PDA

View Full Version : Влюбен повече от всякога...



screw the rules
02-09-2012, 19:59
Здравейте, историята ми е малко дълга , но ми трябва съвет защото я харесвам от доста време и вече не се издържа сякаш постоянно мисля за нея. Накратко.. набор 93 съм, тя е 96, съседи сме . От известно време като се засичаме ( от няколко месеца ) забелязвам че ме гледа по продължително и то в очите и винаги ми се усмихва ;х и нз как стана това да хлътна по нея. Обаче при нея , не е както с другите момичета, за първи път просто не мога да се реша да я извикам да излезем или да й кажа че я харесвам ( може би се дължи на факта да не ме отхвърли или просто защото живеем на няколко метра един от друг ) . Не знам как да й намекна или подскажа, че я харесвам , защото ако бях сигурен че ме харесва дори малко щях да съм по решителен ... но това е единия проблем, че просто не знам какво да правя .. а другия е че до сега съм имал гаджета естествено, повечето сериозни и с тях не ми беше толкова трудно в началото както сега с нея :Х .

djipsito
02-09-2012, 22:18
Просто се престраши да я поканиш на кафе/разходка/до магазина... Чоплете семки пред блока, говорете си, закачайте се.. и тей ;д

Не мисли за обяснения в любов, просто я търси и показвай интерес към нея и й следи реакциите ;)

musicinmyveins
02-10-2012, 00:44
Съгласен съм с горния пост.Като цяло подхода с обясненията в любо е много грешен и води до неупсех в много от случайте!Трябва да имаш малко от малко усещане за тия работи и малко смелост,за да я поканиш.Ако се съгласи и имаш усета,за който споменах горе ще разбереш има ли шанс.Само да не и` кажеш "Би ли излезнала с мен на среща?" или нещо от сорта щот ше захапеш дървото.Успех :)

screw the rules
02-10-2012, 12:34
Просто се престраши да я поканиш на кафе/разходка/до магазина... Чоплете семки пред блока, говорете си, закачайте се.. и тей ;д

Не мисли за обяснения в любов, просто я търси и показвай интерес към нея и й следи реакциите ;)

Мерси, е не съм си мислил никога да и казвам по директен начин .. харесвам те или някакви такива, просто от известно време само ми се усмихва и ми мята някакви погледи и казвам една две думи и сякаш чака аз да направя нещо, и не знам защо с нея ми е така трудно предвид факта че тя е 96, въпреки че годините нямат кой знае какво значение, но е на 15.
Относно закачането, тя преди ме закачаше :Д обаче аз тогава не й обръщах внимание , защото ходих с друга ;х.

Deni9688
02-10-2012, 15:36
хм .. тази история ми е до болка позната .. и аз съм в същото положение и не го разбирам този човек и аз съм 96 набор и той е 93 .. един път ме погледне друг път не,а аз няма как да направя нещо повече от здрасти и усмивки и погледи .. чакам той да направи нещо .. затова действай преди да е късно и някой да ти я открадне :) УСПЕХ

screw the rules
02-10-2012, 15:38
хм .. тази история ми е до болка позната .. и аз съм в същото положение и не го разбирам този човек и аз съм 96 набор и той е 93 .. един път ме погледне друг път не,а аз няма как да направя нещо повече от здрасти и усмивки и погледи .. чакам той да направи нещо .. затова действай преди да е късно и някой да ти я открадне :) УСПЕХ
;хх е сериозно ли е същата ситуация? Отговорих ти на Лс-то : ))

пAteNцЕ
02-10-2012, 15:42
малеее така като го прочетох замааалко да ревна в същото положение съм ама случая ми е малко по-различен но да- аз на 15 той на 18 абе нема да обяснявам само дето се чувствам неловко че съм малката ;x

screw the rules
02-10-2012, 15:46
малеее така като го прочетох замааалко да ревна в същото положение съм ама случая ми е малко по-различен но да- аз на 15 той на 18 абе нема да обяснявам само дето се чувствам неловко че съм малката ;x

ехе ;х е то както е тръгнало накрая ще се намерим с нея в някой форум ;д

пAteNцЕ
02-10-2012, 16:06
еее не съм онова момиче :D видех ти си от варна аз съм от софия бе :D

justasmile
02-10-2012, 19:09
Просто се престраши да я поканиш на кафе/разходка/до магазина... Чоплете семки пред блока, говорете си, закачайте се.. и тей ;д

Не мисли за обяснения в любов, просто я търси и показвай интерес към нея и й следи реакциите ;)

+1 същото, ама не ми се пише ;дд

kocence
02-14-2012, 18:06
Здравейте ! Аз съм на 12 и искам да споделя и моята любов .Тя е от нашия клас и аз от 3 клас съм много влюбен нея .Тя говори с мен прави ми впечатление ,че ме заговаря ,но не често .Искам да и го кажа ,но просто не съм сигурен в нейните чувства .Тя е свободна .Показвам и , че може да разчита на мен и да ми вярва.


