PDA

View Full Version : БЪЛГАРИТЕ СМЕ МНОГО ПРОСТ НАРОД..



musS
02-10-2012, 18:51
Преди малко се натъкнах на снимка как някъв ненормалник убил куче и после се снимал с него.. сигурно и вие сте я видели, все пак е в "най-новото" във форума.. и се замислих как може да сме толкова прост народ.. кой нормален човек ще убие куче.. а за капак ще се снима с него и ще качи снимката във фейсбук.. първо, че тоя човек със сигурност е луд и второ, че 100% е някъв комплексар. Може ли да съществуват толкова жестоки хора на този свят.. накъде отиваме ?!

P.S ето и линк, поразрових се малко. http://fakti.bg/bulgaria/30671-feisbuk-se-vzrivi-zaradi-ubiti-kuche-i-mechka

Сиромахкиня
02-10-2012, 18:54
Този с кучето е турчин...

Wax
02-10-2012, 18:58
МНОГО МРАЗИМ ТУРЦИ !!!

musS
02-10-2012, 19:02
хубаво де, турчин.. и все пак може ли да съществуват такива хора бе, егати бездушните

ThEKiNgG
02-10-2012, 19:03
МНОГО МРАЗИМ ЦИГАНИ.

flawless_
02-10-2012, 19:05
Т'ва не е българин, БЕЕ.
Не обиждай българите заради някакъв манго.

EinGutesKind
02-10-2012, 19:05
Много разбирате вие, че вече и "мразите" :lol:

Wax
02-10-2012, 19:05
МРИ РЯЗАН ХОМОСЕКСУАЛИСТ !

flawless_
02-10-2012, 19:07
Много разбирате вие, че вече и "мразите" :lol:

Тоя мрази животни и май е от ромски произход!

Сиромахкиня
02-10-2012, 19:08
хубаво де, турчин.. и все пак може ли да съществуват такива хора бе, егати бездушните

Ами погледни си заглавието, то ме притеснява.
Спри със заучените фразички и започни да мислиш малко.

flawless_
02-10-2012, 19:11
Ти си проста. Колко тъп трябва да си да обиждаш народа си, заради това че някакъв мангал, дето е паплач в тая страна, а ние трябва да сме сплотени, е направил еди к'во си? Може да сме простаци, какви ли не, ама не ти прави чест, бе, момиче! Стегни се малко. Егаати изродите сме станали.

EinGutesKind
02-10-2012, 19:13
Тоя мрази животни и май е от ромски произход!

от еврейски съм :(

Wax
02-10-2012, 19:15
от еврейски съм :(

http://www.slusham.com/img/orkestyr_nazmiler_otvorko.jpg

siss_kiss
02-10-2012, 19:16
Няма значение какъв е..
Вие пък големи расисти

Наистина този човек няма чувства!!

Wax
02-10-2012, 19:19
Те не са .

EinGutesKind
02-10-2012, 19:19
Кажи бе Светлюшке какво те притеснява и възмущава :S

flawless_
02-10-2012, 19:20
Няма значение какъв е..
Вие пък големи расисти

Наистина този човек няма чувства!!

това че не харесваш ромите, не значи че си РАСИСТ, лол. Расизъм е да изпитваш омраза към хора от други РАСИ. Научете го най-после.

Wax
02-10-2012, 19:21
ЧЕ СИ ИЗВРАТЕН ПЕ**РАС. УМРИ В НЯКОЯ ДУПКА. ЯКУЗА ДА ТЕ ИЗНАСИЛИ, ДИЗЕЛ СВИКИ ДА ТИ ПРАВИ. МАЙКА ТИ КУЧЕ ДА Я НАРЪФА А БАЩА ТИ ДА БИДЕ ИЗНАСИЛЕН ОТ ЕВРЕЙ!

EinGutesKind
02-10-2012, 19:24
ЧЕ СИ ИЗВРАТЕН ПЕ**РАС. УМРИ В НЯКОЯ ДУПКА. ЯКУЗА ДА ТЕ ИЗНАСИЛИ, ДИЗЕЛ СВИКИ ДА ТИ ПРАВИ. МАЙКА ТИ КУЧЕ ДА Я НАРЪФА А БАЩА ТИ ДА БИДЕ ИЗНАСИЛЕН ОТ ЕВРЕЙ!

А ако Тонка и Марги видят какво пише в интернет милото им синче ??? :(

PainMonopoly
02-10-2012, 19:24
Прости сте тези, които обиждате собствения си род и Родина, защото по този начи обиждате себе си, а който обижда себе си, го очаква единствено бъдеще на утайката на обществото.

Wax
02-10-2012, 19:27
Прости сте тези, които обиждате собствения си род и Родина, защото по този начи обиждате себе си, а който обижда себе си, го очаква единствено бъдеще на утайката на обществото.

