръвен. Когато сгази на улицата малко котенце, а приятелката му през това време се дере от рев заради това, той излиза на вън, най – необезпокояван го изтъргва от асфалта и го хвърля в канавката, за да не пречи на движението. “Добре де, сега защо ревеш? Кво толкова?”, така и не му става ясно защо се сополи тази на дясната седалка.
17. Псувните. Абсолютно цветущи. При разни проблеми, около 50 % от думита са задължителни псувни. Така, е почти сигурно, че ще потръгне от раз.
18. Мъжът говори малко, само при необходимост и то ако не псува нещо и някой. Винаги се нервира на приказливите жени. Защитава мнението, че би трябвало да се затворят устите им, само с шамар.
19. Истинския мъж е факир пред скарата. Напълно възможно е да не може да си изпържи две елементарни яйца, но това кебапчета, кюфтета, паржоли и пр… няма равен на себе си.
20. Телефонните разговори – кратки, ясни и точни. Това, обаче не може да го обясни на жена си, на която той плаща сметките.
21. Музикалните предпочитания. Моторхед, Менъуор, Джудас… Тези групи са истинските за него. Леми Килмистър истинския фронтмен. Онези, мръсни педали от кирливите си педалски бойз групи, стават само за свирки и за нищо друго. Принципно му се драйфа, като види някои от тях…
22. Казармата. Всеки истински мъж е изкарал казармата, срал в мизерните кенефи, давал е наряди, влизал е в ареста, напивал се е безобразно с другите войнници и се е сбивал с по – вишестоящ.

Това е. Който, не се покрива поне на 50 % с тези двадесет и две точки, трябва да се замисли доста сериозно, дали не му се ще да го чукат други мъже, понякога. Да се погледне в огледалото и да види дали не си е лакирал ноктите или изрусил косата. Ако е така, трябва да се вземат незабавни мерки и то на време. В противен случай… пасивното гейство не се одобрява от истинските мъже…

източник: http://shlosera.wordpress.com

Canis_Dirus
02-10-2012, 17:16
Няколко неща, които правят истинския мъж, такъв какъвто е. Тези няколко неща го отличават от нещастните гейчета, които се мотаят околовръст, сложили по едно венче върху изрусената си на кичури коса. Мъж, достоен за уважение и вдъхващ респект в двата пола. Ето и двадесет и двете причини, поради които се зове изтински мъж:

