PDA

View Full Version : Почасова работа



Leticcia
02-09-2012, 13:15
Една приятелка си търси почасова работа в Търговище, като имате в предвид, че е на 14.Дайте идеи и споделете какво мислите за това непълнолетни да работят...От една страна съм против, на от друга се учат на самостоятелност...Вие сте :)

trabi_bs
02-09-2012, 17:54
разнасяне на вестници , списания , детегледачка, разхождане на кучета. . Не пречи и да видиш какво правят родителите ти за да ти усигорявят дадено нещо Аз съм за , защото така може да се научиш да цениш парите които ти дават , или сам си изкарваш .Аз така си събрах за кола като бях на 16

ivan9112
02-09-2012, 18:26
Здравейте,

всички които искате да спечелите пари, но не можете защото сте под 18г., не можете да си намерите работа или просто искате да изкарате допълнителни пари трябва да прочеетете целия текст :))).
Може би много от Вас са запознати с така наречените РТС сайтове, които плащат пари за да гледате малко реклами за не повече от 10 минути на ден. Може би и много от Вас за започнали да се занимават с някой такъв сайт, но е спрял защото след 1 месец е изкарал 2 долара и е решил, че това е губене на време и точно там е грешката Ви.
Искам да Ви предложа един проект в които всички ще имат само полза. За да печелите добре от РТС сайт трябва да имате хора които се регистрират под Вас, всеки регистрирал се в такъв сайт се отказва точно заради това: не може да намери някой които да се регистрира под него. Точно тук е идеята на проекта да се съберем повече хора и всеки да има поне по 5 реферала( така се нарича всеки които се регистрира под Вас), всеки от тия 5 реферала също по 5 и т.н. Колкото повече хора се съберем толкова по големи печалби ще генерираме. Можете да разпространите това съпбщение до колкото се може повече хора.
За да е всичко ясно и прозрачно ще направя общ чат в скайп с всички участници в проекта. Всеки които желае да се включи трябва да ми изпрати мейл на ivan_9112@abv.bg и да си отбележи скайп за връзка. Повече информация за РТС сайта можете да намерите тук http://parionline.webs.com/ .

Поздрави.

saved_
04-02-2012, 08:52
Предлагам работа като рекламен консултант, която може да се работи когато ви е удобно по 1-2 часа на ден - свързана е със срещи с различни хора и представяне на каталози с продукти. Възнаграждението е от 80-100000 лв. Зависи от Вас! Ако се интересувате пишете на : saved_@abv.bg

mMemories
04-02-2012, 16:25
http://www.buljobs.bg/%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0.aspx?Keyword= %D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B0+% D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0&Region=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B8% D1%89%D0%B5 - този сайт може да помогне...
Може и да стане дистрибутор на някаква марка като AVON или Oriflame..:)

dani_zhuleva
10-11-2012, 14:31
Аз също препоръчвам работа като дистрибутор, аз лично съм в ейвън от 7 клас и съм страшно доволна, работното време определяш ти, което означава, че не пречи на образованието ти, което е важно. Също така нямаш никакъв начален капитал, печелиш според собствените си резултати и усилия, същевременно взимаш качествена козметика с отстъпка, получаваш много подаръци и бонуси. Ако имаш интерес ми пиши dani_zhuleva@abv.bg , ще се радвам да отговоря на въпросите ти! :)