PDA

View Full Version : КЛОТРИМАЗОЛ



dexx90e
02-09-2012, 08:58
Здравейте :) Някой използвал ли е КЛОТРИМАЗОЛ глобули 100 мг . ? Използвам ги от вчера, защото приятелят ми хванаа гъбички и съответно и аз се лекувам . Снощи сложих 1вата таблетка , но днес много ми се цапат прашките с бяло , не е бяло течение, по-скоро от разтвореното в мен хапче. Нормално ли е? Никога до сега не ми се е налагало да използвам такива вагинални таблетки, съжалявам ако звучи тъпо .

bloodyF
02-09-2012, 15:05
сигурно е нормално, не знам
ползвай бикини или боксерки и превръзки за ежедневна употреба..

Mi6inka
02-09-2012, 15:30
Нормално е, замени прашките с памучни бикини или боксерки

dexx90e
02-09-2012, 18:36
Да, вече съм с гащички и с ежедневна превръзка, но сега друго ме притеснява появи ми се някакво течение оранжавеникаво ... приятесняваме, защото явно има и кръв, не е цикъл . свърши ми скоро ... да ги спра ли , не знам какво да правя ..

gersinkaa
02-09-2012, 19:07
Миличка, единствения начин по който можем да ти помогнем е да ти кажем да бягаш на лекар. Не знаем дали е нормално. Майка ми ги е използвала, но никога не е имала такива оранжеви цапания.

zoreto
02-09-2012, 19:17
Ползвала съм го само на крем, а иначе и др глобули съм ползвала за дисбактериоза и това дето истича е лекатсвото .Това оранжево течение никак не е нормално ,утре иди на лекар и кажи какво си ползвала и по каква причина ,не са шега тея течения.Успех

ImmortalSportFreak
02-09-2012, 20:06
Спри употребата на лекарството и се консултирай с лекар.Кажи му че си хванала гъбички от преятеля и че си се лекувала с това лекарство.

Успех! ;)

Mi6inka
02-10-2012, 06:01
Оранжево?!? Имаш ли болки, парене, сърбеж? Всъщност и да нямаш..оранжевото течение не ми се струва нормално, сигурна ли си, че не е жълтеникаво?