1. Истинският мъж мирише на тютюн и ракия. Употребата на парфюми е изключително гейско занимание. Освен това, качествената мъжка миризма се допълва и от вонята на пот. Къпането също е едно досадно дребно занимание.
2. Пиенето на твърди алкохоли по светло. Кафето сутрин е абсолютно забранено. Пие се едно голямо на екс за отскок и така се започва деня. Истинските мъже винаги са леко подпиинали.
3. Махмурлука. Не може да излезе вечер с приятели, да пие една минерална вода или да се лигави на една бира цяла вечер. Десятка бири е само за загрявка, а от там нататъка никой не може да каже… На сутринта е ясно, каквъв махмурлук го чака, но това си е за сутринта. Да се оправят нещастните педерастчета, той е пич и не му пука.
4. Бирения корем е задължителен. Изобщо един мъж, се отнася пренебрежително към външния си вид. Какъв е истинския мъж без бирен корем и някой килограм в повече.
5. Истинския мъж бие поне веднъж дневно жена си. Поне.
6. Истинския мъж харесва футбола. Знае на изуст всички имена на играчите от ЦСКА, Левски, Реал Мадрид, Манчестер Юнайтед, Ливърпул и Барселона. Мрази Дейвид Бекъм, този отвратителен рус гей, на който ти се ще да го минеш на задна без да се замислиш.
7. Драпаненето на ташаците. Особено на обществени места. Жените са възмутени от този начин на поведение, обаче истинския мъж винаги се почесва демонстративно пред тях, за да покаже, че не му пука от тяхното мнение.
8. Маструбирането. Истинският мъж е способен да си удари мощна чикия десет минути след секс. За него чикията е истинското удоволствие, секс прави само за пред другите хора – за престиж.
9. Демонстративното оригване и пърдене. В хубавия човек лоши неща не бива да стоят. Съблюдаването на този принцип е задължителен. Обикновено, когато му се допърди на истинския мъж, демонстративно повдига крак и на всеослушание изревава мощно с гъза си. Казвайки с оригня “Алибабаичетиридесеттера �бойника”, уплашвайки разярени тигри, го прави герой в очите на много други мъже, завиждащи на способността му за изява.
10. Сбиванията. Никой не може да каже нещо наопаки или на въпреки. Тогава рискува да се размине минимум с разбит нос. На истинския мъж, поне веднъж му е чупен носа, избиван зъб или леко е ръгван с нож.
11. Шофирането. Истинския мъж може едновременно да паркира хладнокръвно на задна, да пуши и да говори по мобилния си телефон. За него успоредното паркиране винаги става от първия път, карането винаги в най – лявата лента е закон.
12. Срането. Истинския мъж, когато сере го прави демонстративно. Стоейки на маса, става, казва на всеослушание, че отива да сере и поемайки към кенефа си взема нещо за четене. Едно истинско сране трае минимум половин час. Най – истинските мъже, не пускат водата в тоалетната, ами се връщат на масата, събират всички хора, повеждат ги към тоалетната и им показват какво са сътворили. Вонята на лайна се носи на далеко.
13. Истинският мъж не прави любов – той eбe, чука, клати и т.н.. На него не му правят френска любов, ами му въртят свирки, духат му и пр. Многобройни са случаите, когато групово, с приятели са въртяли на “шиша” разни жени, обещавайки им рани неща.
14. Към приятелите, никога не се обръща по име. Колкото е по – близък човека толкова по – вулгарно е обръщението към него. Куре, педал, смотан, бастун…
15. Жените за него не са просто жени, те са путки. “Абе тази путка вчера една свирка не можах да я накарам да врътне. Тъпа кучка”. Освен путки, те са и курви, мастии, дрисли, пръдли (защото опърдяват кучана) и т.н. и т.н.
16. Един истински мъж, е винаги хладнокръвен. Когато сгази на улицата малко котенце, а приятелката му през това време се дере от рев заради това, той излиза на вън, най – необезпокояван го изтъргва от асфалта и го хвърля в канавката, за да не пречи на движението. “Добре де, сега защо ревеш? Кво толкова?”, така и не му става ясно защо се сополи тази на дясната седалка.
17. Псувните. Абсолютно цветущи. При разни проблеми, около 50 % от думита са задължителни псувни. Така, е почти сигурно, че ще потръгне от раз.
18. Мъжът говори малко, само при необходимост и то ако не псува нещо и някой. Винаги се нервира на приказливите жени. Защитава мнението, че би трябвало да се затворят устите им, само с шамар.
19. Истинския мъж е факир пред скарата. Напълно възможно е да не може да си изпържи две елементарни яйца, но това кебапчета, кюфтета, паржоли и пр… няма равен на себе си.
20. Телефонните разговори – кратки, ясни и точни. Това, обаче не може да го обясни на жена си, на която той плаща сметките.
21. Музикалните предпочитания. Моторхед, Менъуор, Джудас… Тези групи са истинските за него. Леми Килмистър истинския фронтмен. Онези, мръсни педали от кирливите си педалски бойз групи, стават само за свирки и за нищо друго. Принципно му се драйфа, като види някои от тях…
22. Казармата. Всеки истински мъж е изкарал казармата, срал в мизерните кенефи, давал е наряди, влизал е в ареста, напивал се е безобразно с другите войнници и се е сбивал с по – вишестоящ.

Това е. Който, не се покрива поне на 50 % с тези двадесет и две точки, трябва да се замисли доста сериозно, дали не му се ще да го чукат други мъже, понякога. Да се погледне в огледалото и да види дали не си е лакирал ноктите или изрусил косата. Ако е така, трябва да се вземат незабавни мерки и то на време. В противен случай… пасивното гейство не се одобрява от истинските мъже…

източник: http://shlosera.wordpress.com

Cold_Tearsss
02-10-2012, 17:18
Още веднъж пости същия отговор и може някой балък да ти се върже.