Drugs are bad m'kayyy

PainMonopoly
02-10-2012, 19:30
Аз съм българин и авторката ме нарече прост. Чувствам се обиден. Очаквам извинение.

EinGutesKind
02-10-2012, 19:31
Аз съм българин и авторката ме нарече прост. Чувствам се обиден. Очаквам извинение.

Щом слушаш метАл, авторката едва ли е сгрешила

flawless_
02-10-2012, 19:33
Щом слушаш метАл, авторката едва ли е сгрешила

Богохулник!
Не говори против боговете. Сега Венера от съседната тема ще дойде да те порази!

iLovePussyJuice
02-11-2012, 01:00
Смърт за извергите! Смърт за насилието над животните, смърт за медиите, смърт за гражданското общество, за ценностите ви и за све!

Първо, както казаха тоя подчовек е турчин, но това не значи, че българите в 21в. като цяло не са просто племе. (защото аз колкото си обичам родината и се гордея, че съм българин, толкова ме е и срам от повечето ми днешни сънародници)
Срам ме е, че съм част от това гражданско общество, с толкова изкривена ценностна система и морални възгледи.
Може би аз не съм нормален, а не обществото, но по дяволите...предпочитам да съм ненормален, пред това да съм някаква празна душица, която живее според обществените норми и си изгражда възгледите/убежденията/ценностите на тяхната основа.

Няма нищо по-жалко от насилието срещу по-слаб от теб. (било то жена, животинка, дете...)

yakuza_
02-11-2012, 07:37
Няма значение какъв е..
Вие пък големи расисти

Наистина този човек няма чувства!!

явно си османка

Mi6inka
02-11-2012, 08:12
Издразни ме заглавието на темата ти, защото тоя с кученцето, както вече казаха и преди мен, не е българин... Няма как и аз да не го напиша, ама си бие на очи. Не е толкова маловажно. А че е изрод и заслужава същото,което е направил, както и всички като него.. съм съгласна. Това не е никак геройска постъпка и в мен избликват много злоба и агресия към подобни персони, когато видя нещо подобно..

marble
02-11-2012, 08:19
^ Коя си ти пък да казваш, че не е българин? Роден е в България, българин е. Независимо дали се казва Нурай или Иван. Големи разбирачи сте станали. -.-
Мнението ми иначе е, че трябва да бъде наказан. :з

PainMonopoly
02-11-2012, 08:27
Българин не може да се казва нурай, мемет или мюмюн.

А това, че е турчин, го прави още по-виновен, отколкото е. Неговите прадеди водеха геноцид срещу моите, сега той измъчва и убива животни. Крушата не пада по-далеч от дървото.

yakuza_
02-11-2012, 08:31
^ Коя си ти пък да казваш, че не е българин? Роден е в България, българин е. Независимо дали се казва Нурай или Иван. Големи разбирачи сте станали. -.-
Мнението ми иначе е, че трябва да бъде наказан. :з

значи и ти си османец

ohluv
02-11-2012, 08:40
Това че има български паспорт/гражданство не значи,че има българско самосъзнание.Същото се отнася и до сичкото роми...

marble
02-11-2012, 08:41
Да, Седеф се казвам.
Защо всички свързвате САМО турците с нашия геноцид? Ние не сме били под турско робство, а османско.. И би трябвало да знаете, че има разлика. Просто ме дразни фразата "Той е турчин, трябва да умре."

ohluv
02-11-2012, 08:45
Да, Седеф се казвам.
Защо всички свързвате САМО турците с нашия геноцид? Ние не сме били под турско робство, а османско.. И би трябвало да знаете, че има разлика. Просто ме дразни фразата "Той е турчин, трябва да умре."

Щот много хора обичат да парадират с тоя "геноцид"

yakuza_
02-11-2012, 08:45
След като турците, живеещи в Турция се наричат османци (виждал съм го доста пъти), значи са османци. И да османец си очевидно.

marble
02-11-2012, 09:00
Пиленце, не съм отрекла, че Турция е била част от османската империя. Османец съм, да. Смених си името и се преместих в София за прикритие, но ти успя да ме разкриеш. Как го направи?!
Охлювче, да, но и много от тях смятам, че е от незнание. :з
Сега отивам да се самоубия.
хохо

yakuza_
02-11-2012, 09:02
Ходи си в Османия !

PainMonopoly
02-11-2012, 09:07
Ние не сме били под турско робство, а османско.. И би трябвало да знаете, че има разлика. Просто ме дразни фразата "Той е турчин, трябва да умре."

Турците са доминиращият етнос на османската империя, тоест няма разлика?

