PDA

View Full Version : Странни чувства към учителка ..



Sharethepleasure
02-10-2012, 21:16
bladogarq na wsichki za glypostite koito goworite ..

Goddess
02-10-2012, 22:55
Бе не знам, ама 32-годиншна жена, която би залитнала по деветокласник е всичко друго, ама не и "страхотна". Друг е въпросът, че може силно да си въобразяваш. (дано)

Razor93
02-10-2012, 23:15
Хахахааа, тука въображението ти яко се е развилняло ми се струва. Съмнява ме жена на 30 години, камо ли пък учителка, да тръгне да се сваля с разни по на 15-16, колкото и луда и/или загоряла да е. Не бъди наивен. По-скоро ми се струва, че бившата ти приятелка е решила да си направи ташак с теб и те е излъгала за "разговора" им във Facebook, защото няма как слухът, че си падаш по даскалката да не е стигнал и до нея, щом едва ли не цялото ти училище знае за това. От там нататък ти си се вързал като първия глупак и си започнал дори още повече да си въобразяваш. Предполагам, че жената отдавна е разбрала, че си й хвърлил око, но просто не иска да те отреже директно, за да не нарани чувствата ти. По-добре се опитай да си го изкараш всичкото това нещо от главата и стига си се филмирал, че най-накрая ще се стигне до някоя неудобна и за двама ви ситуация, която най-много да развали авторитета й. За секс не си и помисляй...

GLaDOS
02-10-2012, 23:34
Пич ,сериозно ли ? :D :D :D ХАХАХАХАХАХА Ето защо все още чета форума :D :D

Doufeelmyhands?
02-11-2012, 07:31
Приятел , я кажи от кое даскало си , защото и аз съм от Zara town, даже се сещам за коя учителка говориш .. Когато аз бях в това даскало един приятел също си беше паднал по нея и наистина фрази като "За секс не си и помисляй..." бяха неоправдани . С други думи имах фр , който го слагаше на г-жата по психо . :D

sunman
02-11-2012, 08:24
I dont want to live on this planet anymore!!

jo0zy
02-11-2012, 08:53
Хахахааа, тука въображението ти яко се е развилняло ми се струва. Съмнява ме жена на 30 години, камо ли пък учителка, да тръгне да се сваля с разни по на 15-16, колкото и луда и/или загоряла да е. Не бъди наивен. По-скоро ми се струва, че бившата ти приятелка е решила да си направи ташак с теб и те е излъгала за "разговора" им във Facebook, защото няма как слухът, че си падаш по даскалката да не е стигнал и до нея, щом едва ли не цялото ти училище знае за това. От там нататък ти си се вързал като първия глупак и си започнал дори още повече да си въобразяваш. Предполагам, че жената отдавна е разбрала, че си й хвърлил око, но просто не иска да те отреже директно, за да не нарани чувствата ти. По-добре се опитай да си го изкараш всичкото това нещо от главата и стига си се филмирал, че най-накрая ще се стигне до някоя неудобна и за двама ви ситуация, която най-много да развали авторитета й. За секс не си и помисляй...

напълно съгласна !! Заблудата, че и тя има нещо те кара да бъдеш доста наивен. Дори и да имаше чувства, мислиш ли, че би рискувала да разпитва своя ученичка с шанс да изгуби работата си ?

bloodyF
02-11-2012, 09:27
да предположим, че ти не си в огромна заблуда и тя си пада по теб
ако правите секс ще се разбере и ще я уволнят, теб могат да изключат
да не говорим за връзка..
и все пак 16 годишен пикльо, който не знае на кой свят се намира и улегнала жена, която може да му е майка-вероятността е толкова голяма, колкото да видиш извънземно
а щом не иска да ти покаже разговора оная пикла, значи може и да те лъже
седни си на гъза и си чети уроците и не се занимавай с глупости.

flawless_
02-11-2012, 09:29
Хора, мисля че ни пързалят!!!
Много измислено и нереалистично звучи цялата работа... Такива съществуват по много любовни форуми - регистрират се, пляснат една добре, добре, колко добре измислена история и гледат сеир. :wink: Не се хабете просто.