Простотията си я показвай някъде другаде.

Canis_Dirus

SisiStrange
02-10-2012, 17:21
Давай направи извод за масата от обкръжението ми. Нето ги познаваш, нито си ги виждала, нита знаеш нещо за тях.
Много ми е интересно на каква основа си правиш тези глупави заключения.
Ами много е просто. За да имаш такова мнение, трябва да имаш някакви наблюдения. Имайки в предвид колко е глупаво човек да мисли, че повечето момичета си падат по груби хора, които не се държат добре с тях, си правя извод какви наблюдения трябва да си имал.

Около 11 клас (грубо) повечето ми познати и приятелки вече имаха сериозни връзки с изключително добрички момчета. Нърдове, ако щете. Повечето от връзките им продължават и досега. Някои се разделиха, по човешки, без причините да имат нещо общо с: "Много си мил. Искам някой да ме унижава и обижда, за да тичам по него." Това са чисто детски изпълнения и след като мине пубертета, обикновено приключват. Не винаги, естествено.

Canis_Dirus
02-10-2012, 17:24
Още веднъж пости същия отговор и може някой балък да ти се върже.

Простотията си я показвай някъде другаде.

Canis_Dirus

Y U SO INTERNE MINJA?

Cold_Tearsss
02-10-2012, 17:29
Ами много е просто. За да имаш такова мнение, трябва да имаш някакви наблюдения. Имайки в предвид колко е глупаво човек да мисли, че повечето момичета си падат по груби хора, които не се държат добре с тях, си правя извод какви наблюдения трябва да си имал.

Около 11 клас (грубо) повечето ми познати и приятелки вече имаха сериозни връзки с изключително добрички момчета. Нърдове, ако щете. Повечето от връзките им продължават и досега. Някои се разделиха, по човешки, без причините да имат нещо общо с: "Много си мил. Искам някой да ме унижава и обижда, за да тичам по него." Това са чисто детски изпълнения и след като мине пубертета, обикновено приключват. Не винаги, естествено.

http://www.myfacewhen.net/uploads/714-epic-facepalm.jpg

Душице, ще започна с това, че ми слагаш думи в устата, един вид.

Къде видя да съм написал, че трябва да се държиш грубо? За теб това ли е другата крайност?

Другата крайност да се държиш надуто, дори арогантно, но НЕ грубо. Явно не си ме разбрала.

ledenakrasota
02-10-2012, 17:32
Просто мъже. :) А не да се чудиш дали е момче или момиче. :shock:

SisiStrange
02-10-2012, 17:38
Надуто и арогантно също далеч не хваща всяка. Арогантно може би донякъде, но в малки количества. Поне в моя свят.

gersinkaa
02-10-2012, 17:38
Като се държа мило, вежливо и съвсем човешки никоя не ми обръща внимание, а щом премина в другата крайност почти всички ми хвърлят по някой поглед или усмивка. Хайде сега направете заключение.

Да, това съм го забелязала при някои мои приятелки, когато момчето е мило и т.н веднага се отдръпват, но когато е по-груб сякаш ги привлича грубостта му... Но и SisiStrange е права-това не се отнася за всяко момиче :)

flawless_
02-10-2012, 17:42
Душице, ще започна с това, че ми слагаш думи в устата, един вид.

Къде видя да съм написал, че трябва да се държиш грубо? За теб това ли е другата крайност?

Другата крайност да се държиш надуто, дори арогантно, но НЕ грубо. Явно не си ме разбрала.

Недей да и викаш "душице" и стига си се излагал... голяма комплексарщина лъха от тебе!

FuCKkK13
02-10-2012, 17:46
стига сте спорили.. забраненото е най-искано,няма какво да се лъжем,но в граници !.. ако ей така се дадеш на някой няма да я има тръпката,но ако му се дърпаш много много ще му писне и ще те остави.. така че - златната среда ;)

Cold_Tearsss
02-10-2012, 17:46
Недей да и викаш "душице" и стига си се излагал... голяма комплексарщина лъха от теб

Първо започни да правиш разлика между "викаш", "пишеш" и "обръщаш се".

