PDA

View Full Version : 14 февруари - помощ :(



ankata
02-10-2012, 09:14
Може ли някои да ми даде идея как да зарадвам приятеля си по телефона на 14 тъй като няма да имаме възможност да сме заедно за жалост :( и ми се искаше поне по телефона да му покажа обичта си, но тези изтърканите спомени и смс-и не ми допадат много..някои ако има идея за някоя изненада по телефона, която да не е от моя номер а примерно от интернет сайт,от който да му изпратя нещо, а за никакъв не се сещам :( дайте идеи моля ви :)

vassy
02-10-2012, 09:28
ако има включени ММС-и можеш да му пратиш възбуждаща снимка в червено бельо. Или просто да намериш начин да отидеш до у тях. Няма да ти стане нищо да си вземеш 1ден почивка...

sexa_na_kompleksa
02-10-2012, 10:07
Това със снимката е добра идея. Може да напишеш някакво стихотворение/поема/разказ и да му го пратиш по Скайп/Фейсбук/мейл. Или може да направиш някакво клипче с ваши снимки или някакви хубави картинки + ваши любими песни или някакъв мил текст.

bloodyF
02-10-2012, 10:18
що трябва да е баш на 14?

ankata
02-10-2012, 13:30
благодаря ви ще имам в предвид съветите ви :) ами, защото е все пак деня на влюбените, а той не е от романтичните и за това искам поне по специалните поводи да е малко по-различно

Govnyo
02-10-2012, 13:44
Направи клипче с много лигава музика и ваши снимки, надписи в розово диагонално на всяка снимка за това как сте неразделни и колко много се обичате.

Пусни го на фейсбук стената му, за да го видят всичките му познати и да разберат колко много се обичате.

Направи си фалшива корица на любимия Космополитън със снимка на вас двамата и да пише, че сте n4y-sl4tk47@@@ dvo1ka v bg

В розово, ест.

И най-важното занимавай него и всички около него постоянно със себе си и това колко много го обичаш.

TheBoO
02-10-2012, 16:11
Направи клипче с много лигава музика и ваши снимки, надписи в розово диагонално на всяка снимка за това как сте неразделни и колко много се обичате.

Пусни го на фейсбук стената му, за да го видят всичките му познати и да разберат колко много се обичате.

Направи си фалшива корица на любимия Космополитън със снимка на вас двамата и да пише, че сте n4y-sl4tk47@@@ dvo1ka v bg

В розово, ест.

И най-важното занимавай него и всички около него постоянно със себе си и това колко много го обичаш.



Ще те вземе насериозно.

ADMIRALKA14
02-10-2012, 17:37
Телефонен секс? :D

Doufeelmyhands?
02-11-2012, 10:14
Тъй , като казваш , че не е от романтичните просто му звънни да му честитиш . Ако сте заедно наистина от годинка и се обичате толкова ., няма да е фатално ако не му направиш така желания подарък. :) Предлагам следващия път като се видите - ТИ да си му подаръка ! Носи само червена панделка естествено ! :D

mMemories
02-11-2012, 12:04
Това със снимката е добра идея. Може да напишеш някакво стихотворение/поема/разказ и да му го пратиш по Скайп/Фейсбук/мейл. Или може да направиш някакво клипче с ваши снимки или някакви хубави картинки + ваши любими песни или някакъв мил текст.

Супер идеи...


А защо не да заснемеш клип в който му обясняваш колко го обичаш.....имам доста идеи ако ги изсипя тук ще пребъгам форума :ДД Ако те инт пиши на лс че може и още да се сетя