PDA

View Full Version : Криминални сериали



-meGusta-
02-09-2012, 16:10
Здравейте!Надявам се да няма друга такава тема :D Та..много харесвам разни криминални сериалчета..но от по старите,където действието се развива пред 30-80-те години на миналия век..някак имат повече мистрерия и загадки,а и цялата спокойна обстановка-разни малки спокойни градчета..не се набляга толкова на убийството, а на разплитането на разни загадки...защото във съвременните "криминалета" всичко се свежда до брутални и ужасяващи убийства,сериийни килъри и т.н. :D и да дам някои пример:до скоро по Нова ТВ даваха ":убийства в мидсъмър" страшно много ми хареса но го спряха..изтеглих си някои сезони от сайт,но озвучението беше много кофти и то се губи целия кеф...сега дават "Криминалните случай на мис Марпъл" по Агата Кристи-и то супер много ми хареса.

Ако някой случаааайно харесва разни такива или е гледал тези..може да ги обсъдим или пък ви моля да предложите нещо подобно :)

naSsS
02-10-2012, 12:47
мм да аз го мернах този с мис Марпъл..доста е интересен..чела съм и книги от Агата Кристи :) попринцип и аз харесвам по-стари криминални сериали,защото съвременните са само убийства и кръв :D