PDA

View Full Version : WTF?!?!?!



sunshine35
02-09-2012, 20:42
Така с приятеля ми сме заедно 6месеца, днес го попитох дали преди е казвал на някоя че я обича а той каза че за него това са просто думи, и не иска да ми замазва очите както правил с предишните си връзки. Попитах го как е възможно за 6 месеца да не е почуствал нищо и да няма нищо а той ми каза че явно има нещо щом не е свършило като неговите предишни връзки за 2-3 месеца. Незнам какво да правя, незнам искам ли да съм с него. Обичам го прекалено много и ме наранява това, че с него е така. Той ми каза че с мен е свикнал да ми казва истината а не това което очаквам да чуя..
Моля ви дайте ми съвет незнам какво да правя, немога вече помогнете ми моля ви! ;((((

broken-barbiee
02-09-2012, 20:57
Остани си с него и не си мисли, че като не ти казва "обичам те" не го чувства. Например и аз съм имала сериозни връзки, но никога не съм казвала "обичам те", не защото не го чувствам, а защото не ми харесва да го казвам. Аз си го чувствам за себе си и не ме интересува другите дали знаят какви са чувствата ми. Но ако ти му казваш "обичам те", а той не те отразява направо го режи ;)

bebzgirl
02-09-2012, 21:22
Дай му време да помисли.Явно изобщо не е наясно какво изпитва.

sunshine35
02-09-2012, 21:29
Остани си с него и не си мисли, че като не ти казва "обичам те" не го чувства. Например и аз съм имала сериозни връзки, но никога не съм казвала "обичам те", не защото не го чувствам, а защото не ми харесва да го казвам. Аз си го чувствам за себе си и не ме интересува другите дали знаят какви са чувствата ми. Но ако ти му казваш "обичам те", а той не те отразява направо го режи ;)

Отвръща ми , даже той ми го каза първи и бях много изненадана. Когато му казвам че ме обича винаги ми казва и аз те Обичам.

broken-barbiee
02-09-2012, 21:33
Тогава според мен трябва да си останеш с него. Аз тук не намирам проблем. Виж, все пак аз не ви знам и взаимоотношенията /имам в предвид, че те със сигурност са по-различни от взаимоотношенията с моите бивши/, но като човек, който не обича да казвам "обичам те" ти казвам да не се притесняваш за глупости ;)

valdesbg
02-09-2012, 21:34
Ъъъъ за 6 месеца нищо не му е трепнало и това били просто думи? Мацоранке, пича те върти много яко. Повече от другите кифлички :)

sunshine35
02-09-2012, 21:44
благодаря ти много, то в крайна сметка квото ни е писано такова..

valdesbg
02-09-2012, 21:55
Каквото си го направите - такова.

...или каквото ти го направят (:

Cold_Tearsss
02-09-2012, 22:09
Ъъъъ за 6 месеца нищо не му е трепнало и това били просто думи? Мацоранке, пича те върти много яко. Повече от другите кифлички :) Много точно.

sunshine35
02-09-2012, 22:09
знам,направо се съсипвам...

vassy
02-09-2012, 22:22
не се впрягайй! Моя е същия.. и на мене не ми казва това, което искам да чуя, а това, което мисли.. не ми казва и през 5 минути колко ме обича. Никога не ме е лъгал, което е нещо много, много, мноого хубаво.
За 2мата горни пича - не че нищо не му е трепнало, просто не обича да го казва! ..
Мога само да ти кажа да си го пазиш, защото почти всичките момченца говорят на мършичките колко много ги обичат на втория час откакто са тръгнали, та те знаят ли какво е любов?!
Повярвай ми, не искаш да ти казва, че те обича постоянно.. ще ти писне.. а така, когато го казва рядко 1. оценяваш думите му 2.дава ти по-голяма възможност да почувстваш любовта му

Cold_Tearsss
02-09-2012, 22:40
За 2мата горни пича - не че нищо не му е трепнало, просто не обича да го казва! ..

Не ям чушки, но като ми се доядат яда. Надявам се да си ми разбрала мисълта.

vassy
02-09-2012, 22:49
Не ям чушки, но като ми се доядат яда. Надявам се да си ми разбрала мисълта.

абе, не е баш така, но както и да е..

TheBeliever
02-09-2012, 22:57
Какво сте се хванали за думите? Няма значение дали ти казва, че те обича, ако го държанието му го показва.

sunshine35
02-09-2012, 22:58
Оценявам това че ми казва това което мисли а не това което знае че искам да чуя, аз му казах виждаш какво е станало с това което си казвал като са искали просто да го чуят.