За трети път те съветвам да си запазиш злосторните коментари за себе. Някога ще се научиш ли? - Риторичен въпрос. Ако ще го обръщаш на скандал пиши на лично. Не се излагай пред другите.

flawless_
02-10-2012, 17:57
:lol: нещастник.


Извинявам се, то бива, бива, ама...

Cold_Tearsss
02-10-2012, 18:00
Сега какво очакваш? Да те нагрубя и да падна до твоето ниво?

Не, благодаря!

DisappointedDreamer
02-10-2012, 18:08
Никога не бих била привлечена от някои, когото е груб, арогантен и надут. Ако момче се държи така към мен само ще му зашлева един и ще си тръгна, като никога повече няма да му проговоря.Какво въобще е привличащо в това да бъдеш наречена имена и да се държат ароганто/надута с теб? Нищо.

По такива тъпи типове си падат и тъпи парчета момичета, още не съзряли/пораснали.

BrainlessROCKBABY
02-12-2012, 10:57
Като се държа мило, вежливо и съвсем човешки никоя не ми обръща внимание, а щом премина в другата крайност почти всички ми хвърлят по някой поглед или усмивка. Хайде сега направете заключение.

заключението е, че момичетата не стават ;д

krasio999
02-12-2012, 11:09
Ами ето едно предложение по темата! http://www.vbox7.com/play:8761566620

x7aZzy
02-12-2012, 11:39
Като се държа мило, вежливо и съвсем човешки никоя не ми обръща внимание, а щом премина в другата крайност почти всички ми хвърлят по някой поглед или усмивка. Хайде сега направете заключение.

Напълно правилни са ти наблюденията. Аз съм точно като момичетата, които описа (и въобще не се гордея с това) - толкова мили момчета съм отхвърлила, мъже, които даваха всичко, за да им обърна внимание, а аз с чистото съзнание, че са наистина страхотни, ги отхвърлях. И да си призная продължавам да го правя, но не съжалявам, защото се познавам и знам, че с такива хора няма да съм щастлива.
Точна "другата крайност" са моят тип - арогантни, самовлюбени, но стъпили на земята, знаещи какво искат, мъже, които ме карат да се чувствам посредствена, а това ме амбицира да се доказвам, да се боря за тяхното внимание. Звучи гадно, да, така е, но е факт и аз няма да го отричам.

Какъв трябва да е мъжът, за да го хареса една жена, зависи от жената. Аз мога да говоря само за себе си. Например най-близката ми приятелка си пада по милите, грижовните, бих казала лигави момчета, които правят каквото им се каже и те гледат влюбено all the time. И все пак в момента тя е щастлива с приятеля си и се радва на пълноценна връзка, а аз, която винаги искам повече, винаги търся нещо друго и не понасям да ми ходят след гъза, в момента съм сама. Което не ме прави нещастна - напротив щастлива съм, защото знам какво искам. Приятелката ми също е щастлива, защото и тя знае какво иска. Просто двете искаме различни неща (мъже).

anonymous708973
02-12-2012, 13:26
Хах.
Естествено, че има тип момче/мъж, който хваща окото на изключително голям брой женски.
Трябва да призная, че не го вярвах, докато не се запознах с приятеля си. Той е такъв.

Става дума за хващане на око, нали? Защото има разлика между характеристиките на този, който хваща око, и на идеалния за всяка. Второто не съществува. Няма как един човек да е перфектен за всички. Някои наистина търсят принца на белия кон, който да им сваля звезди от небето, но и те са привлечени от типа, за който говоря. Но не биха били с такъв човек, защото търсят съвсем други неща в партньора си.

mMemories
02-12-2012, 20:44
Забавен и мил, но не лигав (в смисъл чак да й отваряш вратата на колата като на английската краница малко пресилено ми се струва ) ..

