PDA

View Full Version : Не знам какво да правя!!!



angel_0901
02-09-2012, 10:08
От миналата година се познавам с едно момче - в моя клас е. Тогава той не ми правеше никакво впечтление. Почти не се познавахме, той беше единствено момчето от моя клас. Тази година обаче започнах да го опознавам и станахме страшно близки. Той ми е най-добрият приятел. След време вече не изпитвах само приятелски чувства към него, а сега вече го обичам мноооого силно. Седим по някои предмети заедно. Почти неразделни сме. Той е единственият човек, на който мога да се доверя. Аз наистина много го обичам, но ако му го кажа може би ще изгубя най-близкия си човек... Помогнете ми! Какво да правя???

lisi4ety
02-09-2012, 11:29
Ако бях на твое място не бих рискувала да загубя приятел. Попадала съм в подобни ситуации..
Изчакай да видиш как ще се развият нещата. Недей да се хвърляш и да му признаваш, по-скоро му намекни по някакъв начин..

d3viL
02-09-2012, 11:37
Това може би е едно от най-гадните и трудни решения.
Има няколко варианта.
1. Казваш му, но той няма нищо към теб и приятелството ви отива по дяволите, защото ще ви е твърде конфузно.
2. Казваш му и той ти отговаря на чувствата. От там вие сте много щастливи и радостни. Може би завинаги, а може би... не. И от тук произтичат:
2.1. Ще го загубиш завинаги.
2.2. По някакъв начин ще успеете да си запазите приятелството.
3. Но разбира се, има го и варианта, в който въпреки всичко, макар единия да няма чувства си оставате приятели.

Това, кое ти ще избереш трябва много внимателно да си го обмислиш. Разбери поне дали има нещо към теб. Действай бавно. Закачай се с него, флиртувай, но почти незабележимо. Виж какво ще направи той. И чак тогава реши. А дали приятелството ви ще оцелее след това... Зависи колко е силно.

DragonLady
02-09-2012, 11:43
Ако си сигурна, че той няма чувства към теб ( говоря повече от приятелски ) не му казвай и се опитай да потиснеш тази любов към него, колкото и да ти е трудно. Ако си забелязала, че не е едностранно и ти е дал някакви макар и бегли сигнали че изпитва нещо повече от приятелски чувства към теб, разкрии му свойте.

dessbe98
02-09-2012, 12:34
Името ти във форума е ангел .. Така ли се казваш .. Ако си момче и той е момче не бих рискувала ;)

Leticcia
02-09-2012, 13:04
Името ти във форума е ангел .. Така ли се казваш .. Ако си момче и той е момче не бих рискувала ;)

Това е много глупаво мнение, по-скоро ангел, но не ии като име....И да не е спам-аз мисля, че ТРЯБВА да му признаеш чувствата и да видиш какво ще стане :)

angel_0901
02-09-2012, 13:22
не не се казвам ангел ;дд избрах го само за профила иначе съм момиче

angel_0901
02-09-2012, 13:30
ии мерси за мненията :)

bloodyF
02-09-2012, 15:21
Името ти във форума е ангел .. Така ли се казваш .. Ако си момче и той е момче не бих рискувала ;)


epic stupidity is epic..


зарежи да му казваш, че ако нищо не чувства приятелството ще отиде по дяволите..

LadyTerrible
02-10-2012, 19:56
Мацка,за да съм честна ПРИЗНАНИЕТО Е*АВА МАЙКАТА на приятелствата.В повечето случаи е така,но в моя живот имаше и друго : един мой адски близък приятел ми се обясни в любов,докото се зарибявах с неговия най-добър приятел!Но въпреки гадната ситуция,приятелството ни си остана същото.И все пак,ако си твърдо решена да пробваш първо следи неговите сигнали,ако ти подсказва с нещо,че има повече от приятелки чувства - ДЕЙСТВАЙ!Но ако не,по-добре си замълчи,пък и може скоро влечението ти да отшумее(знам,че на думи е лесно,но си струва да опиташ заради приятелството ви).