PDA

View Full Version : Раздвоена съм ..



complicated_
02-10-2012, 13:21
Здравейте,имам малък проблем и се надявам на някой друг съвет от вас.Раздвоена съм между две момчета,с едното ходех 5 месеца,но последните 2-3 седмици се държеше гадно..не идваше да се видим и аз първа го търсех даже на рожденния ми ден не дойде получих по тела само едно " Ч.Р.Д .. баси лошото време" . Не ме запознава с приятелите му,не излизаме с тях,не иска да ходя в селото,което живее,не искаше даже да се напраи обвързан с мен,като му звънят казваше че е сам.И аз реших да се разделим,но той продължава да ме търси,казва че ме обича,че съжалява и че всичко ще се промени и ще се оправи .. А с другото момче се познавам от доста време и той наскоро се върна от Франция и нашия флирт от преди да замине продължи и той иска вече да сме заедно връзка иска и аз не съм безразлична,а към бившия ми приятел нямам вече чак толко силни чуства и ми се иска да пробвам нещо ново,но ме е страх да не съжалявам после ;х

SisiStrange
02-10-2012, 13:24
Въобще няма какво да мислиш. Бившият ти е тъпак. Тръгни с французина.

DisappointedDreamer
02-10-2012, 15:07
^Точно така. Какво ще се занимаваш с бившото ти лайно? Не те зачитa, нито уважава. Потърси любовта с този от Франция.

пAteNцЕ
02-10-2012, 15:09
и аз съм за французина не че нещо ама тоя тука ти прави игрички

Cold_Tearsss
02-10-2012, 15:40
^Точно така. Какво ще се занимаваш с бившото ти лайно? Не те зачитa, нито уважава. Потърси любовта с този от Франция.

Хайде не толкова вулгарно.

djipsito
02-10-2012, 16:35
Там където си плюла, недей да ближеш после, ако ме разбираш...

Godzilla
02-10-2012, 17:55
Здравейте,имам малък проблем и се надявам на някой друг съвет от вас.Раздвоена съм между две момчета,с едното ходех 5 месеца,но последните 2-3 седмици се държеше гадно..не идваше да се видим и аз първа го търсех даже на рожденния ми ден не дойде получих по тела само едно " Ч.Р.Д .. баси лошото време" . Не ме запознава с приятелите му,не излизаме с тях,не иска да ходя в селото,което живее,не искаше даже да се напраи обвързан с мен,като му звънят казваше че е сам.И аз реших да се разделим,но той продължава да ме търси,казва че ме обича,че съжалява и че всичко ще се промени и ще се оправи .. А с другото момче се познавам от доста време и той наскоро се върна от Франция и нашия флирт от преди да замине продължи и той иска вече да сме заедно връзка иска и аз не съм безразлична,а към бившия ми приятел нямам вече чак толко силни чуства и ми се иска да пробвам нещо ново,но ме е страх да не съжалявам после ;х

Скъсай с настоящия си, защото:

1. сама казваш, че нямаш чувства. няма да има за какво да съжаляваш.
2. като го скъсаш, ще разбереш дали е склонен да се промени наистина. не е като да нямаш причини, различни от другото момче, поради които да скъсаш с него.
3. ако решиш, че си направила грешка, събирането ти с бившия ти приятел ще е в твои ръце ако той наистина не го е искал.

Ако се случи вариант 3, сегашният ти приятел ще има време да обмисли действията довели до раздялата ви и ако се съберете има възможност да има реална промяна в държанието му, което в момента е точно като на човек, който си мисли, че контролира връзката и прави каквото си иска с нея.

DisappointedDreamer
02-10-2012, 17:59
Хайде не толкова вулгарно.

А, хайде да не ми казваш какво да правя. Това, ако беше вулгарно, .... да не се наричам. Момчето не я уважава, нито обича, нито каквото и да е било. Както и да е.

complicated_
02-11-2012, 20:13
ии мерси за съветите .. тука за последните 2 дни постоянно си сменях решенията и бях объркана ама вече окончателно реших - с новото момче почвам от тук нататък (sunn)) :)

mMemories
02-12-2012, 20:59
По- вероятно да сгрешиш ако пак се довериш на тоя боклук бившия ти :Х

kittyKat
02-12-2012, 21:11
Въобще няма какво да мислиш. Бившият ти е тъпак. Тръгни с французина.

++++++++++++