Cold_Tearsss
02-12-2012, 21:10
Напълно правилни са ти наблюденията. Аз съм точно като момичетата, които описа (и въобще не се гордея с това) - толкова мили момчета съм отхвърлила, мъже, които даваха всичко, за да им обърна внимание, а аз с чистото съзнание, че са наистина страхотни, ги отхвърлях. И да си призная продължавам да го правя, но не съжалявам, защото се познавам и знам, че с такива хора няма да съм щастлива.
Точна "другата крайност" са моят тип - арогантни, самовлюбени, но стъпили на земята, знаещи какво искат, мъже, които ме карат да се чувствам посредствена, а това ме амбицира да се доказвам, да се боря за тяхното внимание. Звучи гадно, да, така е, но е факт и аз няма да го отричам.

Какъв трябва да е мъжът, за да го хареса една жена, зависи от жената. Аз мога да говоря само за себе си. Например най-близката ми приятелка си пада по милите, грижовните, бих казала лигави момчета, които правят каквото им се каже и те гледат влюбено all the time. И все пак в момента тя е щастлива с приятеля си и се радва на пълноценна връзка, а аз, която винаги искам повече, винаги търся нещо друго и не понасям да ми ходят след гъза, в момента съм сама. Което не ме прави нещастна - напротив щастлива съм, защото знам какво искам. Приятелката ми също е щастлива, защото и тя знае какво иска. Просто двете искаме различни неща (мъже).

Трябва да се запознаем. ;)

x7aZzy
02-12-2012, 21:16
Хах, щом трябва!

Cold_Tearsss
02-12-2012, 21:19
Трябва, трябва, но сега не му е времето.

Chacho
02-13-2012, 11:18
За момиченцата с милите момчета съм се изказвал преди време, може да видите подписа на Пантерката.


Към автора, хвани си една книжка, хората са изписали тонове на тая тема.

Sintya
02-13-2012, 19:41
Ужас :д
Ако ми мирише на тютюн или ракия със сигурност ще ми привлече вниманието, но в отрицателен смисъл.
Иначе един мъж трябва да знае мястото си, да се държи добре, да бъде настоятелен и внимателен.
И Поддържан, разбира се. :)

Auriss
02-14-2012, 04:11
double post ,'cuse me

Auriss
02-14-2012, 04:14
...защо така се хвърляте в двете крайности на само една-единствена характеристика?
То ясно, че темата е именно затова, но все пак последното си зависи до голяма степен и от други качества.

Нали се сещате, че ако си 40 кила и бит в лицето 'надутото' поведение не върви много-много => просто ставаш за резил.
Същото важи и ако имаш визията на сериен изнасилвач, а се държиш като умествено изостанал.

Бе не знам, просто си мисля, че нечие 'поведение' рефлектира пряко самочувствието на даден човек, пък то от своя страна се гради на база визуални и интелектуални достойнства.

Де факто няма как да питаш какво 'поведение' харесват 'момичетата', тъй като, отново, то е следствие от това, което СИ. Виж, ако искаш да ти разграфят едни пост на 'външен вид' ,'интелект' , 'социално положение' и 'комуникационни умения' - мисля че отговорът ще е в стил Мечо Пух - колкото повече, толкова повече.
Ако някоя от вас е на друго мнение - моля да се изкаже. Любопитно ще ми е да разбера причината.

Spoiler : същото важи и за мъжете, в общи линии.

//
Сиси - до голяма степен е прав Cold , но нека си позволим още едно обобщение - ако приемем че простотията и незачитането на околните са маркер за тотална кретения, то не виждам какво странно има, че глупави хора си падат по други глупави хора. Сами го казвате - болшинството. За щастие с годините хората обикновено поумняват.

Често следя форума като ми дотъпее и просто не ми е ясно откъде този мерак да се дават определения, без да се търсят някакви причинно-следствени връзки.
Бе както и да е, живи и здрави да сте, това е най-важното.

titkos
02-14-2012, 09:21
Как трябва да изглежда? - Чистоплътен.
Какво трябва да бъде поведението му? - Да излъчва увереност.

Всичко останало е според вкуса на всяка.

tItEufFf
02-14-2012, 10:12
1. С чувство за хумор. Но не просташко. Трябва да може да накара едно момиче да се смее така както никой друг, така че тя да има нужда да си говори с него ..

