PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата !!



rumihop
02-09-2012, 13:17
Какви момичета предпочитaт повечето момчета? Говорим за характер и външност!! Kогато например видите момиче в Мола и за да ви привлече по някакъв начин?

На който му се говорят глупости да не пише тук...

granger
02-09-2012, 13:26
Грамотни ,може би :D
Всеки има различен вкус , едни харесват брюнетки , други блондинки , едни харесват големи цици,други не толкова. Няма установен модел. Казали са го хората "Разни хора-разни идеали".
FYI:Момиче съм

gersinkaa
02-09-2012, 13:32
Грамотни ,може би :D

А, те вече не обръщат особено внимание на грамотността :D Всичко за спорта

По темата-момчетата предпочитат момичета тип Андреа, хах..
Всеки си има различен вкус, ние не можем да ти кажем... :)

airHaos
02-09-2012, 13:36
Бриюнетки . Аз харесвам например да има хубаво лице (това ми харесва най-много в едно момиче ) ако е някой с идеалното тяло ама като е батал в лицето ..:D поне на мен няма да ми хареса , и тялото е важно трябва да е в норми долу горе :).

stambelan
02-09-2012, 13:43
Предпочитам момичета, които има истинска ценносна система и морал. Отбягвам всички чалги и всички друсалки, те не са хора за мен. И първото което гледам в момичето са усмивката и очите.

Thrombocyte
02-09-2012, 17:23
Обикновено си падам по такива, чието IQ надвишата поне двойно килограмите й.
За мен важи правилото Лице>Дупе>Гърди/Крака.

trabi_bs
02-09-2012, 17:26
Първото което гледам в момичето са усмивката и очите, начина на говорене и обличане и на последно място цялостен преглед

пAteNцЕ
02-09-2012, 17:36
ако имаш правилното излъчване ще смъкнеш сичко живо :D :D :D

пс : момиче съм :cool:

supersonic0
02-09-2012, 18:11
Аз нямам определен идеал за момиче, тоест руса, с един к'ви си очи и т.н. Но най-добре ще да е с хубаво лице, красива усмивка, да е умна, а не няква глупава. Тялото, к'вото такова.. Смисъл не държа да е с извивки като на манекенка, но все пак да не е някоя 90 кила дето с полата или роклята й да може да си покривам зимата на дядо ми москвича :D

Chovecheca
02-09-2012, 18:14
Ами зависи, ако е само за едното е*ане или не е за нещо сериозно гледам само външния вид общо взето, да има цици, дупе, хубаво тяло и лице. Ако пък е за нещо по-сериозно цици,дупе,тяло, лице и мозък :D

Bastard
02-09-2012, 18:33
Брюнетки !!! с кафеви очички :> симпатични, забавни, интересни и нещо на което много държа е да НЕ СА ЛИГАВИ :)

anonymous708973
02-09-2012, 18:33
Висок, строен пич винаги прави впечатление.
Гласа (!!!!)
Жестовете
Начинът, по който си носи косата и брадата
Пръстени
Инфантилни индивиди също привличат вниманието, но по доста негативен начин.

fluffy_^
02-09-2012, 19:08
Нямам точна рецепта, но иначе външен вид повече гледам косата,усмивката и очите.Колкото до характер нямам апсолютно никакви изисквания :) ( смисъл немога да кажа точно какви качества.. и т.н)

toad
02-09-2012, 19:09
Слабо се интересувам от това какви момичета харесват повечето момчета . Като идеал поставям скромните , естествени , симпатични , интелигентни и земни девойки на върха на моята стълбица .

gersinkaa
02-09-2012, 19:10
Висок, строен пич винаги прави впечатление.
Гласа (!!!!)
Жестовете
Начинът, по който си носи косата и брадата
Пръстени
Инфантилни индивиди също привличат вниманието, но по доста негативен начин.

Ама то май се пита какви момичета предпочитат момчетата, а не какви момчета предпочитат момичетата.... :)

jumpin
02-09-2012, 20:24
За външния вид е ясно,че трябва да ме привлича.Много ми допадат момичетата,които въпреки всичко са лъчезарни и усмихнати и са най-вече себе си.Тези,които могат да възприемат себе си като красива,без да има грим по тях.Да е стойностна като човек,да се бори силно за нещата,които иска,да не е тип недостЪпнЪтЪъЪъъ кифлЪъЪЪЪъ,дък фейс и да не е материалистка.Може би това е. :)

Rar3
02-10-2012, 00:03
Брюнетки по възможност. След това гледам очите и усмивката. Така да се каже "не общувам" с надути, превзети, подивели, разгонени и всякакви видове патки, кифли, кроасани, вафли и други животни( нищо лично момичета, тези типове не ме кефят). Винаги обръщам внимание на начина на говорене и обличане. И не на последно място характера :) Трябва да е мила, скромна, с чувство за хумор и да приема адекватно комплименти :) Няма значение, дали има огромни гърди, задник мечта или не.. Е... Ако има бонус за мен :Д А ако се усмихва често и има трапчинки... Право в десятката ;д

anonymous708973
02-10-2012, 07:54
Ама то май се пита какви момичета предпочитат момчетата, а не какви момчета предпочитат момичетата.... :)

Опа :д
10букви

thefreak
02-10-2012, 10:42
Външен вид - циците от вън, стегнато дупе, грим(курволети)
Това ми привлича на мене вниманието

Характер - без превземки.
Да си тежи с двата крака на мястото, не един да й каже нещо и веднага да си сменя мнението.
Като се разберем нещо, да го прави, ако ще се отмята да ми каже предварително, не вече като е късно и са провалени моите планове.
Да прави преценка, кога може да ме ядосва и кога не трябва да го прави.
Да знае че едно момче си има нужди, дали секс, дали внимание няма значение, понякога има нужда и да е само просто.
Да знае цената на парите, но и да не се страхува да похарчи.
Да демонстрира амбиция и инициатива в това което прави, не зависимо какво е, не да каже аз така ще направя и после да не е склонна да положи никакви усилия и да чака на готов.
Това ми привлича вниманието като характер.