Cold_Tearsss
02-09-2012, 23:02
За ШЕСТ месеца веднъж, подчертавам веднъж не го е казал, а шест месеца са си много. Хайде да е мазохист и първия, втория, третия път да е премълчал, рано или късно от само себе си става.

vassy
02-09-2012, 23:08
Не се ли замисляш, че може предишните да са го наранили гадно и да си е обещал да не го казва вече?! Или кой знае какво още може да го кара да си мълчи.

sunshine35
02-09-2012, 23:13
Хора той ми го казва дори ми го каза първи, преди аз на него. Но незнам защо останах много изненадана като каза че за него са само думи..

TheBeliever
02-09-2012, 23:13
За ШЕСТ месеца веднъж, подчертавам веднъж не го е казал, а шест месеца са си много. Хайде да е мазохист и първия, втория, третия път да е премълчал, рано или късно от само себе си става.

Шест месеца съвсем не са толкова много, колкото ги изкарвате.

Аз го казах на сегашния си приятел близо година след като тръгнахме. Все пак не заобичваш човек за няколко седмици. Трябваха ми месеци преди чувството да назрее. И до ден днешен го казвам супер рядко, предимно в изключително емоционално наситени моменти. Това не означава, че не го чувствам. Просто не изпитвам нуждата да го повтарям за щяло и нещяло.

Cold_Tearsss
02-09-2012, 23:18
Хора той ми го казва дори ми го каза първи, преди аз на него. Но незнам защо останах много изненадана като каза че за него са само думи.. Щом ти го е казал, та дори и първи, какъв е проблема? Искаш по-често да ти го казва?

sunshine35
02-09-2012, 23:22
казва че са просто думи за него ... не мога и аз да го разбера

Cold_Tearsss
02-09-2012, 23:25
Може да кажеш на някого, че го обичаш, а в същото време да не ти дреме за него. Следиш ли ми мисълта, че не ми се обяснява по-подробно?

NomNomNom
02-09-2012, 23:26
Мога да шерна как накарах моя да ми каже, че ме обича, след 2 седмици :D

Стояхме в леглото, към 3ам и го накрах да си доближим главите, и да се опита да усети какво си мисля.
Врънкахме се до 6ам без да му кажа какво си мисля, накрая му се разцупих и той ми каза, че ме обича, ама не искал да крийпва и т.н.

Ако това не стане :Д , просто спри да контактуваш с него.
Ако това да ти каже, че те обича, е наистина важно за теб - хубаво е той да се съобрази.
Тези думи дават сигурност.

Когато някой ми каже, че ме обича, аз разбирам - няма да късаме, ще те гушкам като се видим и ще си изкарваме добре.
Когато аз казвам тези думи - пак това имам в предвид.
Не съм особено по тази част с чувствата, ама не виждам какъв е проблема да ти казва, че те обича.
Кво обича, пържени картофи ли :Д

Като започне да им се придава на тия глупости такова значение - не било обич, а любов, бла бла.

Спи ми се.

Идеята ми беше, че нищо не му пречи да направи тази крачка към по-сериозните взаимоотношения, ако не желае ( а ти искаш ) - няма смисъл да си губите времето взаимно.

vassy
02-09-2012, 23:27
е какво са ако не са думи? :Д
Това ли те кара да смяташ, че те обича?! Думите. ЛОЛ какви ценности
Не мислиш ли, че е по-важно да ти го доказва чрез действия и искреност??
Това, че някой сопол ще ти повтаря как си единствената, превъзходна, жената на живота му, колко е хлътнал и никога не би те заменил с друга не означава, че няма да прави кфото му се прави зад гърба ти, а ти ще има да му вярваш и ще смяташ, че не те лъже. Оцени приятеля си! Думите не са нужни никому

sunshine35
02-09-2012, 23:27
Да.... и едва ли не му дреме а просто явно за него тея две думички нямат такова голямо значение. Когато съм му казвала че неискам да го изгубя винаги ми казва че няма.... Но просто не го разбирам

Cold_Tearsss
02-09-2012, 23:35
Да.... и едва ли не му дреме а просто явно за него тея две думички нямат такова голямо значение. Когато съм му казвала че неискам да го изгубя винаги ми казва че няма.... Но просто не го разбирам

На бас, че това ти е първата "любов". Нали?

sunshine35
02-09-2012, 23:37
да.............

Cold_Tearsss
02-09-2012, 23:39
То и аз съм бил така. Трябва само по спокойно.