2. Да знае какво иска и да има смелостта да го каже, а не да чака другите да отгатнат.

3. Със самочувствие, не до небесата, но не и някой си мухльо дето се прави на гъзар пред приятелите си, а с момичетата е като мравка..

Chacho
02-14-2012, 17:41
...защо така се хвърляте в двете крайности на само една-единствена характеристика?
То ясно, че темата е именно затова, но все пак последното си зависи до голяма степен и от други качества.

Нали се сещате, че ако си 40 кила и бит в лицето 'надутото' поведение не върви много-много => просто ставаш за резил.
Същото важи и ако имаш визията на сериен изнасилвач, а се държиш като умествено изостанал.

Бе не знам, просто си мисля, че нечие 'поведение' рефлектира пряко самочувствието на даден човек, пък то от своя страна се гради на база визуални и интелектуални достойнства.

Де факто няма как да питаш какво 'поведение' харесват 'момичетата', тъй като, отново, то е следствие от това, което СИ. Виж, ако искаш да ти разграфят едни пост на 'външен вид' ,'интелект' , 'социално положение' и 'комуникационни умения' - мисля че отговорът ще е в стил Мечо Пух - колкото повече, толкова повече.
Ако някоя от вас е на друго мнение - моля да се изкаже. Любопитно ще ми е да разбера причината.

Spoiler : същото важи и за мъжете, в общи линии.

//
Сиси - до голяма степен е прав Cold , но нека си позволим още едно обобщение - ако приемем че простотията и незачитането на околните са маркер за тотална кретения, то не виждам какво странно има, че глупави хора си падат по други глупави хора. Сами го казвате - болшинството. За щастие с годините хората обикновено поумняват.

Често следя форума като ми дотъпее и просто не ми е ясно откъде този мерак да се дават определения, без да се търсят някакви причинно-следствени връзки.
Бе както и да е, живи и здрави да сте, това е най-важното.

Има го и обратния вариант. Ако вътрешно нямаш самочувствие, но адаптираш такова поведение, рано или късно ще дойде. Просто защото се насилваш да правиш нещо, което се притесняваш, преодоляваш страха си и в крайна сметка придобиваш увереност. Даже наскоро забелязах, че ползват този подход в един Public Speaking клас, за да преодоляват сценичната треска. Преди време и мен така са ме учили в журналистиката.

Колкото до 40-те килограма. Да си 40 килограма е признак на несериозно отношение към себе си. Ако си 40 кила, яж и поблъскай железа. Ако се поддържаш и тренираш, няма да изглеждаш зле.



Сега мен ме гложди един въпрос. Защо определяме по женското мнение какъв трябва да е един мъж? Това ли е крайната велика "мъжка" цел, да го харесват жените?

anonymous708973
02-14-2012, 20:09
Сега мен ме гложди един въпрос. Защо определяме по женското мнение какъв трябва да е един мъж? Това ли е крайната велика "мъжка" цел, да го харесват жените?

Простичко. Каквото е търсенето, такова е предлагането :)

ledenakrasota
02-14-2012, 20:23
Простичко. Каквото е търсенето, такова е предлагането :)


+2

Също така, тук не става въпрос за полове, а за хората. Нещата са равностойни за представителите и на двете страни. Така, че кой е крив и кой прав няма значение...

Chacho
02-14-2012, 21:49
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ-3d3cpslsuqs8fXTFU1ii43AJSXcVqI1a1ExJfJMgIbOj_haV9m-oTrU0

PainMonopoly
02-15-2012, 21:28
Зависи сред какви момичета искаш да си вървежен. Ако искаш да се занимаваш със спортистки, трябва да си атлетичен. Ако искаш да се занимаваш с интелигентни момичета, трябва и ти да си интелигентен. Ако искаш да се занимаваш с безмозъчни кифли, обличай се по последната мода, върви с разперени ръце и говори на висок глас в коя чалготека си запазил маса. И така нататък.

Hilary_
02-16-2012, 06:56
Авторе и да ти се напише думичка по думичка как трябва да се държиш, пак няма да схванеш ..