Моля ви ! Помогнете ми да и кажа ! Много я обичам !!! <3

umri
02-14-2012, 21:10
Здравейте, историята ми е малко дълга , но ми трябва съвет защото я харесвам от доста време и вече не се издържа сякаш постоянно мисля за нея. Накратко.. набор 93 съм, тя е 96, съседи сме . От известно време като се засичаме ( от няколко месеца ) забелязвам че ме гледа по продължително и то в очите и винаги ми се усмихва ;х и нз как стана това да хлътна по нея. Обаче при нея , не е както с другите момичета, за първи път просто не мога да се реша да я извикам да излезем или да й кажа че я харесвам ( може би се дължи на факта да не ме отхвърли или просто защото живеем на няколко метра един от друг ) . Не знам как да й намекна или подскажа, че я харесвам , защото ако бях сигурен че ме харесва дори малко щях да съм по решителен ... но това е единия проблем, че просто не знам какво да правя .. а другия е че до сега съм имал гаджета естествено, повечето сериозни и с тях не ми беше толкова трудно в началото както сега с нея :Х .

Идеалният вариант е да си говориш с нея напълно нормално. По такъв начин, че да си личи от километри, че не се притесняваш и не я третираш като супер специална като си я заговорил, а че го правиш често с доста момичета. По време на самия разговор - проницателен поглед, но не дебилен, лека усмивка, за да не си мисли, че имаш лоши намерения, като да я убиеш и заровиш. Не се изчервяваш, не гледаш срамежливо в земята, не нервничиш очебийно, държиш се спокойно и самоуверено. Представи си, че у вас имаш 6 манекенки, които играят една срещу друга турнир по шах, като на победителката наградата ще бъде възможността да ти направи свирка. Представи си как би се чувствал, ако това беше истина и какво би ти било състоянието на духа и самочувствието в такъв момент. Сега си набий в главата, че така трябва да се чувстваш постоянно, 24/7. Трябва е гадна дума. Задължава. Но, ако успееш да го постигнеш, грешка няма да имаш и ще ти се редят на опашка. Ако разбереш правилно концепцията, за която ти говоря, с практика я усъвършенстваш.

Приеми фактът, че тя е най-нормално момиче, което с нищо не те превъзхожда. 3 години по-малка е и по презумция харесва батковци. Гледа те, това също е фактор. Жените или в случая момичетата така ти показват, че имат интерес. Ти си тоя, който трябва да направи крачката, щото топките с тестостерон са между твоите крака, не нейните. Тя сигналите си ги е направила, другото зависи от теб. Ако очакваш да те заговори, после да ти иска телефона и да те покани на кафе, след което да те замъкне у тях и да те изнасили.. можеш да си умреш девствен.

Бъди естествен. Говори си с момичетата най-спокойно. Представяй си, че са момчета. Представи си, че говориш с Пешо Дебелия от 11д клас за футбол. Абстрахирай се от идеята, че срещу теб седи момиче с вагина, в която искаш да си пъхнеш тирбушона. Така ще намалиш притеснението. Изключи си идеята, че да си притеснителен е сладко или привлекателно. Може да е хубаво, може да е сладко, може да е всякво, но няма да ти даде секс, а точно обратното.

bloodyF
02-15-2012, 18:20
umri strikes again :lol:


говори с нея, покани я навънка да пиете кафе, говорете си и така..не е трудно..

PainMonopoly
02-15-2012, 21:06
Среща, среща, СРЕЩА!

Работи за това да излезете. Или няма какво да работиш, просто отиди при нея и ѝ го предложи, няма да откаже. Всички въпроси и съмнения ще могат да се разсеят на евентуална среща. И щом си имал гаджета, би трябвало да знаеш какво да правиш нататък.

screw the rules
02-26-2012, 18:16
Е най-накрая излязохмее.. беше уникалнооо ... въпреки че останаха доста съмнения, научих доста неща за нея както и тя за мен .

anonymous708973
02-26-2012, 18:19
umri strikes again :lol:


Абсолютно :D Трябва да си направим нещо като Стена на плача, ама не на плача, ами на славните постове :д Бая хора могат да се впишат.

Авторе, как я заговори, викаш?

screw the rules
02-26-2012, 19:09
Абсолютно :D Трябва да си направим нещо като Стена на плача, ама не на плача, ами на славните постове :д Бая хора могат да се впишат.

Авторе, как я заговори, викаш?

Ми първо почнахме лафа в фейс, ( ест не съм я канил от там ;д ) .. писахме доста неща ( по скоро тя ме разпитва ) и на другия ден като се засякохме ии не издържах и я заговорих.. ии накрая се престраших да я питам дали иска да излезем .. ии г/д лесно стана.. след това като излязохме.. сигурно ме пита всичко за мен ;х явно искаше да ме опознае.. питаше сега като завърша какво мисля да уча ..кво правя през свободното си време и т.н .. и накрая каза че трябвало да се виждаме по често.

Brian Griffin
02-26-2012, 21:35
Излезте пак, права е, че трябва да се виждате по - често.

My work here is done.

screw the rules
02-27-2012, 10:08
Не трябваше да допускам да се случва така.. сега сякаш съм обсебен от нея.. ;х постоянно мисля за нея където и да съм с когото и да съм само за нея мисля, откакто излязохме и я опознах сякаш наистина ме е обсебила.. сякаш не мога 1 ден без да я видя ... ;х