DisappointedDreamer
02-11-2012, 09:31
Учителка ти е по психология. Това, че е разпитала твоя бивша приятелка не означава, че те харесва. Може би просто се е интересувала каква диагноза да ти постави след като 16 годишен хлътва по нея.

Нищо няма да излезе, съмнявам се, че тя изпитва нещо повече към теб. Съветът ми е да престанеш да мислиш за нея.

Doufeelmyhands?
02-11-2012, 09:52
И на мен ми прозвуча странно , когато го прочетох за първи път. Не отговаря на въпросите ми и на вашите мнения . Дали не е бил пиян , напушен , надрусан или и трите ? :D

P.S Рег-а ми е от днес а вече почвам да се забавлявам .. продължавайте в същия дух :D

flawless_
02-11-2012, 09:57
И на мен ми прозвуча странно , когато го прочетох за първи път. Не отговаря на въпросите ми и на вашите мнения . Дали не е бил пиян , напушен , надрусан или и трите ? :D

P.S Рег-а ми е от днес а вече почвам да се забавлявам .. продължавайте в същия дух :D

А що ли ми се струва че ти и той сте един и същ човек? :wink: Хора, имам опит от писане в други форуми, това е пързалка 100% . Не се хабете да отговаряте.

Doufeelmyhands?
02-11-2012, 10:03
А що ли ми се струва че ти и той сте един и същ човек? :wink: Хора, имам опит от писане в други форуми, това е пързалка 100% . Не се хабете да отговаряте.

Хаха , прав си може да съм шизофреник ! Защо да ме е срам от самия себе си . Знам си че не съм мнг добре с свалките ама да се излагам да поствам тука и да си отговарям сам :D ?

P.S - Бягам да си правя изследвания :D

flawless_
02-11-2012, 10:13
Хаха , прав си може да съм шизофреник ! Защо да ме е срам от самия себе си . Знам си че не съм мнг добре с свалките ама да се излагам да поствам тука и да си отговарям сам :D ?

P.S - Бягам да си правя изследвания :D

Ами това си е практика по форумите, където хората споделят нещо от личния си живот. :) Не значи че си шизофреник или нещо такова. Не знам, доставя им удоволствие да гледат сеира и как хората им отделят време и внимание за да дават километрични мнения по един измислен въпрос. И никовете ви си приличат. В един и същ ден регистрирани. Не можеш ме убеди че ти не си автора. :wink: Не можеш.

Doufeelmyhands?
02-11-2012, 10:23
ти си човекът на който му тряба помощ :D човекът си е написал проблема а ти почваш да му обясняваш че е лъжец и колко смешно е това . Предлгам наистина да спрем да пишем по темата и аз съм на мнение че не е истина , имал0 е причина да я напише , не мисля че това са причините които ти изтъкна .

" Не знам, доставя им удоволствие да гледат сеира и как хората им отделят време и внимание за да дават километрични мнения по един измислен въпрос. " може би описваш себе си , аз съм в правото си да отправя същото обвинение към теб ;)

flawless_
02-11-2012, 10:28
Добре, нека модератор провери от IP-то ти колко хора пишат, за да е ясно че ти си пуснал темата и сега си доставяш някакъв кеф, пък колко е нормално това не знам. Нека модератор види и да не се занимаваме с голословия повече. :wink:

Doufeelmyhands?
02-11-2012, 10:31
Мир и разбирателство - най-накрая :D

mMemories
02-11-2012, 11:53
Пич ,сериозно ли ? :D :D :D ХАХАХАХАХАХА Ето защо все още чета форума :D :D

Трябва по-често да се появяват такива нали :Д

NomNomNom
02-11-2012, 13:45
Горкия, колко е зле.

LeprikonA
02-11-2012, 14:03
ех, пак изпуснах :D . някой ще драсне ли какво точно е искал да знае въпросния 16годишен? :Д

ccdesigns
02-11-2012, 14:05
дали учителката му го харесва