Да простим на турците би било все едно евреите да простят на Хитлер.

flawless_
02-11-2012, 09:09
Значи циганите и те са българи, щото са родени в България по твоята логика?! Нищо че на тях им е в кръвта да свинстват, квото и да ги правиш. Разбираме че се засягаш, ама по-добре се оттегли от темата, че говориш глупости. :wink:

marble
02-11-2012, 09:28
Ти пък къде се бъркаш в разговора, да съм те питала за мнението ти? Нито говорим за цигани, а пък още по малко съм се засегнала. Кои точно неща са глупости?
Овъртате това което казвам по всякакви начини.
@PainMonopoly, съгласна съм, че са голяма част от османската империя, и изобщо не съм казала, че трябва да им се прощава. Не, не е все едно, защото никой не казва на иранци, араби и т.н. да умрат, а само знаят да мелят за турците. Това ме дразни, че не много хора знаят какво е османската империя, но всички знаят да кълнат турците.
Само казвам.. :з
Не разбирам защо трябва да се спори. Всички имат право на мнение, не ми отнемайте правото, моля. :)

flawless_
02-11-2012, 09:34
Извинете, ако желаете да провеждате лични разговори, в които никой да не ви се намесва, можете да използвате спокойно ЛС, скайп, емейл, ICQ и каквото друго ви дойде на ум. Това е форум, всеки си дава мнението, няма бъркане в разговор. И да, момчето е турче, не е българин, макар и роден и отраснал в територията на България. Затова и давам примера с циганите, при тях е същото - родени и отраснали в България. Е, българи ли са?

Mi6inka
02-11-2012, 09:40
^ Коя си ти пък да казваш, че не е българин? Роден е в България, българин е. Независимо дали се казва Нурай или Иван. Големи разбирачи сте станали. -.-
Мнението ми иначе е, че трябва да бъде наказан. :з

Кой пък си ти, че ще ми държиш сметка как ще се изказвам. Да, издразни ме, че заглавието е такова! Що? Тука не става въпрос за турци, българи, японци и руснаци, а за чисто човешка злоба? Защо да пише, че БЪЛГАРИТЕ са еди си какви, като едно, че не само при БЪЛГАРИТЕ го има това, ами че и въпросния Мюмюн криви от представите за Българин.

Mi6inka
02-11-2012, 09:41
Много се подпалваш нещо по тая тема, ама не сме длъжни да се съобразяваме с някви твои лични болки и трепети. Малко по-нормално води разговор.

Oy7ofCon7roL
02-11-2012, 09:59
Как може да наречеш българин някой, който самия той не се определя като такъв ?

iLovePussyJuice
02-11-2012, 11:58
Отклонихте се от темата...

NaOH
02-11-2012, 12:04
Мдам Вито, имаш право.. И на мен ми се досра.

magneticfields
02-11-2012, 19:29
Че е извеерг вече го разбрахме. Никой нормален човек няма да застреля животно и после да се фука с постъпката си в социалната мрежа. Но не мога да разбера какви са тези дебати на етническа основа. Какво значение има какъв е цвета на кожата му, какво име носи, каква религия изповядва...? Не може да се успокояваме с това че тоя е турчин какво да не би ние българите не сме същите, нима и от нас няма изверги. Факта че този е турчин не прави нас българите по добри ли по лоши от тях

magneticfields
02-11-2012, 19:30
Че е извеерг вече го разбрахме. Никой нормален човек няма да застреля животно и после да се фука с постъпката си в социалната мрежа. Но не мога да разбера какви са тези дебати на етническа основа. Какво значение има какъв е цвета на кожата му, какво име носи, каква религия изповядва...? Не може да се успокояваме с това че тоя е турчин какво да не би ние българите не сме същите, нима и от нас няма изверги. Факта че този е турчин не прави нас българите по добри ли по лоши от тях.

iLovePussyJuice
02-11-2012, 19:34
да ви е'ба псевдотолерантността на всички

PainMonopoly
02-11-2012, 20:29
Че е извеерг вече го разбрахме. Никой нормален човек няма да застреля животно и после да се фука с постъпката си в социалната мрежа. Но не мога да разбера какви са тези дебати на етническа основа. Какво значение има какъв е цвета на кожата му, какво име носи, каква религия изповядва...? Не може да се успокояваме с това че тоя е турчин какво да не би ние българите не сме същите, нима и от нас няма изверги. Факта че този е турчин не прави нас българите по добри ли по лоши от тях.

Няма да се впускам в подробности относно това как АЗ възприемам турците, но мисля, че ти е ясно, че на никой нормален българин не би му се харесало да бъде отъждествяван с турчин, като турчина бива наричан българин.

toad
02-11-2012, 22:24
от еврейски съм :(

А не си се пробвал в Холивуд , а не са те взели :D

dude99
04-16-2012, 17:32
Оказва се , че този който е убил кучето е турчин така че не българите сме прост народ а ши**ните турци и цигани !