PDA

View Full Version : Вашите



4o4ina
02-10-2012, 07:17
Кои са най-важни ценности в живота ви?Кои са целите които искате да постигнете?

Бонус въпрос:Какво ще предприемете,ако днес спечелите един милион лева от лотарията,а ви остават само 6 месеца живот?

SisiStrange
02-10-2012, 07:24
Най-важни ценности... семейството и това, което ме влече. Честно казано, не ме интересува дали ще направя велика кариера и ще изкарвам много пари стига да мога да правя нещо, което ми е интересно. И винаги хората, на които наистина държа са на първо място.

Бонус отговор: Ще си го хвана под ръчичка и ще обикалям света.

Seattle
02-10-2012, 07:33
Семейство и приятели. Искам кариера, собствено семейство с което да споделям добро и зло, и дълъг живот за да мога да се насладя на повече неща предлагани от живота.

Бонус няма да отговоря щото даже не искам да си го и помислям.

ПС. Грешен раздел и съдейки по броя мнения, би трябвало да го знаеш.

4o4ina
02-10-2012, 08:28
Семейство и приятели. Искам кариера, собствено семейство с което да споделям добро и зло, и дълъг живот за да мога да се насладя на повече неща предлагани от живота.

Бонус няма да отговоря щото даже не искам да си го и помислям.

ПС. Грешен раздел и съдейки по броя мнения, би трябвало да го знаеш.
В кой раздел според теб да пусна темата,"У Дома" където от време на време се мяркат хора?

marilyn
02-10-2012, 09:31
Кои са най-важни ценности в живота ви?Кои са целите които искате да постигнете?

Бонус въпрос:Какво ще предприемете,ако днес спечелите един милион лева от лотарията,а ви остават само 6 месеца живот?

Най-важните ценности са приятелите ми, семейството ми и образованието ми, следователно и бъдещата ми кариера. Много искам да успея да се реализирам и живота ми да потръгне като цяло.
Бонус отговор: Голяма част бих дарила, друга част ще отделя за екскурзия с най-близките ми хора иии бих осигурила семейството си. ;)

Blab
02-10-2012, 12:02
Кои са най-важни ценности в живота ви?Кои са целите които искате да постигнете?

Бонус въпрос:Какво ще предприемете,ако днес спечелите един милион лева от лотарията,а ви остават само 6 месеца живот?
всичко ми е ценно. истината най-вече. пълната, извечна, същинска истина за всичко и всички. това се опитвам да откривам и пазя.
от себе си (из)иск(в)ам много неща. да напиша нещо значимо, нещо, което ще променя животи. да поставям, да изградя свой театрален език, т.е. да се създам в очите на другите, да се създам за света. но в общи линии е това, свободно да се изразявам, да въздействам, да остана. в бъдеще ще се радвам, ако съумея да отгледам семейство, но това си е цял микрокосмос, а аз съм почти невъзможен човек.

на другия въпрос: ще действам. ще изживея живота си интензивно. по принцип се пестя, откъм думи, емоции, действия, чакам точни моменти, хора, време. от страх да не се изхабя, да не ми посивее наоколо. за 6 месеца и с тези пари ще направя всичко, което бих направила иначе, но без да се замислям много, без да се контролирам, чисто инстинктивно, бих била. нещото, което не бих могла да направя, но би било най-важно за мен, е да откупя от ценното време на любимите си хора и за тези няколко месеца да бъдем пълноценно заедно.

//хубава тема. стана ми леко, че (се) споделих)

nIkEnCeTy_bE
02-10-2012, 12:06
Ценности - определено семейството. Цели - да се занимавам с това, което искам. Да се боря, не да се отказвам и един ден да се реша да се махна от България.

Бонус: Ще инвестирам, ще осигуря бъдещето на семейството ми, ще замина на екскурзия в любимите си държави.

broken-barbiee
02-10-2012, 20:55
Кои са най-важни ценности в живота ви? Семейството и приятелите.
Кои са целите които искате да постигнете? Да танцувам брейк. ;)

Бонус въпрос:Какво ще предприемете,ако днес спечелите един милион лева от лотарията,а ви остават само 6 месеца живот? Ще ги похарча само за адреналин, а тези които останат ще ги дам на родителите си (ако изобщо останат :D)

forside1
02-12-2012, 13:49
Семейството и приятелите са най най-важното нещо в живота ми.
Целта ми в момента е да завърша тази студентска година и да се прибера за лятото в България при посочените ми по-горе ценности :D

NomNomNom
02-12-2012, 13:57
Кои са най-важни ценности в живота ви?Кои са целите които искате да постигнете?

Бонус въпрос:Какво ще предприемете,ако днес спечелите един милион лева от лотарията,а ви остават само 6 месеца живот?

1. Всичко е кк.
2. Ще ги дам на нуждаещите се и ще пътувам много с остатъка // по изтока, религиозно ме влече.
Това ще направя колкото и живот да ми остава.

xoxi
02-12-2012, 14:05
Ценност, като и на повечето ми е семейството.
Цели... по това мога да пиша отговор в томове. В общи линии искам да се освободя от собствените си вериги. И от веригите, сложени ми от другите. Искам да се науча да гледам на света, така както аз смятам, че е правилно. Всичко останало е без значение. Разбира се искам и някаква реализация, доходоносна. А семейство.. Наистина не мисля, че това е нещо, към което бих се стремила. Нямам против да споделям живота си с някой, който може да ми поднася на акъла и да ме търпи, но не мога да си представя взаимоотношенията ни да са толкова сериозни с подписи, свидетелства, а пък какво остава и за деца.

Бонус въпроса и бонус отговора: Ще си платя сметки, дългове, за да не остава нищо след мен, което да се стоварва върху родителите ми. Останалите пари ще дам на тях. Да пътуват, да видят нови страни, да се запознаят с чужди култури и може би да се установят някъде далеч от тук.

mMemories
02-12-2012, 20:41
Ценностите- любов, семейство, приятели..
Парите- като ги спечеля ще му мисля ;д ..