PDA

View Full Version : Какво да подаря на приятеля ми за Свети Валентин ?



sunshineeee12345
02-09-2012, 15:09
Здравейте аз съм на 13год. и преди една седмица тръгнах с едно момче наближава Свети Валентин и знам, че сме от скоро заедно, но все пак мисля, че трябва да му подаря нещо . . хрумват ми разни идеи, но ще съм ви много благодарна ако ми предложите нещо или разкажете вие какво сте подарявали на приятелите ви : ))) Благодаря предварително :p =]

mimsSss96
02-09-2012, 16:42
плюшено сърце ,мече или нещо такова...ваша снимка в рамка...ти го познаваш би трябвало да знаеш какво ще му хареса

sunshineeee12345
02-09-2012, 20:41
мм аз мислех нщ от сорта на парфюм с някакво плюшено сърце, но все пак реших да видя другите на какво мнение са ако някой има по добра идея :p

pandiflysche
02-10-2012, 09:08
Аз на моя приятел сум решила да му подаряя пак сърце мъничко + торта на която пише Обичам те... с парфюм не рискувай, може да не му хареса. По-добре мече със картичка или говорещо/пеещо сърце.

vassy
02-10-2012, 09:17
бляяк плюшени работи на момче.. и за какво? За да си ги слага където стоят и тези от предишните и следващите ли... Парфюм - НЕ! Изтъркано, банално и рисковано. Плюшките са подарък за момиче. Ако искаш нещо символично - торта, може би двойка ключодържателчета или пък снимка... Практично - зависи с какво се занимава и какво го влече... има аксесоари за кола, за компютър... Помисли, но плюшената играчка би се харесала само на някой обратен ...
ПП - аз ще правя торта и още мисля за допълнение.