PDA

View Full Version : Не иска да ме послуша...



fama
02-09-2012, 22:20
Не знам как да започна темата, затова ще карам направо. Може да ме помислите за луда, че засягам такава тема, но просто имам нужда да си излея това, което в момента ми тежи. Не е кой знае какъв проблем, може би, но просто искам да чуя и вие какво мислите. Та, приятелят ми пуши трева. До тук добре. Обаче, ми каза, че когато му кажа да спре, ще спре, аз още от самото начало съм върло против този начин за забавление, но той не ме слуша, караме се,заради това че му забранявам , заради това че не му давам да се забавлява с приятелите си. На мен той ВИНАГИ ми забранява да пуша или да си дърпам, ако си дръпна започва 3тата световна между нас, приятелите му изрично знааят и на мен не ми дават и те, а когато аз кажа никой не ме слуша и ми се смееят.
С него не сме се виждали от точно една седмица, като го търся не ми отговоря, не ми отговаря на съобщенията, тука от началото на седмицата, искам да отида до тях да го видя, той не та не и не иска ..... не си говорим вече, абе не знам какво да си мисля. И днес, от снимки във фейсбук!!! аз разбирам, че той е бил с приятелите си навън и естествено са пушили и той не е можел да гледа, бил е достттааа зле, той просто няма мярка . Казвам му, че не ми е приятно, но той си знае своето и така . Дразни ме факта , че не ме слуша, дразни ме това, че аз му изпълнявам обещанията, а той какво прави насрещща ? ? Гледа си кефа и не гледа мен.
Аз ли съм в грешката, не знам.

broken-barbiee
02-09-2012, 22:25
Не си ти в грешка определено! И аз имах един такъв, само че той искаше да ме убеди, че пича, който му продава трева влияе зле на мен :D Всъщност тревата кара хората да оглупяват и да се мислят за голямата работа, така че според мен не трябва да го търсиш повече. Той е взел своето решение. :)

valdesbg
02-09-2012, 22:27
Ъхъ, в грешка си че го търпиш и му играеш по свирката. Не че одобрявам идеята със забраняването и караниците. Аз ако бях на твое място казвам един път, напомням втори път ... и трети просто няма да има.

Ако на мен ми се казва така - ще помисля дали има истина в думите на човека. Ако има прекратявам. Ако няма - заявявам ясно че няма да спра и така.

djipsito
02-09-2012, 22:41
И аз мисля, че грешката ти е в тва, че го търпиш. Аз бих го зарязала ;) Колкото и да е лесно да се каже, тва е най-доброто решение според мен ;р

Seattle
02-09-2012, 22:42
шута в гъзъ...

vassy
02-09-2012, 23:50
шута в гъзъ...
колкото и да го обичаш вредиш на себе си.

marilyn
02-10-2012, 09:39
И аз мисля, че грешката ти е в тва, че го търпиш. Аз бих го зарязала ;) Колкото и да е лесно да се каже, тва е най-доброто решение според мен ;р

Абсолютно...

justasmile
02-10-2012, 19:23
шута в гъзъ...

ъхъм.. много правилнооо

fama
02-11-2012, 12:55
Не мислех, че ще ми се случи, но е факт. Излъга ме в очите.
Вчера бяхме заедно и ми се оплака как е изхарчил към 20 лв за храна и аз го попитах защо толкова много и той ми каза, че бил гладен. Аз се направих на ударен все едно не знам, че е пушил (разбрах го от приятелите му преди това) и му казах '' аха, ок'' и той ми отговори '' че ти какво мислиш,че съм правил'' и аз веднага му казах, че може,да е пушил, защото винаги яде много след като се напафка и той директно в очите ми вика, еми не не съм пушил от доста време, а и ти какво, смяташ да ми забраняваш ли? защото ако е така, ще се стигне само до лоши неща, и изобщо не си мисли,че ще ти изпълнявам забраните, можеш само отвреме навреме да ме контроллираш, обаче забраните си ги давай на някой друг..... адски тъпо и гадно ми стана от това, че ме лъже, при условие че знам истината. :(

djipsito
02-11-2012, 13:28


Реално що го търпиш ?

SisiStrange
02-11-2012, 14:18
Чела съм ти и предната тема за обидите, подигравките и прочие. Запомних те точно, защото и тогава се шашнах на какви неща се подлагат хората и го наричат любов. Всяко нормално момиче би го зарязало отдавна този. Ти не та не. И в предната тема 99% от коментарите бяха: "Зарежи го." Та за какво пускаш тема при положение, че не слушаш съвети? Има си някакви такива патологични случаи на жени, които ги тормозят, унижават, не ги оценяват/отразяват, а те си знаят, че така не трябва, ама свеждат глава. Като си решила, че така си доволна, че точно такъв човек искаш, стой си с него. Ама не се оплаквай.

Разбирам колко е трудна същата ситуация за омъжени жени с деца, които няма къде да отидат. Ама да си тийн с родители да изкарват пари и да се грижат за тебе, да не зависиш от боклука, който ти е гадже и да нямаш деца (отговорности) с него, а да не го зарязваш заради някакви криворазбрани и абсолютно едностранни "чувства"... Не го разбирам.

Malkata porasnalA
02-11-2012, 16:08
Аз бих му казала "Парите, торбичката и за тревичката, само дето аз не участвам, играеш сам"
Щом те лъже сега, то те е лъгал и преди. Няма смисъл да се въртиш в този кух свят в който ти нямаш дума.

fenkaaa
02-11-2012, 17:54
При положение,че ти е обещал,че ако му кажеш да спре ще спре,грешката не е в теб.Явно "обича" повече тревата,отколкото теб,вземи го прати да си "ходи" с нея :) Приятеля ми също не ме слушаше за тези неща,но до едно време.. Просто прекали и на мен ми писна от обещания,сега не опитва,защото знае какви ще са последствията.

mMemories
02-11-2012, 17:58
Казваш му: Избирай- или аз или тревата.
Ако избере тревата си прави изводите колко струваш за него.

anonymous708973
02-11-2012, 18:29
И сериозно не ти е хрумвало да го питаш що е толкова отворен и защо ти забранява да правиш нещо, което той прави?
Съвсем никога?

gersinkaa
02-11-2012, 18:35
Аз ако бях на теб щях да му бия шута.. Любов любов, ама аз мисля, че любовта не би трябвало да те затваря в клетка и да те кара да страдаш, нали?

mimi77
02-11-2012, 19:07
накарай го да избере тебе или тревата !!

mimi77
02-11-2012, 19:09
моят приятел е същия само че той пуши цигари !! това много ме дразни .. постоянно му мърморя , но кой ли ме слуша ..

XxInn0cencexX
02-11-2012, 19:15
Как може все още да го търпиш ? Виж,и аз съм изпадала в трудни ситуации,било е много трудно,но .. Просто нямате бъдеще.Поне не и щастливо.Колкото по-рано се освободиш от тази драма,толкова по-добре !

kiara_m
02-18-2012, 17:40
Тцхе..тоя голям пич нещо, истината е, че просто човека обича да му се молят и да го търсят.. ДА ама НЕ, и чак си го молила да ходиш да го видиш...ама и ти не постъпваш ХИЧ добре, като иска да си се напушва остави го, едва ли много му пука за тебе щом не те е търсил от седмица..